czy komuś nie skradziono RN19?
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#9
RE: czy komuś nie skradziono RN19?
(2018-08-09, 12:24 AM)cavallo napisał(a): Siema, była próba kradzieży mojej RN19. Zapakowali moto na busa, ale ochrona ich spłoszyła i uciekli zostawiając busa razem z moto. Jak wszedłem na pake-zobaczyłem urwane lusterko od RN19 i stłuczony kierunkowskaz też od RN19. Nie było to od mojej. I tak sobie myślę, że musieli komuś zajumać wcześniej RN19. Grupa była albo z Legionowa spod Warszawy, albo okolice-generalnie moto pewnie zgineło gdzieś w mazowieckim. Uważajcie na aukcjach bo może już jest przebite i czeka na nowego własciciela. Gdybyście coś słyszeli to dajcie znać, bo nagrał ich monitoring i policja jest w toku działań. Byc może komuś pomożemy odzyskać jego R1

a ja mam takie pytanie, pały dobrze zajęły się busem, tzn. technicy na odciski włosy itd.
dziś mając takiego busa do dyspozycji w którym pewnie złodziejaszki  spali jedli filując na okazję, to tylko kwestia czasu,
ja bym wywalił jeszcze foty busa i znaki szczególne, internet jest wielki i ktoś po kojarzy gdzie widział itd...
a potem przed ewentualnym poinformowaniem policmajstrów, zapoznawcza wizyta przy kawie.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-08-09, 07:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
czy komuś nie skradziono RN19? - cavallo - 2018-08-09, 12:24 AM
RE: czy komuś nie skradziono RN19? - simon68 - 2018-08-09, 07:01 PM
czy komuś nie skradziono RN19? - dodziu - 2018-08-10, 07:35 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->