Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Autor Wiadomość
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#21
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
A mnie trochę jednak dziwi jego postawa- tak jakby brak motywacji, zacięcia. To co on zrobił dziś z Markiem to taki policzek. I tak by go objechał ale oddać pozycję? Brak ikry, jest starszy i pewnie kalkuluje ale to nie o to chodzi.

Szkoda mi Marka jak cholera. Doviego z palcem tam gdzie (LGBT lubi) objechał jak dziecko.
Dał szansę innym sięgnąć po tytuł. Będzie gonił - będzie ciekawiej.
2020-07-19, 08:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
(2020-07-19, 08:55 PM)Zygi napisał(a): A mnie trochę jednak dziwi jego postawa- tak jakby brak motywacji, zacięcia. To co on zrobił dziś z Markiem to taki policzek. I tak by go objechał ale oddać pozycję? Brak ikry, jest starszy i pewnie kalkuluje ale to nie o to chodzi.

Szkoda mi Marka jak cholera. Doviego z palcem tam gdzie (LGBT lubi) objechał jak dziecko.
Dał szansę innym sięgnąć po tytuł. Będzie gonił - będzie ciekawiej.

To nie brak motywacji tylko kłopoty z sprzętem...
ktoś wie dokładnie co się stało bo na razie cza mieć wykupiony dostęp do materiału wideo gdzie pokazują co się podziało... silnik zgasł na pewno pytanie czy nie przerywał już wcześniej....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-20, 09:11 AM przez simon68.)
2020-07-20, 09:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#23
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
(2020-07-20, 09:10 AM)simon68 napisał(a):
(2020-07-19, 08:55 PM)Zygi napisał(a): A mnie trochę jednak dziwi jego postawa- tak jakby brak motywacji, zacięcia. To co on zrobił dziś z Markiem to taki policzek. I tak by go objechał ale oddać pozycję? Brak ikry, jest starszy i pewnie kalkuluje ale to nie o to chodzi.

Szkoda mi Marka jak cholera. Doviego z palcem tam gdzie (LGBT lubi) objechał jak dziecko.
Dał szansę innym sięgnąć po tytuł. Będzie gonił - będzie ciekawiej.

To nie brak motywacji tylko kłopoty z sprzętem...
ktoś wie dokładnie co się stało bo na razie cza mieć wykupiony dostęp do materiału wideo gdzie pokazują co się podziało... silnik zgasł na pewno pytanie czy nie przerywał już wcześniej....
W wywiadzie powiedział problemy techniczne i motocykl zgasł. Miał problemu z tylna oponą.


Go Big or Go Home
2020-07-20, 09:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#24
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Widziałem krótki film jak zjechał z toru bo silnik mu przerywał i tak jak piszesz opona.
Ma wybaczone Red_icon_cheesygrin
2020-07-20, 06:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#25
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
tak sobie oglądam powtórki z mtogp....
i powrót MM z żwiru na tor.... dożywotnia kara... ani razu nie popatrzył czy kogoś nie ma, dopiero w połowie szerokości toru oglądnął się....
szybka nitka szybką nitką, nie oznacza że ktoś inny nie walczy nie wyprzedza itd... i nie jedzie na bombie poza szybką nitką.... bo przy takim speed to by była dopiero kraksa...

on ma resztę ludzi na torze za nic.... on tylko on najważniejszy....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-21, 02:25 PM przez simon68.)
2020-07-21, 02:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->