|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Yamaha r1 RN22 2009
Post: RE: Yamaha r1 RN22 2009
| wygląda jak Maridera szpeja ;) |
|
godlefas |
Handel obwoźny R1
|
11 |
3,487 |
2018-05-02, 03:17 AM |
| |
|
Wątek: R1 z malowaniem 1998
Post: RE: R1 z malowaniem 1998
|
godlefas |
Luźne gatki
|
13 |
3,923 |
2018-03-09, 11:50 PM |
| |
|
Wątek: 100 Lat dla Romualda :D
Post: RE: 100 Lat dla Romualda :D
| bo zajebisci ludzie rodzą sie 1 lutego.
100 lat ! |
|
godlefas |
Motocyklowy mixer
|
27 |
6,823 |
2018-02-01, 05:40 PM |
| |
|
Wątek: RN22 i RN12
Post: RE: RN22 i RN12
| koczis:
http://www.motorcyclenews.com/bikes-for-sale/yamaha/r1-sp/3517862/ |
|
godlefas |
Nasze Dzidy
|
105 |
39,818 |
2017-12-13, 06:18 AM |
| |
|
Wątek: Ceny części w PL ..
Post: RE: Ceny części w PL ..
| https://zapodaj.net/images/9587c56b9c357.png[hr]w Illinois skrzynka 20x500ml to koszt ok. $20.
czyli NY, jest droższy :) |
|
godlefas |
Ciekawe oferty
|
18 |
5,184 |
2017-12-04, 07:20 AM |
| |
|
Wątek: Ceny części w PL ..
Post: RE: Ceny części w PL ..
| tyskie 12 butelek x330ml= 12$[hr]puszka 4x500ml= $5,50[hr]a co do takiej sielanki amerykańskiej to też bym wrzucił na luz. w Ameryce wszystko sie wyrównuje. np. kupisz dom w ''lepszej dzielnicy" i naw... |
|
godlefas |
Ciekawe oferty
|
18 |
5,184 |
2017-12-03, 05:04 PM |
| |
|
Wątek: Oryginalny filtr Yamaha r1 2013
Post: RE: Oryginalny filtr Yamaha r1 2013
| https://www.ebay.com/itm/NEW-GENUINE-YAMAHA-YZFR1-YZFR6-YZF-R1-R6-R3-YZF-OEM-OIL-FILTER-5GH-13440-60-00/272930165564?hash=item3f8be7d33c:g:gSYAAOSwT~9WlTLq&vxp=mtr
z tego co pokazuje, to pasuje :) |
|
godlefas |
Cholerne śruby
|
9 |
2,867 |
2017-11-18, 04:32 PM |
| |
|
Wątek: The Best of The Best
Post: RE: The Best of The Best
| jak na forum R1 można wrzucić temat "The Best of The Best" z BMW w roli głównej :D hahahah |
|
godlefas |
Luźne gatki
|
22 |
7,587 |
2017-11-16, 10:31 PM |
| |
|
Wątek: RN19 2008 ASO
Post: RE: RN19 2008 ASO
| cofnij do 15k km. i cebulaki bedą się bić o niego nawet za 24k zł :)
polska mentalność... |
|
godlefas |
Z Forumowej Stajni
|
13 |
4,807 |
2017-11-16, 06:13 PM |
| |
|
Wątek: RN19 2008 ASO
Post: RE: RN19 2008 ASO
| mimo iż bart zazwyczaj pisze głupoty- tym razem sie z nim zgodze :) |
|
godlefas |
Z Forumowej Stajni
|
13 |
4,807 |
2017-11-12, 06:58 PM |
| |
|
Wątek: Kandydaci na moda
Post: RE: Kandydaci na moda
| koczis, kafel i jest git malina :) |
|
godlefas |
Przebłyski geniuszu
|
35 |
808 |
2017-10-25, 01:42 AM |
| |
|
Wątek: Polskie menu do auto nawigacji i aktualizacja map.
Post: RE: Polskie menu do auto nawigacji i aktualizacja ...
|
godlefas |
Autoreklama
|
11 |
5,052 |
2017-10-09, 08:32 AM |
| |
|
Wątek: Głupie pytanie o kask.
Post: RE: Głupie pytanie o kask.
| Kubuś? widze depresja minęła :) jeszcze wczoraj myśl o sprzedaniu moto- dziś kask z górnej półki :D |
|
godlefas |
Luźne gatki
|
58 |
16,136 |
2017-09-27, 04:59 AM |
| |
|
Wątek: BMW S1000RR 15' Barta
Post: RE: BMW S1000RR 15' Barta
| również 13k robiłem za swoich czasów :) |
|
godlefas |
Inne
|
791 |
281,512 |
2017-09-23, 12:59 AM |
| |
|
Wątek: Może bym sprzedał swoją RN22.
Post: RE: Może bym sprzedał swoją RN22.
|
Koczis napisał(a): (2017-09-06, 04:50 PM)
--
godlefas napisał(a): (2017-09-06, 04:47 PM)
--
Kubuś tradycyjnie, jak co roku zrobi szum w okół swojej osoby, zaraz wiosna przyjdzie, odżyje i znów będzi... |
|
godlefas |
Handel obwoźny R1
|
28 |
7,484 |
2017-09-06, 04:54 PM |
| |
|
Wątek: Może bym sprzedał swoją RN22.
Post: RE: Może bym sprzedał swoją RN22.
| Kubuś tradycyjnie, jak co roku zrobi szum w okół swojej osoby, zaraz wiosna przyjdzie, odżyje i znów będzie cisza do następnej jesieni :) |
|
godlefas |
Handel obwoźny R1
|
28 |
7,484 |
2017-09-06, 04:47 PM |
| |
|
Wątek: oddam w cenie złomu....
Post: RE: oddam w cenie złomu....
| czyżby stolik, Jakubie? :D |
|
godlefas |
Handel obwoźny R1
|
22 |
6,204 |
2017-08-29, 07:47 PM |
| |
|
Wątek: Wypadek zelo970
Post: RE: Wypadek zelo970
| taki mały off
ja po swoim wypadku (6 złamaniach) powiem tylko tyle. nigdy na pewno nie wrócę do całkowitej sprawności i z tym już się pogodziłem. są wieczory że zwijam się z bólu i to ukrywam prze... |
|
godlefas |
Luźne gatki
|
78 |
21,036 |
2017-08-14, 06:22 AM |
| |
|
Wątek: Witam:)
Post: RE: Witam:)
|
godlefas |
Świeżaki
|
6 |
1,742 |
2017-08-13, 07:28 PM |
| |
|
Wątek: Wypadek zelo970
Post: RE: Wypadek zelo970
| zmówię zdrowaśkę za Damiana.
ps. każdy z nas na tej ziemni ma jakieś problemy, jest wystawiany na próby jak i niesie swój krzyż.
https://youtu.be/hyOPPHsf4gs?t=2m10s |
|
godlefas |
Luźne gatki
|
78 |
21,036 |
2017-08-12, 03:51 PM |