|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: X ZLOT R1-Forum.pl 2024
Post: RE: ZLOT 2024
| 1. simon68 Aga
2. Janusz Ania
3. szrama86
4. shogun_zag
5. TheDoctor85
6. Tomek Rn12 + Ula
7. Koczis
8. żaba
9. Romuald
10.Karolina +Artek |
|
artek45 |
Imprezowania
|
23 |
7,863 |
2023-10-22, 03:58 PM |
| |
|
Wątek: IX ZLOT R1-Forum.pl 2023
Post: RE: ZLOT 2023
| 1. simon68+ Aga ---- 1 i 2
2. żaba- termin obojętny
3. Grzegorz + Emila, termin obojętne
3. romuald- 1 i 2 ( i 3, 4, 5, 6, i siedem)
4. Ruby i Madzia tylko pierwszy termin
5. Artek i Karolina... |
|
artek45 |
Imprezowania
|
99 |
34,930 |
2022-12-28, 07:17 PM |
| |
|
Wątek: VIII Zlot R1-Forum.pl 2022
Post: RE: VIII Zlot R1-Forum.pl 2022
|
artek45 |
Imprezowania
|
108 |
36,180 |
2022-06-10, 06:18 PM |
| |
|
Wątek: VIII Zlot R1-Forum.pl 2022
Post: RE: VIII Zlot R1-Forum.pl 2022
| Południowcy gdzie i o której się spotykamy? |
|
artek45 |
Imprezowania
|
108 |
36,180 |
2022-04-23, 10:52 PM |
| |
|
Wątek: VIII Zlot R1-Forum.pl 2022
Post: RE: Zlot 2022
| 1.Tomek + Edyta
2. simon + Aga
3. Grzegorz86 + Emila
4. shogun_zag + Klekot
5. kuno
6. Kafel + może 1 albo 2 ziomków
7. żaba
8.Artek +Karolina |
|
artek45 |
Imprezowania
|
108 |
36,180 |
2022-03-06, 02:56 PM |
| |
|
Wątek: Witajcie ?
Post: RE: Witajcie ?
|
artek45 |
Świeżaki
|
14 |
4,545 |
2021-04-25, 08:44 PM |
| |
|
Wątek: R1 rn01 Oryginał
Post: RE: R1 rn01 Oryginał
| Szkoda ze nie biało czerwona to już by stała u mnie w garazu |
|
artek45 |
Handel obwoźny R1
|
21 |
6,297 |
2021-04-05, 11:44 PM |
| |
|
Wątek: Przywitanie
Post: RE: Przywitanie
|
artek45 |
Świeżaki
|
9 |
2,448 |
2021-01-27, 02:12 AM |
| |
|
Wątek: Cześć wszystkim ✌️
Post: RE: Cześć wszystkim ✌️
| Siema i do zobaczyska na trasie:-) |
|
artek45 |
Świeżaki
|
11 |
2,819 |
2021-01-20, 11:44 PM |
| |
|
Wątek: Mam i Ja ?
Post: RE: Mam i Ja ?
| W końcu masz porządny motocykl :D Gratuluję i będziesz Pan zadowolony :faja: |
|
artek45 |
RN22
|
26 |
7,701 |
2021-01-08, 11:28 PM |
| |
|
Wątek: Witam wszystkich
Post: RE: Witam wszystkich
|
artek45 |
Świeżaki
|
10 |
2,833 |
2021-01-08, 02:09 AM |
| |
|
Wątek: VIII Zlot R1-Forum.pl - lista
Post: RE: VIII Zlot R1-Forum.pl - lista
| #7RE: VIII Zlot R1-Forum.pl - lista
1. Koczis
2. Grzegorz86 +1
3. Kafel
4. artek45+1
5. romuald
6. tomekwwl
7. simon68+1
8. Cinio199
9. GoProR1
10. żaba
11. hugo69
12. misiek84
13. shogun... |
|
artek45 |
Imprezowania
|
42 |
13,763 |
2021-01-06, 02:59 PM |
| |
|
Wątek: VIII Zlot R1-Forum.pl - lista
Post: RE: VIII Zlot R1-Forum.pl - lista
| 1. Koczis
2. Grzegorz86 +1
3. Kafel
4. artek45+1
5. romuald
6. tomekwwl
7. simon68
8. Cinio199
9. GoProR1
10. żaba
11. hugo69
12. misiek84
13. shogun_zag
14. dodziu |
|
artek45 |
Imprezowania
|
42 |
13,763 |
2021-01-06, 12:58 PM |
| |
|
Wątek: VIII Zlot R1-Forum.pl, termin, miejsce, dyskusja.
Post: RE: VIII Zlot R1-Forum.pl, termin, miejsce, dyskus...
| Panowie im dalej tym lepiej :D termin obojętny idę za większością :dance: |
|
artek45 |
Imprezowania
|
79 |
27,689 |
2021-01-02, 10:38 PM |
| |
|
Wątek: Kafla trzecia erjedynka
Post: RE: Kafla trzecia erjedynka
| Rafał gratulacje bedziesz Pan zadowolony jak zadbana to do 100k da radę bez problemu ja na swojej przejezdziłem ponad 40k bezawaryjnie (białe najszybsze :D ) i gdyby nie dzwięk rn22 to smigałbym dalej... |
|
artek45 |
RN12
|
50 |
12,224 |
2020-11-21, 11:25 PM |
| |
|
Wątek: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
Post: RE: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
| Tomek i Ruby mają trochę racji :D jak dla mnie to wszystko jedno ale może zróbmy poprostu głosowanie ;) |
|
artek45 |
Imprezowania
|
63 |
22,788 |
2020-06-20, 09:21 PM |
| |
|
Wątek: Drugie podejście do rn22 :)
Post: RE: Drugie podejście do rn22 :)
| Graty, zacny sprzęt niech służy |
|
artek45 |
Nasze Dzidy
|
63 |
19,845 |
2020-06-19, 07:10 PM |
| |
|
Wątek: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
Post: RE: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
| Chętny jak zawsze na takie trasy :dance: tylko musiałbym znać jakiś przybliżony termin ;-) ustalmy najpierw termin i można wtedy zrobić listę chętnych ;) |
|
artek45 |
Imprezowania
|
63 |
22,788 |
2020-06-19, 07:06 PM |
| |
|
Wątek: R1 RN12 by Grzegorz :D
Post: RE: R1 RN12 by Grzegorz :D
| Grześ daj znać jak to opanujesz |
|
artek45 |
RN12
|
186 |
53,158 |
2020-06-15, 07:13 PM |
| |
|
Wątek: Torowanie 2020
Post: RE: Torowanie 2020
|
artek45 |
Liczy się skill
|
124 |
35,246 |
2020-06-14, 11:44 AM |