Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#10
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Mimo narzekania zawodników ja uważam, że to były dwa świetne weekendy wyścigowe Red_icon_smile
Wczorajszy wyścig klasy królewskiej też kapitalny, brawo Fabio, brawo Jorge Martín. Yamaha kolejne zwycięstwo na torze gdzie Ducati miało deklasować, robiło to co prawda na prostej, dlatego Suzuki bez pudła moim zdaniem Red_icon_wink
Vini i jego wyraz twarzy po wyścigu..., ja widzę duże zmiany mentalne, nie spuszcza głowy, nie chowa się do boksu z mioną rozżalonego chłopca. Mam nadzieję, że to nie chwilowe i powalczy w tym roku o coś więcej Red_icon_smile
Franco też bez szału, chyba pora zmienić specyfikacje M1, ponoć Cal zrobił świetną robotę i nowa rama jest świetna.
Doctor fatalnie i mam nadzieję, że tak słabo już nie będzie, w przeciwnym razie czuję koniec kariery po tym sezonie Red_icon_sad Młodość zaczyna się rozpychać łokciami w klasie królewskiej Red_icon_smile
Miller nie spodziewałem się, że tak mu sodówka odwali, brak kary za atak na Mira to mały skandal.
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-04-05, 10:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o - żaba - 2021-04-05, 10:47 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->