MOTOGP CZ REP BRNO
Autor Wiadomość
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#1
MOTOGP CZ REP BRNO
Panowie ogladaliscie motogp?

Kolejny triumf Yamahy Red_icon_smile Tym razem Lorenzo byl beznkonkurencyjny, na 4 miejscu Spies i zaraz zanim Rossi.

To nie byl dobry wyscig dla Rossiego, ewidentnie cos bylo nie tak albo z ustawieniami maszyny albo z humorem Doktora Red_icon_smile Jak juz wiecie Doc nast sezon w Ducatti, Spies rusza sie z Tech3 do fabrycznego zespolu Yamahy i wtedy bedzie sie dzialo!!! Ten chlopak ma naprawde niezla charyzme i wole walki, ciekawe jak to bedzie w teamie z Lorenzo.

Jak ktos nie ogladal to jest na torrentach Red_icon_smile
PS: Juz za tydzien, MOTOGP INDIANAPOLIS!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2010-08-22, 12:32 PM przez nowak.)
2010-08-22, 12:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#2
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Ja mialem przyjemnosc ogladac,ogolnie powiem ci ze wyscig fajny lecz irytujacy jest komentator (sportklub na N) pierdzieli czasami nie odrzeczy,cos gada,zaraz urywa i nie dokancza, a juz przegina z tymi odpowiedziami co mu w trakcie wyscigu ludzie zadaja pytania na e-mail,powinien wybierac jakies ciekawsze i niekiedy caly urok ogladania wyscigu pryska. Co do samego, GP Spiesa zaczolem obserwowac w WSBK ,moze nie tyle ze jezdzil dla YAMAHY co naprawde robi imponujace wrazenie i robi chlopak kariere nie ma co. Lorenzo jak to Lorenzo,swietny jest nie ma co lecz za nim nie przepadam. Mysle tak sobie caly czas o SPIESie ,skoro kreci takie czasy w satelickim zespole na niezbyt 'nowoczesnym' biku w porównaniu do M1-nki Lorenzo i Doctora to co moze sie stac jak dosiadzie w nastepnym sezonie fabryczna M1-nke?? Wtedy masz racje ,BEDZIE SIE DZIALO :-)
2010-08-23, 01:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nowak Offline
Użytkownik
***

czytaj wstecz AWW
bialy brzydki

Liczba postów: 367
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 5
#3
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
^^^ YHY !!! Ja tak samo w ub.r sledzilem poczynania Spies-a w WSBK i bylem pelen podziwu, koles ktorzy przeszedl z AMA do WSBK nie znajac w ogole torow, scigajac sie po raz pierwszy w zupelnie innych zawodach, zupelnie innym poziomie zgarnal wiekszosc POLE POSITION, do tego z HAGA lokiec w lokiec walczyl na kazdym torze. Mam nadzieje ze nie straci zapalu i energii tak jak to bylo w WSBK bo wtedy bylo widac ze cieszyl sie tym co robi.

Cos kiedys gdzies czytalem, ze Lorenzo ma swoj "charakterek" i atmosfera w teamie nie byla zbyt ciekawa. Mam nadzieje ze nie bedzie drugim gburem jak Pedrosa. Nie mniej jednak trzymam kciuki za Spies-a i oczywiscie DOC 46 zawsze z nim gdziekowiek nie bedzie jezdzil Red_icon_smile

Ja ogladam z torrentow bo nie mam Nki Red_icon_tongue BBC cos tam, ktos zawsze wrzuca w miare dobrej jakosci caly wyscig + ploty paddocowe tuz sprzed startu. Ale nie ma to jak ogladac na zywo Red_icon_smile
2010-08-24, 06:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#4
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Zaufaj mi ze nic nie tracisz nie ogladajac na zywo w N-ce :-)
2010-08-25, 06:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#5
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
a może "na żywo" miało oznaczać nie przez cud XXI wieku (czytaj TV), ale siedząc na trybunach i wpatrując się w całe widowisko bezpośrednio? Red_icon_wink

hehe... oj, od dawna się do tego przymierzam... Red_icon_rolleyes
2010-08-26, 11:22 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#6
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
A to przepraszam :-) zle zrozumialem, na 'zywo' to marzenia jedno z wielu lecz bardzo realne lecz jak zawsze cos w morde wypada
2010-08-27, 06:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#7
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
dobra, dobra... wytłumaczenie jak zawsze... ale nie tylko u Ciebie Red_icon_wink
2010-08-27, 11:29 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#8
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Panowie bede dzies mogl w nece zobaczyc dzisiejszy wyscig tzn Indianapolis??
2010-08-29, 09:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
BeMisz Offline
Administrator
*******

Warszawa
brak

Liczba postów: 1,421
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 4
#9
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
ja nie oglądać... ja za słabe łącze posiadać... a kablówka to być dla mnie zło!

więc... sorrki, ale mam nadzieję, że widziałeś... wiem tylko tyleż że Dani wygrał a Vale kładąc lachę na M1 (czy M1_vr_123 ?? Red_icon_wink ) nie pchał się do przodu Red_icon_wink

bo i po co? Red_icon_tongue
2010-08-30, 10:58 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#10
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Dobra pany,odswiezam temat :-) Jacys chetni na wyjazd do brna?? Z polski mamy najblizej, myslalem o wspolnym wypadzie jednym samochodem,ewentualnie pociag ;-) lub cos innego, Przedsprzedaz biletow ruszyla u GranDysow wiec mozna sie zmowic i wkoncu sie wybrac. Jedna ,odpowiedzialna osoba zebrala by wczesniej fundusze od chetnych tak aby nie bylo wymowek na ostatnia chwile ze nie jade i takie tam pierdoly. Druga opcje obmyslilem taka.Na stale przebywam w belgii ,dokladniej w brukseli, w czerwcu jest wyscig w Assen w Holandii ,okolo 350km odemnie. Wiec pomyslalem ze moglbym zaprosic do siebie na weekend 2 osoby z naszego portalu abysmy wspolnie wyruszyli na MOTOGP !!!!!! Mniej wiecej wygladalo by to tak. Jak najszybciej kupujemy bilety na GranPrix w Assen , potem szybciutko 2 chetne osoby kupuja bilety lotnicze w WizzAir na piatek czyli 24 czerwca ,wyloty odrazu mowie sa okolo 19.00 ja odbieram je z lotniska i organizujemy maly wieczorek zapoznawczy czyli wodeczka,piwko jak kto woli itd. idziemy spac( spanie zapewniam za FREE)w sobote zwiedzamy troche Bruksele ,czyli browarek ,lokalne jedzonko itd.Wieczorkiem idziemy lulu ,bez disco i takich tam aby w niedziele byc w pelni sil. Wracamy male pozegnanko czyli wodeczka ,piwko jak kto woli i w poniedzialek wracacie do polski oczywiscie lotem wczesniej wykupionym na WizzAir.
Dlaczego tylko 2 osoby?? Poniewaz tylko tylu moge przenocowac,szczerze moglbym wiecej osob lecz gorzej bedzie z autem aby dojechac do Assen,bo.....mam auto i napewno pojedzie ze mna kolo i moze moja zona wiec aby nie bylo tloku ,jakby bylo wiecej osob ktore nie szczypaly by sie za bardzo z kasa moge wypozyczyc busa ale wtedy koszta rosna a ja mysle aby bylo jak najtaniej,To tak na szybko,temat mysle bedzie aktualny do polowy czerwca bo pozniej bilety lotnicze beda kosmicznie droge ,ceny wejsciowek na GP Assen pewnie nie wzrosna, Jakby co dawajcie pytania w temacie lub na PW ,Pozdrawiam

P.S Bilety patrzcie na WizzAir
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-05-03, 09:52 PM przez przemko27vr4.)
2011-05-03, 09:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#11
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
super sprawa Przemko Red_icon_smile gdybym tylko miał wolny weekend i trochę wolnej gotówki chętnie bym się wybrał ,jeśli oczywiście bym się załapał bo są tylko dwa miejsca hehe,ale za pomysł szacun Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2011-05-04, 11:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemko27vr4 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 126
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
#12
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Tak jak mowie wszystko zalezy od zgrania,czasu no i jebanych pieniedzy bo bez nich trudno,Jakby co temat do przemyslenia ,jak nie przejdzie teraz mozemy pomyslec o wspolnym wypadzie do brna w sierpniu,wiecej czasu na dogranie wszystkiego
2011-05-04, 02:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasz_nr Offline
Konkretny
****

Manchester
R1 2003

Liczba postów: 609
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2
#13
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
ja sie tam chyba wybiore nawet nie daleko jest ode mnie jakby kto był chetny zawsze mozna sie dogracRed_icon_smile
2011-07-15, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#14
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Jako, że są już daty wyścigów MotoGP to mam pytanko. Czy Ktoś planuje wyjazd do Brna w tym roku. Wyścigi będą 26.08. Zastanawiam się nad jednodniowym wypadem na samą niedzielę, ale nie wiem czy fizycznie wytrzymam Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-01-17, 12:57 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcin_46 Offline
Użytkownik
***

Częstochowa
rn22

Liczba postów: 206
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#15
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Koczis ja jezdze co roku, takze pewnie i w tym nie zamierzam odpuscic tej imprezy.Mysle, że spokojnie opękasz to w samą niedziele, tylko po co ???Na campingu START jest tani nocleg pod namiotem no i ta impreza sobotnia - klimat nie do powtórzenia gdziekolwiek indziej a bylem juz na kilku MotoGP. Takze wyjazd weekendowy wedlug mnie lepszy pomysł.
2012-01-17, 02:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#16
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Kilka lat temu byłem już w piątek, ale samochodem. Myślałem tylko o niedzieli, bo na R1 nie zapakuję namiotu, śpiwora i innych gratów.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2012-01-17, 10:49 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcin_46 Offline
Użytkownik
***

Częstochowa
rn22

Liczba postów: 206
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
#17
RE: MOTOGP CZ REP BRNO
Koczis dla chcacego nic trudnego, ja 3 lata temu bylem w trasie Berlin, Amsterdam, Paryż na CBR 929 i dalo sie spakowac, w tym jesli by sie udalo to chcemy dojechac do Monte Carlo :-) Takze spoko mozna sie dogadac, jeden bierze namiot drugi spiwory i jakos sie zatelepie hehe
2012-01-18, 10:22 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->