Kupię kilka drobiazgów do RN12.
Autor Wiadomość
ROCES Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 214
Dołączył: May 2015
Reputacja: 1
#1
Kupię kilka drobiazgów do RN12.
Cześć, z racji tego, że sezon coraz bliżej zaczynam grzebać przy swojej RN12, a że jestem pedantem to zawsze znajdę coś co można poprawić. W związku z tym będę potrzebował kilka części do swojego moto.

1. Wlew paliwa - może być uszkodzony, bez zamka dlatego, że potrzebuje samej części zewnętrznej.

2. Stopka boczna - nie uwierzycie co mi się przydarzyło w poprzednim sezonie. Był bardzo ciepły dzień (temp 30 stopni), podjechałem sobie na miasto i postawiłem moto na asfalcie zaraz koło krawężnika. Na całe szczęście motocykl stał koło takiej górki z ziemi mocno obrośniętej trawą. Rozmawiam sobie ze znajomymi i słyszę jak sprzęt upada... Ja pier... uwierzcie na słowo, że bałem się odwrócić. Cudem R1 upadła bokiem na trawę i oparła się tylko rączką i crashpadem dlatego zupełnie nic się nie stało. Okazało się, żę stopka ZAPADŁA się cała w rozgrzanym asfalcie  Red_icon_surprised Podczas upadku ułamał się ten "pypeć" na stopce i teraz w sportowych butach ciężko mi się ją otwiera więc muszę kupić drugą. 

3. Wypełnienie baku z lewej strony, u mnie jest ułamane mocowanie.

4. Śruby owiewek  - 2 sztuki bo oczywiście zgubiłem... wiem, że pasują też od Rn09.

5. Sruby razem z blaszkami od ogona - te które trzymają plastiki, po 1 na stronę.

6. Platikowe kołki, te które trzymają wypełnienie czachy od dołu, wiem że są na alledrogo ale nie wiem czy to ten sam wymiar. Gdyby ktoś mógł podpowiedzieć czy te zwykłe kołki rozmiar 6 będą pasowały to będę wdzięczny.

7. Blaszkę trzymającą korek od przedniego zbiorniczka hamulcowego. Oczywiście przy wymianie płynu zapomniałem mocno dokręcić i podczas jazdy gdzieś wyleciała...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-02-17, 09:03 PM przez ROCES.)
2019-02-17, 09:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->