|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: IX ZLOT R1-Forum.pl 2023
Post: RE: IX ZLOT R1-Forum.pl 2023
|
simon68 napisał(a): (2023-03-12, 02:09 PM)
--
ogłoszenie parafialne.... Ruby niestety musi z zlotu uciekać w piątek, ale na to miejsce pojawia się druga pijacka morda z swoją połówką
--
hahaha tylk... |
|
kyniu |
Imprezowania
|
99 |
34,874 |
2023-03-13, 01:01 PM |
| |
|
Wątek: UBEZPIECZENIE PZU
Post: RE: UBEZPIECZENIE PZU
| Obczaiłem i mam 55% po 7 latach, brakuje mi półtora miesiąca do 8 lat i 60%. |
|
kyniu |
Luźne gatki
|
24 |
6,763 |
2020-12-13, 08:10 PM |
| |
|
Wątek: UBEZPIECZENIE PZU
Post: RE: UBEZPIECZENIE PZU
|
simon68 napisał(a): (2020-12-13, 06:25 AM)
--
kyniu napisał(a): (2020-12-13, 02:40 AM)
--
Mi za OC przyszło 187zł. Ale teraz cwaniaki nie piszą ile się ma zniżek.
7 pełnych lat mam to ile to jest ... |
|
kyniu |
Luźne gatki
|
24 |
6,763 |
2020-12-13, 02:35 PM |
| |
|
Wątek: UBEZPIECZENIE PZU
Post: RE: UBEZPIECZENIE PZU
| Mi za OC przyszło 187zł. Ale teraz cwaniaki nie piszą ile się ma zniżek.
7 pełnych lat mam to ile to jest zniżek? :P |
|
kyniu |
Luźne gatki
|
24 |
6,763 |
2020-12-13, 02:40 AM |
| |
|
Wątek: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
Post: RE: Zlot VII i pół - JKMW Kotwica - Świnoujście
| ja mam wesele w tym terminie tak że odpadamy... |
|
kyniu |
Imprezowania
|
63 |
22,761 |
2020-06-23, 10:21 PM |
| |
|
Wątek: SPOT 2020 lub inaczej Zlot VII i pół
Post: RE: SPOT 2020 lub inaczej Zlot VII i pół
| Ja też chętny na energylandie :dance: |
|
kyniu |
Imprezowania
|
44 |
15,610 |
2020-05-21, 11:23 PM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
| Ile trzeba będzie tyle załatwię :D |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-04-04, 01:34 PM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
| ale to pierwsze trzeba przyjechać pomóc wykopać dół :D |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-04-04, 12:44 AM |
| |
|
Wątek: Facebook-przeniesienie forum
Post: RE: Facebook-przeniesienie forum
| Na grupie z Messengera tematy motocyklowe raczej nie są poruszane tak że nie widzę kolizji interesów :D
Tam prędzej zobaczy to co Kafel lubi najbardziej czyli cycki :D
Jeśli chodzi o przenoszenie... |
|
kyniu |
Luźne gatki
|
32 |
8,710 |
2020-04-04, 12:36 AM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
|
żaba napisał(a): (2020-04-04, 12:20 AM)
--
Kyniu wariacie to nie panika :D tylko szukanie wyjścia awaryjnego w razie W...... ;)
--
W razie w to planuje basen wykopać i nalejemy jakiegoś spirytusu z... |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-04-04, 12:24 AM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
| Nie panikować :P
Zobaczymy po świętach jak się sytuacja rozwinie i podejmiemy decyzje. |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-04-04, 12:15 AM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
|
Gr4 napisał(a): (2020-04-01, 08:01 PM)
--
Ogarnę nocleg w razie czego możecie na mnie polegać :faja: :razz:
Teraz z rozmachem to może uda się więcej domków zasiedlić :dance: :razz: :razz: :razz... |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-04-01, 10:11 PM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
|
motobandawpny napisał(a): (2020-04-01, 01:09 PM)
--
ja + kolega , ( bez noclegu zajrzymy w sobotę )
jeżeli chodzi o drugi zlot , możemy wynająć cała posesje na mazurach gdzie będziemy tylko my , w ... |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-04-01, 02:17 PM |
| |
|
Wątek: R1 KYNIU - RN22 2009r.
Post: RE: R1 KYNIU - RN22 2009r.
| A no pali jak wściekła :D
Tylko kask na gwarancji i nie było jak pojeździć :burn: |
|
kyniu |
RN22
|
445 |
137,579 |
2020-03-30, 01:54 AM |
| |
|
Wątek: R1 KYNIU - RN22 2009r.
Post: RE: R1 KYNIU - RN22 2009r.
| Link do premiery filmu z porównaniem wydechów: :D
https://youtu.be/8hDVdEZ6pis |
|
kyniu |
RN22
|
445 |
137,579 |
2020-03-27, 09:47 PM |
| |
|
Wątek: R1 KYNIU - RN22 2009r.
Post: RE: R1 KYNIU - RN22 2009r.
| Czuć wiosnę :D
Tak powinna R1 odpalać po zimie: :faja:
https://www.youtube.com/watch?v=YBdE2gD7uP8
A jutro wrzucam na YouTube porównanie dźwięku: Akrapy vs Yoshimury :P
|
|
kyniu |
RN22
|
445 |
137,579 |
2020-03-27, 07:55 PM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
| 1. simon68 + Aga
2. romuald - 2 noce
3. Grzegorz86 - 2 noce
4. Tomekwwl + E
5. GoProR1
6. Kafel
7. artek 45
8. shogun_zag - 2 noce
9. Kilofazy
10. żaba- 2 noce
11. Dodziu + Aga
12. Koczis
... |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-02-03, 12:41 PM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
| Kafel pewnie wypatrzy jakieś młode kózki :D |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-01-31, 06:16 PM |
| |
|
Wątek: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
Post: RE: VII Zlot R1-Forum 15-17 maja 2020 :D
| Jednogłośną decyzją wybieramy nr 1 :D
Ale będzie balet :dance: |
|
kyniu |
Imprezowania
|
281 |
91,699 |
2020-01-31, 12:33 AM |
| |
|
Wątek: Czy to nie za wcześnie na R1 ?
Post: RE: Czy to nie za wcześnie na R1 ?
| A ja bym się tak nie spieszył.
4 lata śmigałem na fazerze chociaż od zawsze wiedziałem że docelowo będzie R1. Takim sposobem 4 lata cieszyłem się fazerem a teraz już 5 sezon cieszę się z R1 :D |
|
kyniu |
Luźne gatki
|
35 |
9,567 |
2019-12-25, 02:46 PM |