Audi RS3 8V DAZA
Autor Wiadomość
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#1
Audi RS3 8V DAZA
Posiada ktoś lub posiadał? 
Szukam Nardo w Sedanie i bym miał kilka pytań. Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-04-23, 12:41 PM przez MissieeQ.)
2021-04-23, 12:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: Audi RS3 8V DAZA
Chętnie poczytam ... Szukając auta chodziło mi po głowie A4, A6 czy A8 z 4.2 ... potem S8 z 5.2 ... ale pogadałem deko z ludźmi którzy mają te auta i dałem sobie siana ... Te 2.5 TFSI ( ogólnie TFSI ) + skrzynie S-tronic ( już pomijając ten koszmarny tiptronic ) to niemal legendarny temat na forach mechaników żyjących z Audi dość dobrze Red_icon_wink ..
Ostatecznie wybrałem X3 z 3.0sd ... 350 KM + 700 Nm ( X5 nieco za duża buda na taką sobie moc ) ... do tego 10.6 litra na setkę przy 220-240 km/h .. skrzynia ZF z koparki = UFO Red_icon_wink ... Problem tylko taki że chciałem M57 nie N57 czyli auto max 2009 rok :/ ... no ale coś za coś Red_icon_wink ..
Patrząc na prace S-tronic a ZF to jak noc do dnia .. nawet koderzy piszą wszędzie że coś tam odmulą Audi ale co do skrzyni to żeby od razu zapomnieć że będzie chodziła jak ZF na sofcie fabrycznym a co dopiero po flashu na xHP ...
Mamy tu użytkownika A8 4.2 .. pewnie coś napisze Red_icon_wink bo siedzie w Audi już deko czasu ... chociaż podejrzewam że nie wybrał podobnie jak ja ( starszy model ) bez powodu którego głównym celem był ten a nie inny silnik Red_icon_wink ...
2021-04-23, 01:34 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: Audi RS3 8V DAZA
(2021-04-23, 01:34 PM)A.S. napisał(a): Chętnie poczytam ... Szukając auta chodziło mi po głowie A4, A6 czy A8 z 4.2 ... potem S8 z 5.2 ... ale pogadałem deko z ludźmi którzy mają te auta i dałem sobie siana ... Te 2.5 TFSI ( ogólnie TFSI ) + skrzynie S-tronic ( już pomijając ten koszmarny tiptronic )  to niemal legendarny temat na forach mechaników żyjących z Audi dość dobrze Red_icon_wink ..
Ostatecznie wybrałem X3 z 3.0sd ... 350 KM + 700 Nm ( X5 nieco za duża buda na taką sobie moc ) ... do tego 10.6 litra na setkę przy 220-240 km/h .. skrzynia ZF z koparki = UFO Red_icon_wink ... Problem tylko taki że chciałem M57 nie N57 czyli auto max 2009 rok :/ ... no ale coś za coś Red_icon_wink ..
Patrząc na prace S-tronic a ZF to jak noc do dnia .. nawet koderzy piszą wszędzie że coś tam odmulą Audi ale co do skrzyni to żeby od razu zapomnieć że będzie chodziła jak ZF na sofcie fabrycznym a co dopiero po flashu na xHP  ...
Mamy tu użytkownika A8 4.2  .. pewnie coś napisze Red_icon_wink  bo siedzie w Audi już deko czasu ... chociaż podejrzewam że nie wybrał podobnie jak ja ( starszy model ) bez powodu którego głównym celem był ten a nie inny silnik  Red_icon_wink ...
Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
ale w rzeszowie jest taki koleś co się zowie gregor10.... polecam robi mega ale to mega mody z silnika, a i w skrzyni potrafi dłubać bo to tylko software zjebany a nie mechanika....
inaczej jego S rozpierdala RS fabryczne w drobny mak....
moje BFM robi robotę, tylko niestety tip wolny jak na dzisiejsze czasy.. skrzynią można mega urwać na przyspieszeniach....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-04-23, 01:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#4
RE: Audi RS3 8V DAZA
No ja szukam zadbanej RS3 bez żadnych przygód, bo jestem zdania ze jak mam wydać 200tys. zł to już stan ideał tylko  z 2017/2018 roku1. I do Gregora10 mam jakieś 500km ale już jestem z nim po rozmowach, bo w planach po zakupie mam od razu STAGE2 u niego,  to daje jakieś bezpieczne 500-520KM i około 620NM to już fajna zabawka w takiej budzie. No i dla mnie dźwięk tej V5 to poezja. Red_icon_cheesygrin
2021-04-23, 02:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
andreRLE Offline
Użytkownik
***

Leżajsk / Rzeszów
RN19

Liczba postów: 283
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#5
RE: Audi RS3 8V DAZA
Co do Gregora to z czystym sumieniem mogę polecić! Facet ma masę pracy, ale jak zaczniesz z nim rozmawiać to nie widać końca. Swoją drogą nie dość, że bezpiecznie poprawił program robiony w SportMile dodając 15 Km i prawie 50Nm do ich wyniku, gdzie mówił, że mocno polecieli z nastawami, poradził w kilku tematach to też przestrzegł na co uważać.
W planach kolejne mody i na pewno do niego zawitam.
Ja mam do niego godzinkę jazdy. Jeżeli macie 300km, 500km, czy więcej, nie zastanawiajcie się, warto!
To jak wystroił RS3 robi wrażenie Red_icon_cheesygrin 5 cylindrów na dobrym wydechu przyprawia o ciary Red_icon_cheesygrin

Odważni nie żyją wiecznie. Ostrożni nie żyją w ogóle.
2021-04-25, 11:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MissieeQ Offline
Użytkownik
***

Warmińsko-Mazurskie
RN22 2013

Liczba postów: 163
Dołączył: Apr 2021
Reputacja: 0
#6
RE: Audi RS3 8V DAZA
Dlatego tak jak napisałem, do Jasła mam z 500-550km ale na pewno jak coś się pojawi czego oczekuję to biorę i na pewno lecę do niego. Red_icon_smile

Fajnie że nawet tutaj na grupie motocyklowej ludzie upewnili i upewniają w wyborze, że Gregor10 to bez wątpienia prawidłowy wybor. Red_icon_cheesygrin
2021-04-26, 07:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->