|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Grand Prix Brazylii...o-)o
Post: RE: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Gra...
| Jak miło zobaczyć podium bez braci M. |
|
Koczis |
Sport motocyklowy
|
5 |
511 |
2026-03-22, 09:53 PM |
| |
|
Wątek: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Grand Prix Brazylii...o-)o
Post: RE: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Gra...
| Hehehe niezła dziura. Jak w Polsce.
A tak serio to bedzie sie działo, widząc ilu poleciało w żwir na jednym z zakrętów. |
|
Koczis |
Sport motocyklowy
|
5 |
511 |
2026-03-21, 09:28 PM |
| |
|
Wątek: Oceny Koczis'a
Post: RE: Oceny Koczis'a
| Foty tej R1M są tak słabe, że nie podejmę się oceny.
Jedyne co na pierwszy rzut oka widać, to jakoś wytarta nakładka siedzenia pasażera z lewej strony.
Chyba, że była tam jakaś naklejka. |
|
Koczis |
Handel obwoźny R1
|
151 |
51,708 |
2026-03-20, 08:51 PM |
| |
|
Wątek: (YT) Full Throttle - film
Post: (YT) Full Throttle - film
| Całkiem spoko dokument o wyścigach motocyklowych.
https://youtu.be/kWISYbiZhp8?is=yo44NChqhRfEIiPv (https://youtu.be/kWISYbiZhp8?is=yo44NChqhRfEIiPv) |
|
Koczis |
Sport motocyklowy
|
1 |
337 |
2026-03-04, 08:51 PM |
| |
|
Wątek: Oceny Koczis'a
Post: RE: Oceny Koczis'a
| - zadrapanie na prawym dekielku silnika
- możliwe że miała jakiś epizod na torze, bo korek od wlewu oleju zabezpieczony linką
- fajnie, że ma wkręcony czujnik ciśnienia oleju (Szymek może potwierdz... |
|
Koczis |
Handel obwoźny R1
|
151 |
51,708 |
2026-02-25, 11:44 PM |
| |
|
Wątek: Oceny Koczis'a
Post: RE: Oceny Koczis'a
| Czyli już nie ma co opisywać hehehe |
|
Koczis |
Handel obwoźny R1
|
151 |
51,708 |
2026-02-24, 07:54 PM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
|
Koczis |
Świeżaki
|
3 |
470 |
2026-02-18, 07:44 PM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
| Witaj na R1-Forum.pl
Masz jakoś na imię? |
|
Koczis |
Świeżaki
|
1 |
412 |
2026-02-18, 07:44 PM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
|
Koczis |
Świeżaki
|
3 |
464 |
2026-02-18, 07:43 PM |
| |
|
Wątek: Fajny filmik. [cz. 3]
Post: RE: Fajny filmik. [cz. 3]
| Film jak film, ale jest kilka momentów, gdzie wyjaśniają co i jak poprawić i jak jechać.
Cena szkolenia 3tyś $ za dwa dni jest kosmiczna.
https://youtu.be/V7Ox4Qgz_LY?si=EGFCfhBLILz-YwfW (https:/... |
|
Koczis |
Nie tylko dwa koła
|
919 |
365,429 |
2026-02-05, 01:03 AM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
|
Koczis |
Świeżaki
|
4 |
528 |
2026-02-05, 12:59 AM |
| |
|
Wątek: Torowanie 2026
Post: RE: Torowanie 2026
|
tomekwwl napisał(a): (2025-12-12, 09:57 PM)
--
W połowie lipca Stelvio Ring :D
--
Tomek jaki szacunkowy koszt wyjazdu?
Masz jakieś wyliczenia? |
|
Koczis |
Liczy się skill
|
13 |
1,466 |
2025-12-16, 10:55 PM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
|
Koczis |
Świeżaki
|
7 |
1,012 |
2025-12-16, 10:53 PM |
| |
|
Wątek: Kody rabatowe od yamaha-sklep.pl
Post: RE: Kody rabatowe od yamaha-sklep.pl
| Siema.
Jest nowy kod rabatowy do sklepu:
777HX7398W3H4P459A36389 |
|
Koczis |
Ciekawe oferty
|
15 |
8,618 |
2025-12-15, 12:56 PM |
| |
|
Wątek: witam
Post: RE: witam
|
Koczis |
Świeżaki
|
7 |
1,107 |
2025-12-02, 07:30 PM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
| Witaj na R1-Forum.pl
Też miałem FZS600 z 2000 roku. Tyle, że u mnie była przesiadka na RN12 2004. Mega różnica :D |
|
Koczis |
Świeżaki
|
3 |
668 |
2025-11-17, 08:24 PM |
| |
|
Wątek: Nowe przepisy 2026
Post: Nowe przepisy 2026
| Jak tam Wasze zdanie na temat przyjętych przez sejm nowych przepisów, które mają wejść od 2026.
Kilka z nich:
1. Za jazdę po autostradzie pow. 210km/h - więzienie od 3 miesięcy do 5 lat.
2. Za jazd... |
|
Koczis |
Luźne gatki
|
2 |
539 |
2025-11-11, 08:45 PM |
| |
|
Wątek: Witam
Post: RE: Witam
|
Koczis |
Świeżaki
|
4 |
833 |
2025-10-14, 09:55 PM |
| |
|
Wątek: Sprzedam RN65 2024 Salon Polska
Post: RE: Sprzedam RN65 2024 Salon Polska
|
shogun_zag napisał(a): (2025-09-18, 10:08 AM)
--
To haki w ściane i nad kanapez nim :faja:
--
Może kiedyś, na razie od czasu do czasu wyciągam, aby się dziewczyna przewietrzyła i pająki z wydechu w... |
|
Koczis |
Handel obwoźny R1
|
9 |
2,005 |
2025-09-27, 11:26 PM |
| |
|
Wątek: I tak wszyscy skończycie na GjeEsach
Post: RE: I tak wszyscy skończycie na GjeEsach
| Gratulacje Tomek.
Kawał maszyny i wszędzie tym wjedziesz.
Można polatać po asfalcie, ale i nie ma lęku, aby zjechać na boczne drogi. |
|
Koczis |
Luźne gatki
|
64 |
10,191 |
2025-09-27, 11:24 PM |