RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Autor Wiadomość
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#41
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Przeciez nikt tobie nie broni zebys zalozyl PCV Red_icon_smile. Tylko zadaj sobie pytanie czy rozrozniaz odblkowanie ECU od tego co robi PCV Red_icon_smile i dlaczego nie dziala w RN22 i kiedy bedzie dzialal. Odsylam do watku zablkowanego ECU i jak jest zablokowany Red_icon_smile. Tak jesli jedna z tych restrykcji zostanie odblkowana jest sens wkladania PCV tylko po co placic dwa razy jak PCV masz odrazu w nowym odblkowanym kompie Red_icon_smile.

1. PCV to proste urzadzenie do zmiany parametrow wtrysku o ile ECU mu na to pozwoli.
2. W rn22 mamy zablkowany ruch przpsutnicy, wtryskow i zaplonu kotry nie ma zadego zwiazku z PCV Red_icon_smile i to jest glowny problem.

Co do PCV wszystkim sie wydaje ze starodawne PCV moze pomoc nam w RN22 i nowych ECU. Ten produkt juz dawno powinien wyladaowac w smietniku jest stary drogi i tylko wprowadza zmet.
Mysle ze PCV bylo dobre w 1999roku do gsxr1000. Teraz to jak juz Bazzz ale tes sie cenia i tez niczego nie robi to cos jak tylko zmienia ustawienia dawki paliwa a o reszcze bzdurnych bajerow nie pisze.

Jedyne sluszne rozwiaznie to albo kupic pelnego kompa YECA- do rn22 lub rn19 i tam jest wszystko co potrzba albo wgrac go w trzewia normalnego kompa kotry staje sie automatycznie YECEm Red_icon_smile.

No i jeszcze jedno staracie sie okreslic wasz stosunek do czegos czego nei widzieliscie nie uzywaliscie. Pogadajcie z mariderem moze da wam sie brykna swoja rn22 i wtedy wszystko zrozumiecie w lot Red_icon_smile. A tak teraz to jest swiat fantazji i niedomowien.

Jesli ktos nie ma ochoty grzebac w swoich sprzetach jego sprawa. Najwazniejsze zeby byl swiadomy co kupil i dlaczego jezdzi tak a nie inaczej.

Watek jest glownie dla ludzi od RN22 ale podpowiem ze niektore wersje rn20(usa) maja bardzo podobny problem.
2013-01-17, 01:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#42
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
ja się tylko raz wtrącę w te wypowiedzi

to co robi kawasakizx9r robią też amerykańskie firmy i na większą skalę
przykład nr. 1 firma ECUUnleashed http://ecunleashed.com/ link do produktu http://ecunleashed.com/ecu-tuning-item/2...yamaha-r1/ kontakt z dilerami http://ecunleashed.com/dealers/find-a-dealer/

przykład nr. 2 firma FlashTune http://www.flash-tune.com/ link do produktu http://www.flash-tune.com/?wpsc-product=...uplicate-2

tutaj wątek z siostrzanego forum http://www.r1-forum.com/forums/showthread.php?t=326778
jeśli zmiana ECU wprowadza jakieś uszkodzenia to dziwne, że zrobił się z tego 256 stronicowy wątek, na szybko go trochę przejrzałem i czytam tylko pochwały
dodatkowo FlashTune jest bardziej zachwalany bo po przeróbce można dokupić zestaw i samemu modyfikować sobie ustawienia do woli
to co robi kawasakizx9r może nie być konkretnym wgrywaniem mapy YEC bo nawet firmy powyżej wymienione piszą o identycznych rzeczach ale nie używają "YEC" niby to ich autorskie rozwiązanie ale prawda jest taka, że wystarczy wiedzieć jak się dorwać do oprogramowania i można robić co się chce, Flash Tune sprzedaje gotowy zestaw http://www.flash-tune.com/?wpsc-product=...-interface ale nie wiem czy wymagana jest jakaś przeróbka w ECU żeby go podłączyć i działać jak kawasaki to robi
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-01-17, 05:42 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#43
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Tak sa rozne metody odblokowania tych ECU (falshowanie, przgrywanie itd). W przeciwienstwie do ciebie rosyjska ruletko u mnie sie wysyla ECU pol dnia zrobione i jest w R1-dynie kotra nie jezdzi ona zapier......... i nie ma zadnych problemow. Mam i swoje r1 dynki zrobione i dosyc sporo osob je zrobilo a to dopiero poczatek. Akcja odblkowywania tego gow.... w rn22 dopiero nadejdzie.

A jak ktos sie chce eksperymetalnie bawic bez odpwiedniej wiedzy i doswiadzczenia tez zachecam Red_icon_smile. Takze Klecho do dziela Red_icon_smile zrob kolega tuningowane Rn19 droga wolna.

Jak napisalem wyzej wyslasz drgi kolego kolezanko ecu z rn22 i masz sprawnego otwartego w jeden dzien bez kombinacji masy kabli PCV i innych rzeczy. Naciskasz rozrusznik i sprzet pulsuje Red_icon_smile i o to chodzi a eksperymenty to ja robilem 2 lata temu teraz jest zoptymalizowany kod i za to sie placi te pare groszy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-17, 11:40 PM przez Koczis.)
2013-01-17, 06:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
strugi1982 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#44
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Cześć kawasakizx9r co do mojego gsxr to nie mam wykresu z hamowni bo nie ma niedaleko mnie jakiejś konkretnej jest jedna ale szkoda gadać sam pracownik mówi że problemy mają a chciałem sprawdzić ile by wyszło. Co do procesu który opisujesz to masz kilka map czy tylko jeden egzemplarz gotowych map?? Kolega co flashował mi gsxra założył sobie datalogera i na podstawie jego danych poprawiał mapy .
2013-01-17, 06:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
strugi1982 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#45
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
(2013-01-17, 07:31 PM)marider napisał(a): Siejecie zamet Panowie w kwestii tuningu elektronicznego Red_icon_tongue Jak ktos chce i ma sponsorow to mozna zainwestowac z jakies 100 tys zl i miec silnik przerobiony na podzespolach YEC'a lacznie ze sportowa skrzynia, robota glowicy, tlokow, walu itd itp. Wtedy WSBK, AMA, MotoGP, MMP i inne wyscigowe "szopki" stoja otworem..

A co zostaje dla szarego uzytkownika r1? PC V lub Bazzaz lub inne podobne albo zdjecie blokad z kompa.

Kupilem fabryczna rn22 /wrazenia po pierwszej przejazdzce i po mojej ex rn19 - "k... co to za mul ktorego wszyscy tak chwala??!!!!"/ -> hamownia, dokupilem filtr K&N i tlumiki-> hamownia, dokupilem do kompletu PCV -> hamownia, pozniej dokupilem Autotune -> hamownia. Pojezdzilem na tym i wywalilem pcv + at (sprzedalem komplet za 1800zl czyli tanio) i odblokowalem ECU -> hamownia. Po kilka razy pomiary przeprowadzane byly - dla porownania co dalo i ile, wykresy wiecie gdzie znalezc lub opcja "szukaj". Roznica w zachowaniu motocykla (przyp. juz bez PCV+AT)? Na wykresie przyspieszenia nie pokaze chocbyscie na glowie stali ale zapewniam ze roznica "przed" i "po" zdjeciu restrykcji jest jak niebo a ziemia i nie zaluje (mimo ze decydowalem sie na ten zabieg dobre kilka miesiecy wpierw gruntownie temat rozpoznajac ale ryzyk-fizyk), do tej pory zrobilem na odblokowanym ECU jakies 1500km (z czego z 200km spedzilem tylko na hamowni). Powiem jedno - magia dziala, takiego pierdolniecia w r1 nie mialem nawet po wstawieniu pelnego ukladu Akrapovica (najwyzszy model) razem z PC3 do mojej ex RN19 mimo ze na hamowni wydusilem z tego 178 PRAWDZIWYCH koni na tylnym kole i 112,5Nm (moment wiekszy niz w GSXR 1000 K7 ze sportowa uszczelka pod glowica i wydechem Yoshimury oraz K&N mimo ze rn19 zdmuchnela z miejsca biorac pod uwage trend krzywych, porownanie wrzucilem na pl.rec.motocykle wiec wykresy mozna sobie wyguglac).

Dlaczego dolozylem wiec do odblokowanej rn22 znowu PCV i AT? Ano po to zeby zoptymalizowac i dopracowac mieszanke p-p i podbic jeszcze bardziej wyniki tak konkretnie pod moje moto i dodatki oraz pod moj silnik ktory byl docierany i jezdzony "po mojemu". Bez pojscia na latwizne i wgrywania gotowych map ze strony DJ ktore glownie sa duzo za ubogie (zatem szkodliwe dla silnika) i opracowane dla wersji USA gdzie jest inne paliwo niz w Europie, nie wspominajac juz o zdlawionej mocy i zaostrzonych normach ekologicznych (wolna Ameryka? Hehehehe...).

Dlaczego Marcin wgrywa "obraz" YEC'a na standardowe ECU a reszta nie? Nie maja do tego dostepu ani odpowiedniego softu, wiec wgrywaja to co komus uda sie dostroic prostym interfejsem bazujac na ustawieniu mieszanki pod zadany AFR i bija piane jak im sie uda zyskac 160KM. Dodatkowo - kazdemu ci "spece" wrzucaja tylko podstawowa "baze". Wszystkie swoje wykresy i wynurzenia po reflashu wrzucalem na glowne forum r1 w USA na ktorym siedze od 2006? - malikowy zapodal linka, uznanie kolesi ktorzy na F-T i tuningu znaja sie bardzo dobrze mowi samo za siebie. Kilku lata na mojej podkreconej mapie z dodatkowymi ustawieniami kawy i sobie chwala a ja nie siedze na dupie i nie zal mi 200zl na hamownie zeby sprawdzic to i owo i nie p... na okolo ze mam wyimaginowane 200KM jak mam ich zaledwie 150 kilka w oryginale (wersje amerykanskie maja jeszcze mniej, to juz moja RN09 na pelnym ukladzie wydechowym Micron Serpent z PC3r w komplecie i paroma innymi bajerami miala wieksza moc niz te rn22 zza oceanu i niejednej zloilbym dupe Red_icon_wink ). Z checia wrzucilbym sobie pelnego YECa z wiazka ale to eliminuje kierunkowskazy i kilka innych uzytecznych drogowych opcji mimo ze daje o wiele wiecej mozliwosci ustawien tego i owego a ja R1 ganiam jednak po ulicach - na tor mi szkoda motocykla - za wiele mnie kosztowal zeby go rozpieprzyc na 1,3 czy 20 zakrecie choc amatorsko lubie sobie po zakretach pozap... i miec jednak swiadomosc - ze jak potrzeba, to moge skorzystac z pelnej mocy Yamahy a nie z jakiegos obcietego ogryzka z moca jak starszy XX czy Hayka...

Zauwazcie ze ustawicznie od paru lat producenci robia coraz bardziej ograniczone motocykle, reklama jest ze sa lepsze a non stop jakies akcje serwisowe wyskakuja u kazdego jak leci. Normy narzuca EU, takze analizujac dane techniczne wychodzi na to ze obecna tendencja jest - im nowszy sprzet, tym gorszy i coraz bardziej naszpikowany obnizajaca osiagi elektronika Red_icon_smile

PS: Koczis: z preclami to nie wyjezdzaj, spoko kolesie i do jazdy i do picia i w Poznaniu na torze tez paru niezle latalo w MMP takze mocno bys sie zdziwil jak niektorzy wymiataja na 2 kolkach Red_icon_tongue

To robiłeś kolego te mody u założyciela posta ?? Czy u kogoś innego ??
2013-01-19, 01:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marider Offline
E=mc^2 ;]

Podlasie
Rn22 / EU

Liczba postów: 2,261
Dołączył: Dec 2011
#46
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Tak, ECU odblokowywalem u kawasakizx9r po dlugich wahaniach i debacie, czy warto i moge potwierdzic ze gosc wie co robi. Wczesniej sie zastanawialem czy nie pozbyc sie r1 ale po "zabiegu" zmienilem zdanie i tak latwo/szybko sie jej nie pozbede tymbardziej ze juz w przyszlym tygodniu wygladac bedzie jak 2012 rok Red_icon_tongue

Jak ktos chce, to mam na sprzedaz podstawowego Bazzaza ZFi + modul optymalizujacy mape Z-AFM. Oddam komplet za 1500zl jak ktos chce sobie dodatkowo podbic przyjemnosc z jazdy rn22 i dostroic mape (nawet bez odblokowania ECU) a ustrojstwo jest lepsze niz zwykly Power Commander.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-19, 01:35 PM przez marider.)
2013-01-19, 01:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
strugi1982 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#47
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
(2013-01-19, 01:35 PM)marider napisał(a): Tak, ECU odblokowywalem u kawasakizx9r po dlugich wahaniach i debacie, czy warto i moge potwierdzic ze gosc wie co robi. Wczesniej sie zastanawialem czy nie pozbyc sie r1 ale po "zabiegu" zmienilem zdanie i tak latwo/szybko sie jej nie pozbede tymbardziej ze juz w przyszlym tygodniu wygladac bedzie jak 2012 rok Red_icon_tongue

Jak ktos chce, to mam na sprzedaz podstawowego Bazzaza ZFi + modul optymalizujacy mape Z-AFM. Oddam komplet za 1500zl jak ktos chce sobie dodatkowo podbic przyjemnosc z jazdy rn22 i dostroic mape (nawet bez odblokowania ECU) a ustrojstwo jest lepsze niz zwykly Power Commander.

Spokojnie jeszcze nie mam rn22 bo gsxr jest jeszcze w garażu i się zastanawiam nad sprzedażą i zmianą albo s1000rr ale dużo musiałbym dołożyć albo rn22 tylko właśnie rn 22 jest trochę słabsza od gsxr i dlatego interesuje mnie temat poprawienia jej osiągów.
2013-01-19, 04:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#48
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Zapewniam ze rn22 po odblkowaniu chodzi duzo lepiej od twojej gsxr1000 k6 k8 k9. I wazna rzecz dzwiek silnika maskara chcesz zeby ten silnik caly czas byl na 'Pelnych Kotlach' jest fenomenalny a po odblkowaniu jeste jeszcze bardziej soczysty. Dziek to cos podobnego do Nascara tylko ze na wyzszych obrotach... cos w ten desen.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-19, 04:10 PM przez kawasakizx9r.)
2013-01-19, 04:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#49
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Jako ciekawostke pokaze wam kilka fotek z tego czym sie zajmuje..... nowa generacjia silnikow spalinowych glownie HCCI (.... i roznych z wtryskiem bezposrednim i innymi Red_icon_smile ).

Tak wygladaja silniki optyczne... RN22 tez mialo taki silniczek Red_icon_smile .

Laser Nd:Yag w kacji 1064nm i wtrysk bezposredni:

[Obrazek: 264079_504936639556730_2091378616_n.jpg]

[Obrazek: 149577_504936616223399_921731273_n.jpg]

[Obrazek: 3766_504936609556733_173338007_n.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-01-19, 10:29 PM przez kawasakizx9r.)
2013-01-19, 10:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#50
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
(2013-02-02, 10:32 PM)waldi1 napisał(a): To na czym polega ten "fenomen" BMW że niby takie mocne powyżej 8k?
Czy Yamaha nie potrafi wyprodukować silnika o podobnych osiągach?

Potrafi zaden problem ale pozniej kolejka do servisow byla by po horyzont...

Dla intersujacych sie bardziej niz tylko paskami na felgach... inzynierski kunszt, swoja droga zawsze sie zastanawiam ile by nam zajelo zbudowanie takiego silnika w polsce bazujac na naszej wiedzy Red_icon_smile

[Obrazek: 8353429099_076ba22ea3_k.jpg]

w wysokiej rozdzielczosci
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-10, 04:57 PM przez kawasakizx9r.)
2013-02-10, 04:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
lukasbmw Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 364
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#51
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
pochwały dla kawasakizx9r ze poswicił dla nauki jedna ze swoich kilku rn22 i pokazał nam jej przekrój...)))
znajomy z DUCATI tez mowił ze jak przychodza do niego 1198/1199 to tez sa zblokowane przez restrykcje dotyczace emisji spalin...niestety chcemy miec lepsze srodowisko bedziemy wolniej jezdzic...pewnie za jakis czas wszystkie dostepne mocniejsze motocykle beda zblokowywane...
a tak na marginesie to ostatnio w telewizji mowili o tym ze przepisy maja sie zmienic dotyczace hałasu-o kilka decybeli mniej maja miec nowe samochody...
R6...RN09,RN12,RN19,RN22
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-10, 06:58 PM przez lukasbmw.)
2013-02-10, 06:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#52
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
to za słabe tamto za słabe....

Waldi1 nie sprzet lecz technika robi z Ciebie zawodnika... dobry kierowca na 600 objedzie s1000rr czy R1. A jak szukasz super przyspieszenia to predzej V-max/Diavel Ci to dostarczą fajnych doznań.
2013-02-18, 10:47 PM
Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#53
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
I brzydki jak ch... Red_icon_smile hehe

2013-02-19, 10:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kawasakizx9r Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 373
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 1
#54
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Kafel i XoXO- jesli byscie latali np. rn19 i przesiedi sie na fabryczna rn22 barkuje jadu z tej pierwszej Red_icon_smile. I o to chodzi w temacie pierd.. poprostu ten sprzet jest tak okrojony ze glowa mala. A co do wygladu to moze 2009 ma rzeczywiscie spindolona czache i swiatla ale ta nowa to juz piknasc sama w sobie.

[Obrazek: 2qn47.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-19, 11:08 AM przez kawasakizx9r.)
2013-02-19, 11:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#55
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
znowu temat mi się sypnął.. zamiast kasować posty, podzielcie temat!!!

trochę świeżości rzucę

[Obrazek: attachment.php?attachmentid=457265&d=1328741612]

wykres z hamowni odnośnie odblokowanego kompa w rn22 wersja US
dolny wykres to OEM ECU z 3/4 Yoshimurą i PC5 strojonym
środkowy to po zwykłym flashu ze standardową mapą bardzo podobnym do tego co Kawa robi
górny wykres to zwykły flash i dodatkowo strojenie na hamowni

wykres AFR
[Obrazek: attachment.php?attachmentid=457267&d=1328746555]
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-19, 04:20 PM przez malikowy.)
2013-02-19, 04:12 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ean Offline
Młody
**




Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#56
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Malina poprosze o wykres z hamowni nie z painta , z uwzglednieniem mocy na silniku i na kole osbno z wykazanym ubytkiem .
2013-02-19, 04:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#57
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Jan, jak znajdę więcej takich to wrzucę. Takie wykresy wkleił użytkownik tej R1 rn22 model 2010 US


Co masz na myśli "takie prawdziwe" ? Pokaż przykład Red_icon_wink
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-02-19, 04:53 PM przez malikowy.)
2013-02-19, 04:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ean Offline
Młody
**




Liczba postów: 52
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#58
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Takich to malina nie wrzucaj .... wrzuc takie prawdziwe Red_icon_smile
2013-02-19, 04:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
malikowy Offline
SŁOŃCE NAWALAJ !!!
*****

Łomianki k. Wawy
RN12

Liczba postów: 3,088
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 12
#59
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
rn22 09 wydechy Danmoto i ypipe

przed modyfikacją i po + strojenie

[Obrazek: powervsrpmtorque.jpg]
# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #
R1 RN12 + BMC/PC3/Akrapovic Ypipe/A&R Track ExhaustRed_icon_fuckoffdbl
Shoei XR1100 El Capitan + Alpinestars GPPRO/SupertechR
2013-02-19, 04:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kaniu1 Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 0
#60
RE: RN22 i odblokowanie ECU - wszelkie informacje.
Witam mam problem z blokada Yamahy R1 RN19 sprowadzilem ja z Francji i z tego co wiem to jest zblokowana na module, jezeli mozecie mi pomoc to bede wdzieczny za wskazowki.
2013-03-05, 09:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->