Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: Sprzedam Yamaha R1 RN19 180KM
Post: RE: Sprzedam Yamaha R1 RN19 180KM

Na oryginalnych częsciach wyszedłby 16tys. Skusiłbym sie...
Irek Sprzedam/Kupię, inne 8 2,329 2018-06-08, 09:32 PM
    Wątek: Spalanie.
Post: RE: Spalanie.

5.25l- RN 09 w trasie z plecakiem
Irek Motocyklowy mixer 186 89,067 2018-04-17, 09:19 PM
    Wątek: Kupię RN12 [cz. 3]
Post: RE: RN12 - Poznań

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-yzf-r1-rn12-2005-salon-polska-bezwypadkowy-CID5-IDnV8h0.html moze jeszcze aktualne. Forumowe. jak ja bym szukał sporta wziałbym go.
Irek Kupię RNxy 925 430,884 2018-04-17, 09:17 PM
    Wątek: Świeżak
Post: RE: Świeżak

Siemka. jest na forum jedna RN12 fajniutka na sprzedaż.
Irek Świeżaki 19 5,737 2018-02-01, 10:50 PM
    Wątek: V Zlot R1-Forum.pl 2018 - propozycje miejscówek
Post: RE: V Zlot R1-Forum.pl 2018 - propozycje miejscówe...

hmmm kusząco sie zapowaiada;) nie to żebym pił...
Irek Imprezowania 144 45,318 2018-02-01, 10:43 PM
    Wątek: (S) yamaha r1 rn12 05
Post: RE: (S) yamaha r1 rn12 05

Które foto aktualne.? Bo inne felgi i wydech
Irek Handel obwoźny R1 13 3,881 2018-01-20, 04:18 PM
    Wątek: 100 lat dla BeMisza
Post: RE: 100 lat dla BeMisza

100 Lat!!
Irek Luźne gatki 20 6,161 2016-10-03, 09:23 PM
    Wątek: Przedstawienie sie
Post: RE: Przedstawienie sie

Landryna poka cycki!!!!
Irek Świeżaki 14 3,620 2016-06-02, 10:52 PM
    Wątek: Hejka wszystkim !
Post: RE: Hejka wszystkim !

siemano
Irek Świeżaki 17 4,073 2016-03-22, 09:37 PM
    Wątek: Elo elo 3 2 0 :)
Post: RE: Elo elo 3 2 0 :)

siemka
Irek Świeżaki 17 4,052 2016-03-20, 01:01 PM
    Wątek: Yamaha r1 RN12 2006r
Post: RE: Yamaha r1 RN12 2006r

Podoba sie. te owiewki to zamienniki czy oklejone?
Irek Handel obwoźny R1 8 2,791 2016-03-18, 08:24 PM
    Wątek: Yamaha r1 RN12 2006r
Post: RE: Yamaha r1 RN12 2006r

no widze pomyślałes o wszystkim:) fotki chyba niepotrzebne bo każdy pamięta twojąszpeje:) taka szarobura:)
Irek Handel obwoźny R1 8 2,791 2016-03-17, 11:33 PM
    Wątek: Powitał :)
Post: RE: Powitał :)

siema lemingu
Irek Świeżaki 19 4,904 2016-03-17, 11:27 PM
    Wątek: Moja Miłość..
Post: RE: Moja Miłość..

specjalnie tak robia z przodu bo od prędkości i tak sie zsuną do tyłu inaczej spadłyby całkiem
Irek RN19 / RN20 75 19,934 2016-02-29, 06:05 PM
    Wątek: SUZUKI GSX-R 1000 K5 (2005r)
Post: RE: SUZUKI GSX-R 1000 K5 (2005r)

poczekaj do ciepłych dni...
Irek Sprzedam/Kupię, inne 10 3,202 2016-02-27, 07:47 PM
    Wątek: Yamahę FZ6R 2009
Post: RE: Yamahę FZ6R 2009

graty. ulep jak nic
Irek Sprzedam/Kupię, inne 14 4,222 2016-02-27, 01:17 AM
    Wątek: Kupię RN12 [cz. 3]
Post: RE: Kupię RN12 [cz. 3]

aa dzięks, za duzo tego wszystkiego:)
Irek Kupię RNxy 925 430,884 2016-02-23, 09:20 PM
    Wątek: Kupię RN12 [cz. 3]
Post: RE: Kupię RN12 [cz. 3]

http://otomoto.pl/oferta/yamaha-r1-2006-rn12-ID6yhaTT.html#4309c4932b Była juz?
Irek Kupię RNxy 925 430,884 2016-02-23, 09:00 PM
    Wątek: SUZUKI GSX-R 1000 K5 (2005r)
Post: RE: SUZUKI GSX-R 1000 K5 (2005r)

siakiś taki dziwny. moze foty kiepskie. no nie wiem moze cos lepiej o nim?
Irek Sprzedam/Kupię, inne 10 3,202 2016-02-22, 11:55 PM
    Wątek: Siemanko
Post: RE: Siemanko

siemanko
Irek Świeżaki 21 5,216 2016-02-22, 06:58 PM