|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005
Post: RE: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005
| ^^^ Polataj rn22, jak zejdziesz ponizej 6 na setke to gratsy ;)
PS. zagadka: co to jest r1 04, r1 09 i r1 20? |
|
marider |
Nasze Dzidy
|
17 |
7,767 |
2014-10-20, 06:54 PM |
| |
|
Wątek: [S] sprzedam swoją RN19
Post: RE: [S] sprzedam swoją RN19
| Zdemontuj dodatki i sprzedaj golasa 3 tysie taniej a tuningowe czesci oddzielnie. |
|
marider |
Handel obwoźny R1
|
16 |
5,582 |
2014-10-19, 09:30 PM |
| |
|
Wątek: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Post: RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
| Jak wyzej napisalem - nie macie zielonego pojecia o profesjonalnym tuningu i nieraz to udowodniliscie, braciszki Odnosnie textu Ponurego i cytujac klasyka - " poliglota j..ny" ktory z jezyka polskieg... |
|
marider |
Lanseria i nietylko
|
76 |
43,859 |
2014-10-18, 04:25 AM |
| |
|
Wątek: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005
Post: RE: R1 2006 vs. CBR 1000RR 2005
| Koczis, jednym slowem stara CBR to kupa g... ;) o czym musiales sie przekonac na wlasnym zadku. Bywa. |
|
marider |
Nasze Dzidy
|
17 |
7,767 |
2014-10-18, 03:57 AM |
| |
|
Wątek: New Yamaha YZF R1 2015 - co sądzicie ?
Post: RE: New Yamaha YZF R1 2015 - co sądzicie ?
| Be-eM-We jest daleko w tyle za nowa 10 zwlaszcza po wycieciu narzuconych ograniczen ale to trzeba byc w temacie. Zegary w nowej r1 sa do bani, jednym slowem nadal kupa. Ps. Marzyciele z Warszawki... |
|
marider |
Luźne gatki
|
61 |
21,330 |
2014-10-18, 03:51 AM |
| |
|
Wątek: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Post: RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
| Nie rozumiecie tematu zupelnie i jak zwykle bijecie piane nie na temat - podalem wyniki POROWNANIA amerykanskiego padalca z GOLA europejska wersja (napisze wyraznie bo moze niektorzy niedowidza -GOLA ... |
|
marider |
Lanseria i nietylko
|
76 |
43,859 |
2014-10-17, 12:25 AM |
| |
|
Wątek: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
Post: RE: Mocy przybywaj! czyli wykresiki z hamowni ;)
| W koncu udalo mi sie namowic kumpla zeby postawil swoja czarna amerykanska 2009 rn22 na hamownie (inni jakos sie krepowali albo zal $ bylo na obalenie mitu ze "amerykanskie sa lepsze" hehehe), na wypo... |
|
marider |
Lanseria i nietylko
|
76 |
43,859 |
2014-10-16, 07:10 PM |
| |
|
Wątek: Wymiana wydechów w RN12
Post: RE: Wymiana wydechów w RN12
|
marider |
Zrób to sam, czyli polak potrafi
|
17 |
5,861 |
2014-10-16, 05:53 PM |
| |
|
Wątek: [s] Tłumiki SCORPION do rn12
Post: RE: [s] Tłumiki SCORPION do rn12
| Nie podchodzi do niczego poza rn12 wiec nie ma co rzezbic w g.... |
|
marider |
Handel obwoźny R1
|
6 |
3,013 |
2014-10-16, 05:49 PM |
| |
|
Wątek: [k] Bolec stopki kierowcy
Post: RE: [k] Bolec stopki kierowcy
| Bedziesz musial kupic caly podnóżek, te 'bolce' same nie znikaja... Była gleba? ;P |
|
marider |
Handel obwoźny R1
|
4 |
2,019 |
2014-10-15, 01:41 AM |
| |
|
Wątek: Poluzowany filtr oleju na autostradzie
Post: RE: Poluzowany filtr oleju na autostradzie
|
marider |
Luźne gatki
|
10 |
3,557 |
2014-10-13, 07:54 PM |
| |
|
Wątek: [S] Yoshimura TRC Carbon Rn19 + dbkillers
Post: RE: [S] Yoshimura TRC Carbon Rn19 + dbkillers
| Masz do tego y-pipe do kompletu czy tylko gole puszki? |
|
marider |
Handel obwoźny R1
|
12 |
4,352 |
2014-10-10, 12:18 AM |
| |
|
Wątek: [k] Kilka części do RN12
Post: RE: [k] Kilka części do RN12
| Ohlins pasuje tez do rn19/20, do rn22 ma juz miec inne mocowanie (ale mam takie na sprzedaz jak ktos chce). Te Skorpiony w carbonie tez oddajesz bardzo tanio takze jak ktos szuka to nie ma sie co zast... |
|
marider |
Handel obwoźny R1
|
20 |
6,556 |
2014-10-07, 08:36 PM |
| |
|
Wątek: [Ciekawa Oferta] RN01 na sprzedaż - bardzo ładny egz.
Post: RE: [Ciekawa Oferta] RN01 na sprzedaż - bardzo ład...
| "dolny nieruszony naciąg świadczy o jeszcze długim życiu sprzęgła, także o tym, że jeździła na nim osoba umiejętnie zmieniająca biegi, nie katująca motocykla." + "bez korozji jak przystało na motocykl... |
|
marider |
Ciekawe oferty
|
9 |
2,689 |
2014-10-03, 10:06 PM |
| |
|
Wątek: [K] y-pipe rn22 oraz mocowanie pod wydech.
Post: RE: [K] y-pipe rn22 oraz mocowanie pod wydech.
| Kup sobie dekat MJS albo M4, sa najtansze i nie ma problemow z mocowaniem sondy jak np w dekatach Leo Vince. Tuleje z gumami do oryginalnych tlumikow chyba gdzies mam, musialbym poszukac, a mocowania ... |
|
marider |
Sprzedam/Kupię, inne
|
1 |
1,018 |
2014-10-03, 01:52 PM |
| |
|
Wątek: Zamiana RN09 na GSXR K7
Post: RE: Zamiana RN09 na GSXR K7
| "kurki do regulacji lag", skad ci ludzie biora takie teksty? Dobrze ze strumienicy nie ma :lol:
Nie warto. |
|
marider |
Luźne gatki
|
7 |
2,511 |
2014-10-01, 07:07 PM |
| |
|
Wątek: Kupię RN19 [cz.3]
Post: RE: Kupię RN19 [cz.3]
| Niebieska jest po glebie na prawa i to nie byla parkingowka ("Jestem z niego bardzo zadowolony i szkoda mi go sprzedawac" ) a czarna to jakas 'salonowa wydumka' z tlumikami od starej 10tki i 'sportowa... |
|
marider |
Kupię RNxy
|
621 |
262,412 |
2014-09-29, 12:21 AM |
| |
|
Wątek: [S] Projekt Rn22
Post: RE: [S] Projekt Rn22
| Witam po krotkiej przerwie :lol:
Wpadlo mi troche dodatkowej $ (to lubie zawsze hehehe) to i cena r1 poszla w dol a tylko przebieg delikatnie w gore - aktualnie 18908km.
Co za tym idzie dla forumowi... |
|
marider |
Z Forumowej Stajni
|
40 |
20,961 |
2014-09-27, 11:36 AM |
| |
|
Wątek: Zmiana na Rn22
Post: RE: Zmiana na Rn22
| O, kolejny zadbany angliczek na forum. Gratsy. |
|
marider |
RN22
|
3 |
1,818 |
2014-08-26, 08:54 PM |
| |
|
Wątek: rn22 2009 big bang!
Post: RE: rn22 2009 big bang!
| bezwypadkowy.net jak widze to dla wiekszosci potencjalnych nabywcow wyrocznia. A to jakas bzdura i kity Wam wciskaja bo nie potraficie sami motocykla obejrzec, sprawdzic ani zweryfikowac. W Polsce "ce... |
|
marider |
Handel obwoźny R1
|
50 |
16,842 |
2014-08-26, 07:24 PM |