Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o
Co wydarzyło się tydzień temu chyba już każdy wie. Jednak tym co nie wiedzą powiedzieć, że wydarzyło się bardzo dużo, to tak jakby nic nie powiedzieć. Kiedy w niedzielę zasiadałem przed TV byłem przekonany, że będę oglądał realny wyścig. Przynajmniej tak zapowiadali organizatorzy. Świetne kwalifikacje Yamahy, Fabio na pole position, Maverick na drugim polu startowym i lekko poddenerwowany Marek na trzecim. Jak wystartowali było jak zwykle Fabio, stracił, Maverick przejął prowadzenie, a Marek gonił, gonił i przegonił Vinialesa. Już miałem odchodzić od TV w końcu nie na to czekałem hehehe Red_icon_cheesygrin A tu nagle, na piątym okrążeniu organizator przełączył relację na wyścig Wirtualny. Lekko zardzewiały Marquez po cudownym ocaleniu rozpoczął wielki powrót do gry. E-sport w najlepszym wykonaniu MM93 z prawej z lewej mijał swoich raczej pseudo rywali. W tym samym czasie Viniales zestresowany chyba nadciągającym kosmicznym atakiem z MM93 popełnił parę błędów, które wykorzystał z pełną precyzją młody adept sztuki i wielka nadzieja Yamahy zwany dalej El Diablo...o-)o
Wirtualny wyścig w wykonaniu MM93 trwał dalej, nawet Rossi dał się zaskoczyć przez organizatorów i jakby nigdy nic przepuścił przelatujący hologram MM93. Później po problemach z tylną oponą i tajemniczą awarią motocykla postanowił wycofać się z tego wirtualnego wyścigu. Niestety dla Doktora wkrótce okazało się, że to był jednak wyścig w realu, na cztery okrążenia do końca organizator znowu przełączył na relację na żywo. Ku zaskoczeniu MM93, który ostatecznie po high side wylądował w żwirze...o-)o
Muszę się przyznać, że pierwszy raz od 2015 roku szkoda mi było Marka, że wyglebił i to w dodatku tak dotkliwie. Klasa sama w sobie, a jeszcze bardziej szkoda mi było tych zawodników, których wyprzedzał w pogoni za zwycięstwem...o-)o
Od ostatniej niedzieli Kosmita jest tylko jeden, ale mam nadzieję, że zmienię zdanie. Z ostatnich doniesień wynika, że mimo złamania ręki pojedzie już w ten weekend. Jednak na motocyklu zobaczymy go dopiero w sobotę...o-)o
Połamani w zeszły weekend Cal i Rins, również są dopuszczeni do startu...o-)o
Yamaha po raz pierwszy i Yamaha po raz drugi tak właśnie dla nas jako fanów marki skończył się ten pierwszy pełny wyścigowy weekend w tym roku. Wzruszający triumf El Diablo, który na pełnym dystansie odjechał reszcie i Maverick, który jakoś tak dojechał. Klasyfikacja Generalna Yamaha, Yamaha jest się z czego cieszyć do odciny...o-)o

Wracamy do rozkładu jazdy w TV sobota tylko kwalifikacje MotoGP, niedziela trzy wyścigi wszystko to na PSN...o-)o
Ipla cały weekend już odmulona wszystko już podała tak jak trzeba...o-)o

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2020-07-25
https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2020-07-26


https://www.ipla.tv/live/GP-Andaluzji-To...atna/23496
https://www.ipla.tv/live/GP-Andaluzji-To...atna/23497
https://www.ipla.tv/live/GP-Andaluzji-To...atna/23498

No cóż Pozdrawiam Was do odciny i trzymamy kciuki na replay z Jerez, no może z Doctorem na podium...o-)o
Trzy Yamahy Red_icon_cheesygrin
2020-07-23, 10:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#2
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
MReusz.... lubie cie czytać  Red_icon_smile ile jedziesz Poznań ?.. .  Red_icon_smile ....   Red_icon_cheesygrin  .. tylko tak se pytam żeby wiedzieć  Red_icon_smile
2020-07-23, 11:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#3
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Nic ująć nic dodać Maćku Red_icon_smile

MM wystartuje w weekend, szok......Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-07-24, 08:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
tyniu588 Offline
Użytkownik
***

StalowaWola/Połaniec
YZF600R>R1 rn09

Liczba postów: 182
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 2
#4
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
MReusz - lepszy niż Badziak Red_icon_bggrin
taki czerwony telefon do prezydenta. wchodzisz na strone i wszystko wiesz o MotoGP co, gdzie, kiedy i o której Red_icon_wink super
2020-07-24, 11:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#5
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Ta jazda MM93 robi się nudna. Powinni zrobić coś jak w F1 że najszybszy dostaje dodatkowy balast. Kiedyś tak w F1 było , czy nadal to nie wiem.
Jak MM93 jest pierwszy to jest po wyścigu.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-07-24, 11:04 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#6
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Według mnie nie. Jemu nie każde zwycięstwo przychodzi łatwo. Niech inni się podciągną.

Po pierwszym treningu Vale zaskakująco dobrze. Ponad sekunda urwana względem FP1 z pierwszego GP.

Badziak opowiada jakieś sytuacje i nie mówią nic o tym jak w FP1 Alex Marquez zajeżdża w zakręcie Bagnai nitkę toru, wymachuje rękami itd a oni jakby nie patrzyli na ekran. Vale długo jak zajął 1 msc w tabeli a oni po 2-3 minutach dopiero o tym. Słabo.
2020-07-24, 01:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#7
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
(2020-07-24, 11:04 AM)Koczis napisał(a): Ta jazda MM93 robi się nudna. Powinni zrobić coś jak w F1 że najszybszy dostaje dodatkowy balast. Kiedyś tak w F1 było , czy nadal to nie wiem.
Jak MM93 jest pierwszy to jest po wyścigu.

Kuba nudna to się robi jazda Rossiego. Oby chłop się opamiętał i nie podpisał kontrakty na przyszły rok bo to co on robi jest żenujące. Kibicuje mu od zawsze ale jak przedłuży to przestaje.
Mareczek dał popis i nie przepadam za nim ale jest klasa sama dla siebie. Co do powrotu to uważam ,że to żaden problem po tygodniu odpoczynku  Red_icon_cheesygrin był jeden który w treningach wyglebił poleciał do Barcelony i w wyścigu był 5. Assen 2013r.


Go Big or Go Home
2020-07-24, 04:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#8
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
(2020-07-23, 11:22 PM)romuald napisał(a): MReusz.... lubie cie czytać  Red_icon_smile ile jedziesz Poznań ?.. .  Red_icon_smile ....   Red_icon_cheesygrin  .. tylko tak se pytam żeby wiedzieć  Red_icon_smile
  

romuald, żaba, tyniu588 dzięki i szacun do odciny za uznanie Red_icon_cheesygrin  

romuald Niestety, pomimo tego, że lubię ten tor, nie mam szczęścia do Poznania, kiedy tam jeździłem to albo padało, albo przesychało. Warunki nie były wymarzone, dokładnego osobistego rekordu już nie pamiętam dawno tam nie byłem i nie chcę bajek wypisywać, ale jestem sentymentalny i zabrałem sobie wydruki jak znajdę w swoim pamiątkowym chaosie to Ci powiem hehe. Pamiętam jedynie, że ludziska, którzy tam jeżdżą non stop mówili, że jak na mokrym to czasy były spoko, więc to mi wystarczyło hehe. Nawet jak byli mili hehehe Red_icon_cheesygrin ...o-)o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-24, 07:40 PM przez MReusz.)
2020-07-24, 07:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#9
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
2020-07-24, 08:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#10
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Całe podium dla Yamahy.
Brawo. Emeryt Rossi otarł się o 2 miejsce, ale jest podium. Super.
Szkoda że nie było walki z Quartararo, bo odjechał, ale ma chłopak parę do jazdy.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-07-26, 01:53 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#11
RE: Tydzień temu Restart w tym tygodniu powtórka z Jerez...o-)o
Trzeba przyznać, że w tych warunkach to tylko podziwiać zawodników. Red_icon_smile
W końcu jest podium Doctora, co prawda po defekcie Bagnai, no ale takie są wyścigi Red_icon_wink Martwi mnie tylko ilość silników które Yamaha już wykorzystała, za chwilkę będą startować z depo Red_icon_sad
Brawo dla Fabio rośnie nam kolejny rodzynek, mam nadzieję, że wprowadzi nowe życie w team Yamahy Red_icon_smile
Viniales jakiś taki smutny gość, przynajmniej takie odnoszę wrażenie Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-07-27, 04:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->