Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: IX ZLOT R1-Forum.pl 2023
Post: RE: IX ZLOT R1-Forum.pl 2023

simon68 napisał(a): (2023-03-12, 02:09 PM) -- ogłoszenie parafialne.... Ruby niestety musi z zlotu uciekać w piątek, ale na to miejsce pojawia się druga pijacka morda z swoją połówką -- hahaha tylk...
kyniu Imprezowania 99 34,874 2023-03-13, 01:01 PM
    Wątek: UBEZPIECZENIE PZU
Post: RE: UBEZPIECZENIE PZU

Obczaiłem i mam 55% po 7 latach, brakuje mi półtora miesiąca do 8 lat i 60%.
kyniu Luźne gatki 24 6,763 2020-12-13, 08:10 PM
    Wątek: UBEZPIECZENIE PZU
Post: RE: UBEZPIECZENIE PZU

simon68 napisał(a): (2020-12-13, 06:25 AM) -- kyniu napisał(a): (2020-12-13, 02:40 AM) -- Mi za OC przyszło 187zł. Ale teraz cwaniaki nie piszą ile się ma zniżek. 7 pełnych lat mam to ile to jest ...
kyniu Luźne gatki 24 6,763 2020-12-13, 02:35 PM
    Wątek: UBEZPIECZENIE PZU
Post: RE: UBEZPIECZENIE PZU

Mi za OC przyszło 187zł. Ale teraz cwaniaki nie piszą ile się ma zniżek. 7 pełnych lat mam to ile to jest zniżek? :P
kyniu Luźne gatki 24 6,763 2020-12-13, 02:40 AM
    Wątek: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
Post: RE: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście

ja mam wesele w tym terminie tak że odpadamy...
kyniu Imprezowania 63 22,761 2020-06-23, 10:21 PM
    Wątek: SPOT 2020 lub inaczej Zlot VII i pół
Post: RE: SPOT 2020 lub inaczej Zlot VII i pół

Ja też chętny na energylandie  :dance:
kyniu Imprezowania 44 15,610 2020-05-21, 11:23 PM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

Ile trzeba będzie tyle załatwię :D
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-04-04, 01:34 PM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

ale to pierwsze trzeba przyjechać pomóc wykopać dół :D
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-04-04, 12:44 AM
    Wątek: Facebook-przeniesienie forum
Post: RE: Facebook-przeniesienie forum

Na grupie z Messengera tematy motocyklowe raczej nie są poruszane tak że nie widzę kolizji interesów :D Tam prędzej zobaczy to co Kafel lubi najbardziej czyli cycki :D Jeśli chodzi o przenoszenie...
kyniu Luźne gatki 32 8,710 2020-04-04, 12:36 AM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

żaba napisał(a): (2020-04-04, 12:20 AM) -- Kyniu wariacie to nie panika :D tylko szukanie wyjścia awaryjnego w razie W...... ;) -- W razie w to planuje basen wykopać i nalejemy jakiegoś spirytusu z...
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-04-04, 12:24 AM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

Nie panikować :P Zobaczymy po świętach jak się sytuacja rozwinie i podejmiemy decyzje.
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-04-04, 12:15 AM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

Gr4 napisał(a): (2020-04-01, 08:01 PM) -- Ogarnę nocleg w razie czego  możecie na mnie polegać  :faja:   :razz:  Teraz z rozmachem to może uda się więcej domków zasiedlić :dance: :razz: :razz: :razz...
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-04-01, 10:11 PM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

motobandawpny napisał(a): (2020-04-01, 01:09 PM) -- ja + kolega , ( bez noclegu zajrzymy w sobotę ) jeżeli chodzi o drugi zlot , możemy wynająć cała posesje na mazurach gdzie będziemy tylko my , w ...
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-04-01, 02:17 PM
    Wątek: R1 KYNIU - RN22 2009r.
Post: RE: R1 KYNIU - RN22 2009r.

A no pali jak wściekła :D  Tylko kask na gwarancji i nie było jak pojeździć :burn:
kyniu RN22 445 137,579 2020-03-30, 01:54 AM
    Wątek: R1 KYNIU - RN22 2009r.
Post: RE: R1 KYNIU - RN22 2009r.

Link do premiery filmu z porównaniem wydechów: :D https://youtu.be/8hDVdEZ6pis
kyniu RN22 445 137,579 2020-03-27, 09:47 PM
    Wątek: R1 KYNIU - RN22 2009r.
Post: RE: R1 KYNIU - RN22 2009r.

Czuć wiosnę :D Tak powinna R1 odpalać po zimie: :faja: https://www.youtube.com/watch?v=YBdE2gD7uP8 A jutro wrzucam na YouTube porównanie dźwięku: Akrapy vs Yoshimury :P
kyniu RN22 445 137,579 2020-03-27, 07:55 PM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

1. simon68 + Aga 2. romuald - 2 noce 3. Grzegorz86 - 2 noce 4. Tomekwwl + E 5. GoProR1 6. Kafel 7. artek 45 8. shogun_zag - 2 noce 9. Kilofazy 10. żaba- 2 noce 11. Dodziu + Aga 12. Koczis ...
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-02-03, 12:41 PM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

Kafel pewnie wypatrzy jakieś młode kózki :D
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-01-31, 06:16 PM
    Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D

Jednogłośną decyzją wybieramy nr 1 :D Ale będzie balet :dance:
kyniu Imprezowania 281 91,699 2020-01-31, 12:33 AM
    Wątek: Czy to nie za wcześnie na R1 ?
Post: RE: Czy to nie za wcześnie na R1 ?

A ja bym się tak nie spieszył.  4 lata śmigałem na fazerze chociaż od zawsze wiedziałem że docelowo będzie R1. Takim sposobem 4 lata cieszyłem się fazerem a teraz już 5 sezon cieszę się z R1 :D
kyniu Luźne gatki 35 9,567 2019-12-25, 02:46 PM