UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Autor Wiadomość
Artur86
Unregistered




 
#15
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Słuchaj ja Ciebie nie znam Ty mnie też. Sam napisałeś że dzisiaj przelewam kase i powinna być w poniedziałek. To "dzisiaj" trwało ponad tydzień - nie zrobiłeś tego, co podważa zaufanie do Ciebie.
aha pieniądze wpłaciłeś po odebraniu paczki więc... widziałeś już skrzynie na oczy.
Narzekasz na wodziki - Gadaliśmy o samej skrzyni jeśli chodzi o kase. O wodziki poprosiłeś to dorzuciłem Ci je do paczki tak jak i bębenek. Motocykl ten miałem od 2011 roku zatarl sie silnik i wymieniłem na drugi. Ja nic nie kombinowałem przy skrzyni bo wczesnij padl silnik a w nowym skrzynia była cacy. Jednego czego jestem pewien to jest to że chodziło to bez zastrzeżeń i tak Ci pisałem.
aha czyli co uważasz że powinienem dac Ci gwarancję na skrzynie używaną mającą 14 lat? Nie jestem Panem Bogiem żeby powiedzieć Ci ile to wychodzi. u mnie chodziło i nie miałem zastrzeżeń. Nowe rzeczy czasami gwarancji nie przechodzą.
Mój kumpel ostatnio kupił turbinę do samochodu używaną dał 400zł pochodziła mu 1tys km. żałował na nową, żałował na regenerowaną, kupił używkę i znowu musi wydawać kasę ale to jest poważny człowiek i liczył się z tym że może paść w każdej chwili albo może trafi na dobrą. Nikogo oprócz samego siebie nie osądza.
2013-03-10, 06:23 PM
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - XoXo - 2013-03-10, 04:05 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - XoXo - 2013-03-10, 04:50 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - Artur86 - 2013-03-10, 05:29 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - Artur86 - 2013-03-10, 06:23 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->