Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005
Post: RE: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005

^^^ Polataj rn22, jak zejdziesz ponizej 6 na setke to gratsy ;) PS. zagadka: co to jest r1 04, r1 09 i r1 20?
marider Nasze Dzidy 17 7,767 2014-10-20, 06:54 PM
    Wątek: [S] sprzedam swoją RN19
Post: RE: [S] sprzedam swoją RN19

Zdemontuj dodatki i sprzedaj golasa 3 tysie taniej a tuningowe czesci oddzielnie.
marider Handel obwoźny R1 16 5,582 2014-10-19, 09:30 PM
    Wątek: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Post: RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)

Jak wyzej napisalem - nie macie zielonego pojecia o profesjonalnym tuningu i nieraz to udowodniliscie, braciszki Odnosnie textu Ponurego i cytujac klasyka - " poliglota j..ny" ktory z jezyka polskieg...
marider Lanseria i nietylko 76 43,859 2014-10-18, 04:25 AM
    Wątek: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005
Post: RE: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005

Koczis, jednym slowem stara CBR to kupa g... ;) o czym musiales sie przekonac na wlasnym zadku. Bywa.
marider Nasze Dzidy 17 7,767 2014-10-18, 03:57 AM
    Wątek: New Yamaha YZF R1 2015 - co sądzicie ?
Post: RE: New Yamaha YZF R1 2015 - co sądzicie ?

Be-eM-We jest daleko w tyle za nowa 10 zwlaszcza po wycieciu narzuconych ograniczen ale to trzeba byc w temacie. Zegary w nowej r1 sa do bani, jednym slowem nadal kupa. Ps. Marzyciele z Warszawki...
marider Luźne gatki 61 21,330 2014-10-18, 03:51 AM
    Wątek: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Post: RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)

Nie rozumiecie tematu zupelnie i jak zwykle bijecie piane nie na temat - podalem wyniki POROWNANIA amerykanskiego padalca z GOLA europejska wersja (napisze wyraznie bo moze niektorzy niedowidza -GOLA ...
marider Lanseria i nietylko 76 43,859 2014-10-17, 12:25 AM
    Wątek: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Post: RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)

W koncu udalo mi sie namowic kumpla zeby postawil swoja czarna amerykanska 2009 rn22 na hamownie (inni jakos sie krepowali albo zal $ bylo na obalenie mitu ze "amerykanskie sa lepsze" hehehe), na wypo...
marider Lanseria i nietylko 76 43,859 2014-10-16, 07:10 PM
    Wątek: Wymiana wydechów w RN12
Post: RE: Wymiana wydechów w RN12

Ile Ci to zajelo? ;)
marider Zrób to sam, czyli polak potrafi 17 5,861 2014-10-16, 05:53 PM
    Wątek: [s] Tłumiki SCORPION do rn12
Post: RE: [s] Tłumiki SCORPION do rn12

Nie podchodzi do niczego poza rn12 wiec nie ma co rzezbic w g....
marider Handel obwoźny R1 6 3,013 2014-10-16, 05:49 PM
    Wątek: [k] Bolec stopki kierowcy
Post: RE: [k] Bolec stopki kierowcy

Bedziesz musial kupic caly podnóżek, te 'bolce' same nie znikaja... Była gleba? ;P
marider Handel obwoźny R1 4 2,019 2014-10-15, 01:41 AM
    Wątek: Poluzowany filtr oleju na autostradzie
Post: RE: Poluzowany filtr oleju na autostradzie

Wrecz przeciwnie.
marider Luźne gatki 10 3,557 2014-10-13, 07:54 PM
    Wątek: [S] Yoshimura TRC Carbon Rn19 + dbkillers
Post: RE: [S] Yoshimura TRC Carbon Rn19 + dbkillers

Masz do tego y-pipe do kompletu czy tylko gole puszki?
marider Handel obwoźny R1 12 4,352 2014-10-10, 12:18 AM
    Wątek: [k] Kilka części do RN12
Post: RE: [k] Kilka części do RN12

Ohlins pasuje tez do rn19/20, do rn22 ma juz miec inne mocowanie (ale mam takie na sprzedaz jak ktos chce). Te Skorpiony w carbonie tez oddajesz bardzo tanio takze jak ktos szuka to nie ma sie co zast...
marider Handel obwoźny R1 20 6,556 2014-10-07, 08:36 PM
    Wątek: [Ciekawa Oferta] RN01 na sprzedaż - bardzo ładny egz.
Post: RE: [Ciekawa Oferta] RN01 na sprzedaż - bardzo ład...

"dolny nieruszony naciąg świadczy o jeszcze długim życiu sprzęgła, także o tym, że jeździła na nim osoba umiejętnie zmieniająca biegi, nie katująca motocykla." + "bez korozji jak przystało na motocykl...
marider Ciekawe oferty 9 2,689 2014-10-03, 10:06 PM
    Wątek: [K] y-pipe rn22 oraz mocowanie pod wydech.
Post: RE: [K] y-pipe rn22 oraz mocowanie pod wydech.

Kup sobie dekat MJS albo M4, sa najtansze i nie ma problemow z mocowaniem sondy jak np w dekatach Leo Vince. Tuleje z gumami do oryginalnych tlumikow chyba gdzies mam, musialbym poszukac, a mocowania ...
marider Sprzedam/Kupię, inne 1 1,018 2014-10-03, 01:52 PM
    Wątek: Zamiana RN09 na GSXR K7
Post: RE: Zamiana RN09 na GSXR K7

"kurki do regulacji lag", skad ci ludzie biora takie teksty? Dobrze ze strumienicy nie ma :lol: Nie warto.
marider Luźne gatki 7 2,511 2014-10-01, 07:07 PM
    Wątek: Kupię RN19 [cz.3]
Post: RE: Kupię RN19 [cz.3]

Niebieska jest po glebie na prawa i to nie byla parkingowka ("Jestem z niego bardzo zadowolony i szkoda mi go sprzedawac" ) a czarna to jakas 'salonowa wydumka' z tlumikami od starej 10tki i 'sportowa...
marider Kupię RNxy 621 262,412 2014-09-29, 12:21 AM
    Wątek: [S] Projekt Rn22
Post: RE: [S] Projekt Rn22

Witam po krotkiej przerwie :lol: Wpadlo mi troche dodatkowej $ (to lubie zawsze hehehe) to i cena r1 poszla w dol a tylko przebieg delikatnie w gore - aktualnie 18908km. Co za tym idzie dla forumowi...
marider Z Forumowej Stajni 40 20,961 2014-09-27, 11:36 AM
    Wątek: Zmiana na Rn22
Post: RE: Zmiana na Rn22

O, kolejny zadbany angliczek na forum. Gratsy.
marider RN22 3 1,818 2014-08-26, 08:54 PM
    Wątek: rn22 2009 big bang!
Post: RE: rn22 2009 big bang!

bezwypadkowy.net jak widze to dla wiekszosci potencjalnych nabywcow wyrocznia. A to jakas bzdura i kity Wam wciskaja bo nie potraficie sami motocykla obejrzec, sprawdzic ani zweryfikowac. W Polsce "ce...
marider Handel obwoźny R1 50 16,842 2014-08-26, 07:24 PM