Track Day @Silesia Ring 24-25 Sierpnia
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#74
RE: Track Day @Silesia Ring 24-25 Sierpnia
to ja zacznę tak....
który kurwa mówił że BT016pro to zaje mega opona, ten ma ode mnie wpierdol... pewnie teraz nikt się nie przyzna...
w zeszłym roku na D212M która miała nalatane sezon po asfaltach, ( bieszczady, i morze z moją na plecaku),
kręciłem 4 sekundy lepszy czas, hamowałem jak chciałem i kładłem się że plastiki tarłem po asfalcie...
na tej posranej bt016, to na hamowaniach czułem jak puszcza, że przestrzeliłem z 4 razy, i co mocniejsze złożenie to uślizg przodu za każdym razem, że sam nie mam pojęcia jak kombiaka nie posrałem...
ale za to go przeszlifowawszy, jak przyciąłem winkiel i przód puścił...
mam to nagrane kamera niby na czaszy ale sporo widać.... jak obrobię to zapodam....

tak na serio to ten przód strasznie popierdzielony, jak zrobiło się gorąco to cza mu było dać 2,5 bara i dopiero coś było lepiej, ale to dopiero w 5 sesji.... więc w niedziele rano wypadłem chyba za bardzo optymistycznie i w 1 sesji zaliczyłem ślizga... zapomniałem odbić się z łokcia i dodać gazu  Red_icon_cheesygrin

ale co nas nie zabije to nas wzmocni.. następne torowanie to już będzie zestaw dodatkowych felg i slicki i koce

dzięki AS-ior za pożyczenie, no i pozycja na torowych owiewkach mi nie siedzi bo siodło z 10cm jest wyżej niż w wersji drogowej, a to sporo zmienia, tak że cza będzie to po modyfikować...

no i najważniejsze, było i tak zajebiście!!!!!!!!!!!

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-08-26, 04:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Track Day @Silesia Ring 24-25 Sierpnia - simon68 - 2019-08-26, 04:29 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->