Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: Yamaha r1 RN22 2009
Post: RE: Yamaha r1 RN22 2009

wygląda jak Maridera szpeja ;)
godlefas Handel obwoźny R1 11 3,487 2018-05-02, 03:17 AM
    Wątek: R1 z malowaniem 1998
Post: RE: R1 z malowaniem 1998

biale najlepsze !
godlefas Luźne gatki 13 3,923 2018-03-09, 11:50 PM
    Wątek: 100 Lat dla Romualda :D
Post: RE: 100 Lat dla Romualda :D

bo zajebisci ludzie rodzą sie 1 lutego. 100 lat !
godlefas Motocyklowy mixer 27 6,823 2018-02-01, 05:40 PM
    Wątek: RN22 i RN12
Post: RE: RN22 i RN12

koczis: http://www.motorcyclenews.com/bikes-for-sale/yamaha/r1-sp/3517862/
godlefas Nasze Dzidy 105 39,818 2017-12-13, 06:18 AM
    Wątek: Ceny części w PL ..
Post: RE: Ceny części w PL ..

https://zapodaj.net/images/9587c56b9c357.png[hr]w Illinois skrzynka 20x500ml to koszt ok. $20. czyli NY, jest droższy :)
godlefas Ciekawe oferty 18 5,184 2017-12-04, 07:20 AM
    Wątek: Ceny części w PL ..
Post: RE: Ceny części w PL ..

tyskie 12 butelek x330ml= 12$[hr]puszka 4x500ml= $5,50[hr]a co do takiej sielanki amerykańskiej to też bym wrzucił na luz. w Ameryce wszystko sie wyrównuje. np. kupisz dom w ''lepszej dzielnicy" i naw...
godlefas Ciekawe oferty 18 5,184 2017-12-03, 05:04 PM
    Wątek: Oryginalny filtr Yamaha r1 2013
Post: RE: Oryginalny filtr Yamaha r1 2013

https://www.ebay.com/itm/NEW-GENUINE-YAMAHA-YZFR1-YZFR6-YZF-R1-R6-R3-YZF-OEM-OIL-FILTER-5GH-13440-60-00/272930165564?hash=item3f8be7d33c:g:gSYAAOSwT~9WlTLq&vxp=mtr z tego co pokazuje, to pasuje :)
godlefas Cholerne śruby 9 2,867 2017-11-18, 04:32 PM
    Wątek: The Best of The Best
Post: RE: The Best of The Best

jak na forum R1 można wrzucić temat "The Best of The Best" z BMW w roli głównej :D hahahah
godlefas Luźne gatki 22 7,587 2017-11-16, 10:31 PM
    Wątek: RN19 2008 ASO
Post: RE: RN19 2008 ASO

cofnij do 15k km. i cebulaki bedą się bić o niego nawet za 24k zł :) polska mentalność...
godlefas Z Forumowej Stajni 13 4,807 2017-11-16, 06:13 PM
    Wątek: RN19 2008 ASO
Post: RE: RN19 2008 ASO

mimo iż bart zazwyczaj pisze głupoty- tym razem sie z nim zgodze :)
godlefas Z Forumowej Stajni 13 4,807 2017-11-12, 06:58 PM
    Wątek: Kandydaci na moda
Post: RE: Kandydaci na moda

koczis, kafel i jest git malina :)
godlefas Przebłyski geniuszu 35 808 2017-10-25, 01:42 AM
    Wątek: Polskie menu do auto nawigacji i aktualizacja map.
Post: RE: Polskie menu do auto nawigacji i aktualizacja ...

Lexus ?
godlefas Autoreklama 11 5,052 2017-10-09, 08:32 AM
    Wątek: Głupie pytanie o kask.
Post: RE: Głupie pytanie o kask.

Kubuś? widze depresja minęła :) jeszcze wczoraj myśl o sprzedaniu moto- dziś kask z górnej półki :D
godlefas Luźne gatki 58 16,136 2017-09-27, 04:59 AM
    Wątek: BMW S1000RR 15' Barta
Post: RE: BMW S1000RR 15' Barta

również 13k robiłem za swoich czasów :)
godlefas Inne 791 281,512 2017-09-23, 12:59 AM
    Wątek: Może bym sprzedał swoją RN22.
Post: RE: Może bym sprzedał swoją RN22.

Koczis napisał(a): (2017-09-06, 04:50 PM) -- godlefas napisał(a): (2017-09-06, 04:47 PM) -- Kubuś tradycyjnie, jak co roku zrobi szum w okół swojej osoby, zaraz wiosna przyjdzie, odżyje i znów będzi...
godlefas Handel obwoźny R1 28 7,484 2017-09-06, 04:54 PM
    Wątek: Może bym sprzedał swoją RN22.
Post: RE: Może bym sprzedał swoją RN22.

Kubuś tradycyjnie, jak co roku zrobi szum w okół swojej osoby, zaraz wiosna przyjdzie, odżyje i znów będzie cisza do następnej jesieni :)
godlefas Handel obwoźny R1 28 7,484 2017-09-06, 04:47 PM
    Wątek: oddam w cenie złomu....
Post: RE: oddam w cenie złomu....

czyżby stolik, Jakubie? :D
godlefas Handel obwoźny R1 22 6,204 2017-08-29, 07:47 PM
    Wątek: Wypadek zelo970
Post: RE: Wypadek zelo970

taki mały off ja po swoim wypadku (6 złamaniach) powiem tylko tyle. nigdy na pewno nie wrócę do całkowitej sprawności i z tym już się pogodziłem. są wieczory że zwijam się z bólu i to ukrywam prze...
godlefas Luźne gatki 78 21,036 2017-08-14, 06:22 AM
    Wątek: Witam:)
Post: RE: Witam:)

dzięki !
godlefas Świeżaki 6 1,742 2017-08-13, 07:28 PM
    Wątek: Wypadek zelo970
Post: RE: Wypadek zelo970

zmówię zdrowaśkę za Damiana.  ps. każdy z nas na tej ziemni ma jakieś problemy, jest wystawiany na próby jak i niesie swój krzyż.  https://youtu.be/hyOPPHsf4gs?t=2m10s
godlefas Luźne gatki 78 21,036 2017-08-12, 03:51 PM