UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
Autor Wiadomość
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#14
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum !
(2013-03-10, 05:29 PM)kringer napisał(a): szymekshow napisał(a):



szymekshow napisał(a):Siemanko i jak tam z temat skrzynia?


kringer napisał(a):
Skrzynia jeszcze leży w garażu :]
ghostlpa jest jeszcze chętny, ale nie wiem ile chce dać. Odkupiłem od kumpla tą RN12 i wiesz zalezy mi na kasie Red_icon_tongue Poki ghostlpa się nie przedstawi to masz pierwokup !

szymekshow napisał(a):
tak jak pisałem 450zł mogę dać nie więcej i myśle, że to rozsądna cena. Są na allegro droższe ale bujają się z nimi już dość długo Red_icon_smile

aha i oby napewno była w dobrym stanie? chodzi mi oczywisice o dwójke Red_icon_smile

kringer napisał(a):
Słuchaj. zaczalem ją rozbierać tylko jednego klucza mi zabrakło i całej nie wyjąłem. Jak jezdzilem na tamtym silniku to 2 chodzila dobrze i nie wyskakiwała wiec i teraz nie powinna. Po rozebraniu oglądałem ją z grubsza i tryby wyglądają dobrze. nie są wyślizgane, nie wyszczerbione. łączenia tych trybów też wyglądają dobrze. jedno tylko jest widocznie troche wyślizgane, ale prosto a nie stożkowato więc powinno pochodzić. nie powiem Ci od, którego to biegu - można się tylko domyślać że albo 1 albo 2 ale ciężko to określić jak nie zna się dokładnego działania co i jak po kolei idzie.
.......
Jeśli chodzi o działanie tej skrzyni to nie oszukiwałem, jeśli chodzi o opisanie tych trybów to przeczytaj jeszcze raz. Wiedziałeś że jest troche wyślizgana. Namawiałeś mnie żebym Ci ją sprzedał i ja głupi się zgodziłem, a mogłem ją sprzedać mechanikowi ghotspla, który dawał za jej stan 500zł, a dałem taki argument żeby oddać ją Tobie że ghotspla nie chciał się przedstawić.
Zapraszam każdego z okolicy, któremu przedstawię tą sytuację, pokażę nasze rozmowy na PW i może przy okazji zobaczy stan tych motorków na które tak najeżdżaliście...
aha jeszcze jedno. Skrzynie wysyłałem w ciemno... Pytałem czy chcesz za pobraniem czy wysyłasz kase na konto. Chciałeś przelać kase. POwiedziałeś że już przelewasz a ja zebym wysyłał. Ponad tydzień trwał przelew między kontami. Wysłałem w ciemno i analizując kiedy paczka została dostarczona przez kuriera do Ciebie dopiero po tym zrobiłeś przelew... Nie odbiorę tej skrzyni od Ciebie bo po tym jak oszukałeś z tematem momentu wysłania pieniędzy mogę spodziewać się zwrotu przykombinowanej skrzyni z Twego motoru.
Była jeszcze rozmowa żebym odezwał się do ghotspla czy dalej jest zainteresowany tą skrzynia. odezwałem się i jak do tej pory brak od niego wiadomości. Widocznie po takim czasie facet znający się na rzeczy znalazł skrzynie u kogoś innego, a może jeszcze się odezwie ale to już Ty bedziesz się z nim dogadywał.
Jeśli chcesz mi ją odesłać żebym ja ją sprzedał na allegro to czemu sam jej nie wystawisz? Po co dodatkowe koszty i całe zamieszanie. Chcesz nową skrzynię z rn01 to zapłać 1000 i bedzie w stanie idealnym. Ja wiem że 2 nie wyskakiwała a że jest wyslizgane troche (o czym Ci pisałem) to chyba jest logiczne z motoru 14 letniego.


ale co kasy nie dostałeś czy jak? Po tym jak wpłaciłem kase na konto dostałeś od razu potwierdzenie przelewu. W tym czasie kiedy miałem wysłać ci kase byłem na urlopie i nie mialem czasu jej przesłać. Starasz się teraz wymigać że niby odeśle Ci niekompletną skrzynie albo inne cuda ale sorry musiałbym być tobą żebym zrobił komuś takie świństwo. Masz szczeście że właśnie nie kupiłem jej przez allegro bo musiałbyś ja zabrać a ja nie musiałbym podać przyczyny dlaczego jej nie chce.

Przeczytaj jeszcze raz!! Napisałem że ty mi powiedziałeś że chodziła do końca ale co z tego jak pochodzi ile? Miesiąć ? Dwa? Zreszta to nie jest normalne zużycie tej dwójki tylko EWIDENTNIE było już szlifowana czy inne cuda a TEGO NIE PISAŁEŚ !! Jestes jej pewny to bierz i sprzedawaj dalej albo nie wiem wsadz sobie do WSKi.

Powiedz mi jeszcze czy potrzebny był ten szum abys łaskawie odpisał na wiadomości?
2013-03-10, 06:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - XoXo - 2013-03-10, 04:05 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - XoXo - 2013-03-10, 04:50 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - Artur86 - 2013-03-10, 05:29 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - szymek - 2013-03-10, 06:07 PM
RE: UWAGA !! Handel z użytkownikami forum ! - Artur86 - 2013-03-10, 06:23 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->