|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
| :D aż tak na hardcora lecieć nie chce bo tej blachy serio u Cb nie widac :D a co sądzicie żeby tak zamontować jak tu ? |
|
oxa |
Motocyklowy mixer
|
39 |
12,877 |
2016-03-27, 01:42 PM |
| |
|
Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
| chodziło mi raczej jak to w praktyce wyjdzie, w sensie :
- czy tablica o błotnik nie haczy,
- i jak z drganiem - jakie zrobić mocowanie: czy robić z tyłu tablicy jakiś stelaż z płaskownika - żeby b... |
|
oxa |
Motocyklowy mixer
|
39 |
12,877 |
2016-03-27, 01:32 PM |
| |
|
Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
|
oxa |
Motocyklowy mixer
|
39 |
12,877 |
2016-03-27, 01:21 PM |
| |
|
Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
| i co, ma ktoś u siebie w końcu blachę tak zamontowaną? |
|
oxa |
Motocyklowy mixer
|
39 |
12,877 |
2016-03-27, 12:37 PM |
| |
|
Wątek: Rn12 i praca po kupnie.
Post: RE: Rn12 i praca po kupnie.
|
emil2755 napisał(a): (2016-03-21, 07:30 PM)
--
co to za lagi? :D jeszcze takich nie widzialem w rn12
--
wyglądają jak z gixa :D |
|
oxa |
RN12
|
8 |
2,532 |
2016-03-21, 09:17 PM |
| |
|
Wątek: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail
Post: RE: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail
|
Kafel napisał(a): (2016-03-20, 07:12 PM)
--
Fajny ten błękit w reflektorach
--
ja też lubie NIEBIESKIE oczy :D |
|
oxa |
RN22
|
50 |
13,321 |
2016-03-20, 08:10 PM |
| |
|
Wątek: 10 marca dzień mężczyzn ! :D
Post: RE: 10 marca dzień mężczyzn ! :D
| :D wiedziałam, że ktoś o to zahaczy :D sprzęty i te jednokonne i te co najmniej 150- konne na jedną oś ( już po odliczeniu strat mocy na napędzie itp ) :D |
|
oxa |
Luźne gatki
|
21 |
6,368 |
2016-03-10, 01:47 PM |
| |
|
Wątek: 10 marca dzień mężczyzn ! :D
Post: 10 marca dzień mężczyzn ! :D
| Sprawnych sprzętów Panowie ,
atrakcyjnych, wiernych i oddanych wielbicielek,
zakręconego życia pełnego pozytywnych przygód,
więcej wolnego czasu i nadmiaru funduszy na realizację Waszych pasji i z... |
|
oxa |
Luźne gatki
|
21 |
6,368 |
2016-03-10, 12:35 PM |
| |
|
Wątek: 8 Marca - Dzień KOBIET :p
Post: RE: 8 Marca - Dzień KOBIET :p
| :D wiecie co dobre i jak poprawić humor, dzięki :D |
|
oxa |
Luźne gatki
|
11 |
3,673 |
2016-03-08, 06:58 PM |
| |
|
Wątek: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail
Post: RE: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail
| moje ulubione malowanie 22 , a raczej 23 :) |
|
oxa |
RN22
|
50 |
13,321 |
2016-03-07, 03:14 PM |
| |
|
Wątek: Sezon 2016
Post: RE: Sezon 2016
|
oxa |
Luźne gatki
|
86 |
24,393 |
2016-02-07, 09:16 PM |
| |
|
Wątek: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z allegro ?
Post: RE: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z al...
|
Krmtzzz napisał(a): (2016-01-13, 03:30 PM)
--
Oxa, wystarczy przyszlifowac klamke delikatnie i juz po swieceniu stopu ^^ ze zdjeciem klamki i zalozeniem to jest 3 minutki roboty.
--
chyba nie w tam... |
|
oxa |
Lanseria i nietylko
|
27 |
7,443 |
2016-01-13, 10:21 PM |
| |
|
Wątek: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z allegro ?
Post: RE: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z al...
| do r6 były świetne z wysprzęglaniem czy luzem nie było problemu, ale już z erłana musiałam wymienić na seryjne bo klamka hamulca nie odbijała do końca i ciągle się stop świecił na nierównościach |
|
oxa |
Lanseria i nietylko
|
27 |
7,443 |
2016-01-13, 12:07 PM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
|
BaCa napisał(a): (2016-01-12, 11:57 AM)
--
Teraz chłopaki będą ostro formę robić żeby nie tylko w kombiaku wyglądać jak dzik i nie jedną a 10 krat browara dźwignąć i to jedną ręką :D
--
No..na pewn... |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-12, 12:13 PM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
| hahahah :D no koniec koniec |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-12, 12:35 AM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
| :D już tak nie troluj bo ktoś to na serio weźmie :D |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-12, 12:30 AM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
| jak tu większość to żonatych jest :D:D:D więc o czym tu gadać :D a dupera ujdzie, dalej biegam codziennie + ćwiczenia pare razy w tyg :D |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-12, 12:24 AM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
| :D dzięki, będę pamiętać :D:D:D:D |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-12, 12:19 AM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
| Mad ale poświęcenie :D:D:D:D |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-12, 12:17 AM |
| |
|
Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
|
Blue napisał(a): (2016-01-11, 10:32 PM)
--
oxa napisał(a): (2016-01-11, 08:45 PM)
--
sory Koczis może źle się wyraziłam , szkoda że centrala czy tam środek PL a nie góry
--
No Sorry ale nie chcia... |
|
oxa |
Imprezowania
|
175 |
55,411 |
2016-01-11, 11:26 PM |