UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Autor Wiadomość
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#1
UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Miałem nie udzielać się na forum ale tej sprawy nie mogę zostawić bez echa.

Miałem problemy ze skrzynią (słynna dwójka) i postanowiłem kupić używaną bo za nowkę musiałbym oddać worek pieniedzy co mi się nie uśmiechało. Jak wiadomo na allegro ciężko coś dostać i ceny też nie małe postanowiłem znaleźć coś na forum. Nie jestem tutaj od wczoraj i zdarzylem poznać paru ludzi więc stwierdziłem, że nikt mnie nie wykiwa. Niestety jednak okazało się inaczej.

Użytkownik o nicku KRINGER zaoferował się kiedyś, że ma różne części do silnika itp więc poszła wiadomość prywatna z zapytaniem o skrzynie. Wszystko ładnie pięknie do ceny się dogadaliśmy więc nic tylko czekać na kuriera. Kiedy przyszła skrzynia tego samego dnia zawiozłem ja do mechanika jednak stwierdził, że nadaje się na złom i jest w podobnym stanie co moja. Wodziki popalone 2 wygląda już na kombinowaną. Zapewniał mnie, że chodziła do końca, nie wiem nie sprawdzałem ale takiej skrzyni nie będę wkładał do mojego silnika bo nie chce za miesiąc znów rozbierać bo jak wiecie to są małe koszty. Napisałem mu że jej nie chce i może sobie ja zabrać a jeśli jest pewny że ona jest dobra to niech ją sprzeda komuś innemu. Ostatnią wiadomość otrzymałem od niego 2 marca i od tego czasu wysłałem mu 3 albo 4 wiadomość i cisza nawet nie raczy się odezwać, że ma mnie w dupie.

Wkurwia mnie ta sytuacja bo silnik jest rozebrany a ja nie mam skrzyni a ten GOŚCIU nie raczy nawet odpisać Red_icon_mad zachowuje się jak dziecko a mi do śmiechu nie jest.

Mam nadzieje, że odezwiesz się do mnie i oddasz kase. Wystaw ją na allegro z tą ceną sprzedaż ją bez problemu ale powtarzam poraz kolejny JA JEJ NIE CHCE I ŻĄDAM ZWROTU KASY !!!!!!

Myślałem, że można zaufać braci forumowej ale widocznie grubo się pomyliłem...
2013-03-10, 02:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - szymek - 2013-03-10, 02:22 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - XoXo - 2013-03-10, 04:05 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - XoXo - 2013-03-10, 04:50 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - Artur86 - 2013-03-10, 05:29 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - Artur86 - 2013-03-10, 06:23 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->