Gran Premio Red Bull de España SpanishGP Yamaha po raz czwarty...o-)o
Autor Wiadomość
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#9
RE: Gran Premio Red Bull de España SpanishGP Yamaha po raz czwarty...o-)o
Według mnie (tyle co skończyłem oglądać wyścig z dysku ) to zaraz po tym jak komentatorzy powiedzieli mówiłem do żony, że chyba go armpomping dopadł. Później to samo oni powiedzieli ale czy to faktycznie to - nie wiadomo, niedługo się wyjaśni ale cierpiał chłopak niesamowicie.

Rossi 4 pkt po 4 wyścigach, słabo jak nie wiem co, dziwi mnie jedno. Skoro trenuje na okrągło na flattrack-u i tam jest konkurencyjny to dlaczego na torze tak nie jest. Może przyzwyczajenia z młodości mu zupełnie nie pasuję do modelu opon. Tutaj na koniec wyścigu mogliby pokazać jak wyglądają u niego opony i byśmy zobaczyli czy chodzi tutaj o rozdarcie/przegrzanie itp.
Dla mnie dziwne i wątpię, że jemu koło pindola lata, który ukończy wyścig. Nie do tego nas przyzwyczaił.
Druga rzecz to może, petronas i ten cały manadżer ( ten azjata) za bardzo nie chcą mu pomóc. Pamiętamy jaki był zaangażowany jak był w zespole Fabio a tu realizator nawet go nie pokazuje ( niby tak, bo wyników nie ma) ale na zadowolonego nie wygląda, że dostał starego lisa do swojego zespołu.

Fajnie że Jacek wygrał i dał upust emocjom. Fajny gość z niego. Widać, że jest lubiany nawet przez inne zespoły (gratulacje od KTM-a)
2021-05-02, 07:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Gran Premio Red Bull de España SpanishGP Yamaha po raz czwarty...o-)o - Zygi - 2021-05-02, 07:46 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->