Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła

:D aż tak na hardcora lecieć nie chce bo tej blachy serio u Cb nie widac :D a co sądzicie żeby tak zamontować jak tu ?
oxa Motocyklowy mixer 39 12,877 2016-03-27, 01:42 PM
    Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła

chodziło mi raczej jak to w praktyce wyjdzie, w sensie : - czy tablica o błotnik nie haczy, - i jak z drganiem - jakie zrobić mocowanie: czy robić z tyłu tablicy jakiś stelaż z płaskownika - żeby b...
oxa Motocyklowy mixer 39 12,877 2016-03-27, 01:32 PM
    Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła

dokładnie.
oxa Motocyklowy mixer 39 12,877 2016-03-27, 01:21 PM
    Wątek: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła
Post: RE: mocowanie tablicy nad błotnikiem koła

i co, ma ktoś u siebie w końcu blachę tak zamontowaną?
oxa Motocyklowy mixer 39 12,877 2016-03-27, 12:37 PM
    Wątek: Rn12 i praca po kupnie.
Post: RE: Rn12 i praca po kupnie.

emil2755 napisał(a): (2016-03-21, 07:30 PM) -- co to za lagi? :D jeszcze takich nie widzialem w rn12 -- wyglądają jak z gixa :D
oxa RN12 8 2,532 2016-03-21, 09:17 PM
    Wątek: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail
Post: RE: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail

Kafel napisał(a): (2016-03-20, 07:12 PM) -- Fajny ten błękit w reflektorach -- ja też lubie NIEBIESKIE oczy :D
oxa RN22 50 13,321 2016-03-20, 08:10 PM
    Wątek: 10 marca dzień mężczyzn ! :D
Post: RE: 10 marca dzień mężczyzn ! :D

:D wiedziałam, że ktoś o to zahaczy :D sprzęty i te jednokonne i te co najmniej 150- konne na jedną oś ( już po odliczeniu strat mocy na napędzie itp ) :D
oxa Luźne gatki 21 6,368 2016-03-10, 01:47 PM
  Wink Wątek: 10 marca dzień mężczyzn ! :D
Post: 10 marca dzień mężczyzn ! :D

Sprawnych sprzętów Panowie , atrakcyjnych, wiernych i oddanych wielbicielek,  zakręconego życia pełnego pozytywnych przygód, więcej wolnego czasu i nadmiaru funduszy na realizację Waszych pasji i z...
oxa Luźne gatki 21 6,368 2016-03-10, 12:35 PM
    Wątek: 8 Marca - Dzień KOBIET :p
Post: RE: 8 Marca - Dzień KOBIET :p

:D wiecie co dobre i jak poprawić humor, dzięki :D
oxa Luźne gatki 11 3,673 2016-03-08, 06:58 PM
    Wątek: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail
Post: RE: CzarR1 - RN22 2009 Reddish Yellow Cocktail

moje ulubione malowanie 22 , a raczej 23 :)
oxa RN22 50 13,321 2016-03-07, 03:14 PM
    Wątek: Sezon 2016
Post: RE: Sezon 2016

Katowice 12 :D
oxa Luźne gatki 86 24,393 2016-02-07, 09:16 PM
    Wątek: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z allegro ?
Post: RE: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z al...

Krmtzzz napisał(a): (2016-01-13, 03:30 PM) -- Oxa, wystarczy przyszlifowac klamke delikatnie i juz po swieceniu stopu ^^ ze zdjeciem klamki i zalozeniem to jest 3 minutki roboty. -- chyba nie w tam...
oxa Lanseria i nietylko 27 7,443 2016-01-13, 10:21 PM
    Wątek: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z allegro ?
Post: RE: siemka pytanko w sprawie klamek klrótkich z al...

do r6 były świetne z wysprzęglaniem czy luzem nie było problemu, ale już z erłana musiałam wymienić na seryjne bo klamka hamulca nie odbijała do końca i ciągle się stop świecił na nierównościach
oxa Lanseria i nietylko 27 7,443 2016-01-13, 12:07 PM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

BaCa napisał(a): (2016-01-12, 11:57 AM) -- Teraz chłopaki będą ostro formę robić żeby nie tylko w kombiaku wyglądać jak dzik i nie jedną a 10 krat browara dźwignąć i to jedną ręką :D -- No..na pewn...
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-12, 12:13 PM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

hahahah :D no koniec koniec
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-12, 12:35 AM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

:D już tak nie troluj bo ktoś to na serio weźmie :D
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-12, 12:30 AM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

jak tu większość to żonatych jest :D:D:D więc o czym tu gadać :D a dupera ujdzie, dalej biegam codziennie + ćwiczenia pare razy w tyg :D
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-12, 12:24 AM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

:D dzięki, będę pamiętać :D:D:D:D
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-12, 12:19 AM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

Mad ale poświęcenie :D:D:D:D
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-12, 12:17 AM
    Wątek: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.
Post: RE: III Zlot R1-Forum.pl 2016 - wstępna lista.

Blue napisał(a): (2016-01-11, 10:32 PM) -- oxa napisał(a): (2016-01-11, 08:45 PM) -- sory Koczis może źle się wyraziłam , szkoda że centrala czy tam środek  PL a nie góry -- No Sorry ale nie chcia...
oxa Imprezowania 175 55,411 2016-01-11, 11:26 PM