UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Autor Wiadomość
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#1
UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Miałem nie udzielać się na forum ale tej sprawy nie mogę zostawić bez echa.

Miałem problemy ze skrzynią (słynna dwójka) i postanowiłem kupić używaną bo za nowkę musiałbym oddać worek pieniedzy co mi się nie uśmiechało. Jak wiadomo na allegro ciężko coś dostać i ceny też nie małe postanowiłem znaleźć coś na forum. Nie jestem tutaj od wczoraj i zdarzylem poznać paru ludzi więc stwierdziłem, że nikt mnie nie wykiwa. Niestety jednak okazało się inaczej.

Użytkownik o nicku KRINGER zaoferował się kiedyś, że ma różne części do silnika itp więc poszła wiadomość prywatna z zapytaniem o skrzynie. Wszystko ładnie pięknie do ceny się dogadaliśmy więc nic tylko czekać na kuriera. Kiedy przyszła skrzynia tego samego dnia zawiozłem ja do mechanika jednak stwierdził, że nadaje się na złom i jest w podobnym stanie co moja. Wodziki popalone 2 wygląda już na kombinowaną. Zapewniał mnie, że chodziła do końca, nie wiem nie sprawdzałem ale takiej skrzyni nie będę wkładał do mojego silnika bo nie chce za miesiąc znów rozbierać bo jak wiecie to są małe koszty. Napisałem mu że jej nie chce i może sobie ja zabrać a jeśli jest pewny że ona jest dobra to niech ją sprzeda komuś innemu. Ostatnią wiadomość otrzymałem od niego 2 marca i od tego czasu wysłałem mu 3 albo 4 wiadomość i cisza nawet nie raczy się odezwać, że ma mnie w dupie.

Wkurwia mnie ta sytuacja bo silnik jest rozebrany a ja nie mam skrzyni a ten GOŚCIU nie raczy nawet odpisać Red_icon_mad zachowuje się jak dziecko a mi do śmiechu nie jest.

Mam nadzieje, że odezwiesz się do mnie i oddasz kase. Wystaw ją na allegro z tą ceną sprzedaż ją bez problemu ale powtarzam poraz kolejny JA JEJ NIE CHCE I ŻĄDAM ZWROTU KASY !!!!!!

Myślałem, że można zaufać braci forumowej ale widocznie grubo się pomyliłem...
2013-03-10, 02:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcin83 Offline
-----HAWK -----
***

Choszczno
r1/ WSK125

Liczba postów: 313
Dołączył: Dec 2012
Reputacja: 1
#2
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Ręce opadają, powodzenia w rozstrzygnięciu sprawyRed_icon_wink
YZF-R1  RN12 /WSK 125 Red_icon_cheesygrin AGV STEALTH SV+FULL VANUCCI Art VIII +VANUCCI RV4 AIR http://www.youtube.com/watch?v=YoTLsvOUeY0

Passat B6 2.0 TDI 08 sportline  Red_icon_cheesygrin
2013-03-10, 02:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#3
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
nie dupc sie z nim jak z jajkiem jedz do niego wsadz mu ja w dupe i bier kase bo widac to jest cysty ciul
Red_icon_mad
2013-03-10, 02:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
feniks_01 Offline
Użytkownik
***

Cieszyn
RN04

Liczba postów: 174
Dołączył: Jul 2012
Reputacja: 0
#4
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
A kolega Kringer z której częsci polski jest? Red_icon_smile
RN04 Red_icon_mad

If I go crazy then will you still call me Superman?‎
2013-03-10, 03:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Suchy Offline
®1
****

Wawa
R1 rn09

Liczba postów: 931
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#5
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Kringer... hmm, a on już nie próbował przycinać na jakiejś rn12? : ))))))

Kringer, nie wal w chuja tylko oddaj kase... i lepiej żebyś wymyślił dobrą wymówke- bo po drodze chyba kurier nie wsadzał jej do dostawczaka na próbe? : ) Chociaż wątpliwa sprawa żeby sie odezwał... w sumie 1h temu byl na forum.
LwG!
2013-03-10, 04:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#6
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Spokojnie, nie osądzajcie człowieka... Rożne wypadki chodzą po ludziach i moze nie ma jak odebrać, odpisać itp. Jeeeezeli natomiast kręci to oficjalnie chu* mu w jedzenie.
2013-03-10, 04:05 PM
Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#7
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
No ładnie. Najpierw szemrana sprawa ze sprzedażą R1'dynek a teraz sprawa ze skrzynią?? Sorry, coś tu jest nie tak.
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2013-03-10, 04:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Qurde Offline
Użytkownik
***

w-m
BMW s1000rr

Liczba postów: 271
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#8
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
a ze tak spytam wiele za ta skrzynie dales?
@@@@@@@@@@@@@@
Alpinestars + arai = RN12
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=2045
2013-03-10, 04:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#9
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
no trochę poleciał w h.., darq jaka sprawa z R1? coś mnie ominęło?
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-03-10, 04:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#10
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Tak jak pisze Suchy był dzisiaj na forum jak codziennie zreszta i napewno czytał to co napisalem. Nie mam do niego nr telefonu bo wszystko było załatwiane przez PW. Gościu jest spod Białegostoku a za skrzynie dałem 465zł z przesyłką.
2013-03-10, 04:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#11
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Szymek masz napewno adres skąd szła paczka wiec w razie czego popros kogo kto blisko mieszka zeby tam wpadł i zapytał co jest ?
2013-03-10, 04:50 PM
Odpowiedz cytując ten post
srubar1 Offline
yamaha r1
*****

starachowice
rn12

Liczba postów: 2,123
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 8
#12
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
mnie tez 2 osoby z forum zrobiło w huja,ale koszta małe przymykam oko ....swój swojego nasza brac ale ludzie sa rózni.
2013-03-10, 05:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#13
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
szymekshow napisał(a):



szymekshow napisał(a):Siemanko i jak tam z temat skrzynia?


kringer napisał(a):
Skrzynia jeszcze leży w garażu :]
ghostlpa jest jeszcze chętny, ale nie wiem ile chce dać. Odkupiłem od kumpla tą RN12 i wiesz zalezy mi na kasie Red_icon_tongue Poki ghostlpa się nie przedstawi to masz pierwokup !

szymekshow napisał(a):
tak jak pisałem 450zł mogę dać nie więcej i myśle, że to rozsądna cena. Są na allegro droższe ale bujają się z nimi już dość długo Red_icon_smile

aha i oby napewno była w dobrym stanie? chodzi mi oczywisice o dwójke Red_icon_smile

kringer napisał(a):
Słuchaj. zaczalem ją rozbierać tylko jednego klucza mi zabrakło i całej nie wyjąłem. Jak jezdzilem na tamtym silniku to 2 chodzila dobrze i nie wyskakiwała wiec i teraz nie powinna. Po rozebraniu oglądałem ją z grubsza i tryby wyglądają dobrze. nie są wyślizgane, nie wyszczerbione. łączenia tych trybów też wyglądają dobrze. jedno tylko jest widocznie troche wyślizgane, ale prosto a nie stożkowato więc powinno pochodzić. nie powiem Ci od, którego to biegu - można się tylko domyślać że albo 1 albo 2 ale ciężko to określić jak nie zna się dokładnego działania co i jak po kolei idzie.
.......
Jeśli chodzi o działanie tej skrzyni to nie oszukiwałem, jeśli chodzi o opisanie tych trybów to przeczytaj jeszcze raz. Wiedziałeś że jest troche wyślizgana. Namawiałeś mnie żebym Ci ją sprzedał i ja głupi się zgodziłem, a mogłem ją sprzedać mechanikowi ghotspla, który dawał za jej stan 500zł, a dałem taki argument żeby oddać ją Tobie że ghotspla nie chciał się przedstawić.
Zapraszam każdego z okolicy, któremu przedstawię tą sytuację, pokażę nasze rozmowy na PW i może przy okazji zobaczy stan tych motorków na które tak najeżdżaliście...
aha jeszcze jedno. Skrzynie wysyłałem w ciemno... Pytałem czy chcesz za pobraniem czy wysyłasz kase na konto. Chciałeś przelać kase. POwiedziałeś że już przelewasz a ja zebym wysyłał. Ponad tydzień trwał przelew między kontami. Wysłałem w ciemno i analizując kiedy paczka została dostarczona przez kuriera do Ciebie dopiero po tym zrobiłeś przelew... Nie odbiorę tej skrzyni od Ciebie bo po tym jak oszukałeś z tematem momentu wysłania pieniędzy mogę spodziewać się zwrotu przykombinowanej skrzyni z Twego motoru.
Była jeszcze rozmowa żebym odezwał się do ghotspla czy dalej jest zainteresowany tą skrzynia. odezwałem się i jak do tej pory brak od niego wiadomości. Widocznie po takim czasie facet znający się na rzeczy znalazł skrzynie u kogoś innego, a może jeszcze się odezwie ale to już Ty bedziesz się z nim dogadywał.
Jeśli chcesz mi ją odesłać żebym ja ją sprzedał na allegro to czemu sam jej nie wystawisz? Po co dodatkowe koszty i całe zamieszanie. Chcesz nową skrzynię z rn01 to zapłać 1000 i bedzie w stanie idealnym. Ja wiem że 2 nie wyskakiwała a że jest wyslizgane troche (o czym Ci pisałem) to chyba jest logiczne z motoru 14 letniego.
2013-03-10, 05:29 PM
Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#14
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
(2013-03-10, 05:29 PM)kringer napisał(a): szymekshow napisał(a):



szymekshow napisał(a):Siemanko i jak tam z temat skrzynia?


kringer napisał(a):
Skrzynia jeszcze leży w garażu :]
ghostlpa jest jeszcze chętny, ale nie wiem ile chce dać. Odkupiłem od kumpla tą RN12 i wiesz zalezy mi na kasie Red_icon_tongue Poki ghostlpa się nie przedstawi to masz pierwokup !

szymekshow napisał(a):
tak jak pisałem 450zł mogę dać nie więcej i myśle, że to rozsądna cena. Są na allegro droższe ale bujają się z nimi już dość długo Red_icon_smile

aha i oby napewno była w dobrym stanie? chodzi mi oczywisice o dwójke Red_icon_smile

kringer napisał(a):
Słuchaj. zaczalem ją rozbierać tylko jednego klucza mi zabrakło i całej nie wyjąłem. Jak jezdzilem na tamtym silniku to 2 chodzila dobrze i nie wyskakiwała wiec i teraz nie powinna. Po rozebraniu oglądałem ją z grubsza i tryby wyglądają dobrze. nie są wyślizgane, nie wyszczerbione. łączenia tych trybów też wyglądają dobrze. jedno tylko jest widocznie troche wyślizgane, ale prosto a nie stożkowato więc powinno pochodzić. nie powiem Ci od, którego to biegu - można się tylko domyślać że albo 1 albo 2 ale ciężko to określić jak nie zna się dokładnego działania co i jak po kolei idzie.
.......
Jeśli chodzi o działanie tej skrzyni to nie oszukiwałem, jeśli chodzi o opisanie tych trybów to przeczytaj jeszcze raz. Wiedziałeś że jest troche wyślizgana. Namawiałeś mnie żebym Ci ją sprzedał i ja głupi się zgodziłem, a mogłem ją sprzedać mechanikowi ghotspla, który dawał za jej stan 500zł, a dałem taki argument żeby oddać ją Tobie że ghotspla nie chciał się przedstawić.
Zapraszam każdego z okolicy, któremu przedstawię tą sytuację, pokażę nasze rozmowy na PW i może przy okazji zobaczy stan tych motorków na które tak najeżdżaliście...
aha jeszcze jedno. Skrzynie wysyłałem w ciemno... Pytałem czy chcesz za pobraniem czy wysyłasz kase na konto. Chciałeś przelać kase. POwiedziałeś że już przelewasz a ja zebym wysyłał. Ponad tydzień trwał przelew między kontami. Wysłałem w ciemno i analizując kiedy paczka została dostarczona przez kuriera do Ciebie dopiero po tym zrobiłeś przelew... Nie odbiorę tej skrzyni od Ciebie bo po tym jak oszukałeś z tematem momentu wysłania pieniędzy mogę spodziewać się zwrotu przykombinowanej skrzyni z Twego motoru.
Była jeszcze rozmowa żebym odezwał się do ghotspla czy dalej jest zainteresowany tą skrzynia. odezwałem się i jak do tej pory brak od niego wiadomości. Widocznie po takim czasie facet znający się na rzeczy znalazł skrzynie u kogoś innego, a może jeszcze się odezwie ale to już Ty bedziesz się z nim dogadywał.
Jeśli chcesz mi ją odesłać żebym ja ją sprzedał na allegro to czemu sam jej nie wystawisz? Po co dodatkowe koszty i całe zamieszanie. Chcesz nową skrzynię z rn01 to zapłać 1000 i bedzie w stanie idealnym. Ja wiem że 2 nie wyskakiwała a że jest wyslizgane troche (o czym Ci pisałem) to chyba jest logiczne z motoru 14 letniego.


ale co kasy nie dostałeś czy jak? Po tym jak wpłaciłem kase na konto dostałeś od razu potwierdzenie przelewu. W tym czasie kiedy miałem wysłać ci kase byłem na urlopie i nie mialem czasu jej przesłać. Starasz się teraz wymigać że niby odeśle Ci niekompletną skrzynie albo inne cuda ale sorry musiałbym być tobą żebym zrobił komuś takie świństwo. Masz szczeście że właśnie nie kupiłem jej przez allegro bo musiałbyś ja zabrać a ja nie musiałbym podać przyczyny dlaczego jej nie chce.

Przeczytaj jeszcze raz!! Napisałem że ty mi powiedziałeś że chodziła do końca ale co z tego jak pochodzi ile? Miesiąć ? Dwa? Zreszta to nie jest normalne zużycie tej dwójki tylko EWIDENTNIE było już szlifowana czy inne cuda a TEGO NIE PISAŁEŚ !! Jestes jej pewny to bierz i sprzedawaj dalej albo nie wiem wsadz sobie do WSKi.

Powiedz mi jeszcze czy potrzebny był ten szum abys łaskawie odpisał na wiadomości?
2013-03-10, 06:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Artur86
Unregistered




 
#15
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Słuchaj ja Ciebie nie znam Ty mnie też. Sam napisałeś że dzisiaj przelewam kase i powinna być w poniedziałek. To "dzisiaj" trwało ponad tydzień - nie zrobiłeś tego, co podważa zaufanie do Ciebie.
aha pieniądze wpłaciłeś po odebraniu paczki więc... widziałeś już skrzynie na oczy.
Narzekasz na wodziki - Gadaliśmy o samej skrzyni jeśli chodzi o kase. O wodziki poprosiłeś to dorzuciłem Ci je do paczki tak jak i bębenek. Motocykl ten miałem od 2011 roku zatarl sie silnik i wymieniłem na drugi. Ja nic nie kombinowałem przy skrzyni bo wczesnij padl silnik a w nowym skrzynia była cacy. Jednego czego jestem pewien to jest to że chodziło to bez zastrzeżeń i tak Ci pisałem.
aha czyli co uważasz że powinienem dac Ci gwarancję na skrzynie używaną mającą 14 lat? Nie jestem Panem Bogiem żeby powiedzieć Ci ile to wychodzi. u mnie chodziło i nie miałem zastrzeżeń. Nowe rzeczy czasami gwarancji nie przechodzą.
Mój kumpel ostatnio kupił turbinę do samochodu używaną dał 400zł pochodziła mu 1tys km. żałował na nową, żałował na regenerowaną, kupił używkę i znowu musi wydawać kasę ale to jest poważny człowiek i liczył się z tym że może paść w każdej chwili albo może trafi na dobrą. Nikogo oprócz samego siebie nie osądza.
2013-03-10, 06:23 PM
Odpowiedz cytując ten post
heko55 Offline
Użytkownik
***


1000rr

Liczba postów: 180
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0
#16
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
robi się ciekawie
2013-03-10, 06:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#17
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
a ty dalej swoje z tą kasa. paczka doszła kasa była przelana tak jak napisałeś nie znamy sie więc zaufanie tez ograniczone mialem. Trzeba bylo nie wysylac jesli kasy nie miales na koncie wiec nie miej teraz o to pretensji. Spoko do wodzików już się nie czepiam ale one świadczą o tym ze skrzynia jest w złym stanie. Nie jestem mechanikiem więc nie potrafiłem stwierdzić w jakim jest stanie ale jakbym wiedział to kasy napewno bys nie dostał i paczka poleciała by z powrotem do ciebie.

Czy ja gdzieś napisałem o gwarancji? Nie napisałeś mi tego że była szlifowana a to widać gołym okiem.
Jak juz starasz sie tłumaczyc to napisz wszystkim czemu nie odpisałeś mi na żadna wiadomość od ponad tygodnia?

To jak kończymy tą farse i zabierasz tą skrzynie ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-10, 06:43 PM przez szymek.)
2013-03-10, 06:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
darqvader Offline
Wariat
*****

Piotrków Trybunalski
Czas na R6.

Liczba postów: 1,225
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 4
#18
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
(2013-03-10, 04:44 PM)malikowy napisał(a): darq jaka sprawa z R1? coś mnie ominęło?

Mówię o całej sprawie sprzedaży rn12.
Koniec OT.
_________________________________________________________________

No speed, no fun.
2013-03-10, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tomierłan Offline
Konkretny
****

Śląsk SRC
Blue RN22 10'

Liczba postów: 591
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#19
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Ja braci forumowej ufam, od Malikowego kupiłem airbox i wszystko zgodnie z ustaleniami i szczerze na to też liczłem, jeśli kogoś chciałbym w h*ja zrobić to wystawiam na allegro a nie na forum, liczę że z Malikowym jeszcze się gorzały gdzieś napiję i podziękuję z uściskiem ręki. I takich transakcji życzę naszym kolegom z forum
2013-03-10, 07:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Qurde Offline
Użytkownik
***

w-m
BMW s1000rr

Liczba postów: 271
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 1
#20
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Temat rzeka jak dla mnie, szymek mogles poprosic o zdjecia, zreszta kupujac uzywana rzecz nigdy nie jestes w stanie okreslic ile na tym pojedziesz czy zrobisz 10tys km czy wyjedizesz z garazu..
@@@@@@@@@@@@@@
Alpinestars + arai = RN12
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=2045
2013-03-10, 08:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->