Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Grand Prix Brazylii...o-)o
Post: RE: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Gra...

Jak miło zobaczyć podium bez braci M.
Koczis Sport motocyklowy 5 511 2026-03-22, 09:53 PM
    Wątek: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Grand Prix Brazylii...o-)o
Post: RE: Yamaha jedzie w nieznane w drugiej rundzie Gra...

Hehehe niezła dziura. Jak w Polsce. A tak serio to bedzie sie działo, widząc ilu poleciało w żwir na jednym z zakrętów.
Koczis Sport motocyklowy 5 511 2026-03-21, 09:28 PM
    Wątek: Oceny Koczis'a
Post: RE: Oceny Koczis'a

Foty tej R1M są tak słabe, że nie podejmę się oceny. Jedyne co na pierwszy rzut oka widać, to jakoś wytarta nakładka siedzenia pasażera z lewej strony. Chyba, że była tam jakaś naklejka.
Koczis Handel obwoźny R1 151 51,708 2026-03-20, 08:51 PM
    Wątek: (YT) Full Throttle - film
Post: (YT) Full Throttle - film

Całkiem spoko dokument o wyścigach motocyklowych. https://youtu.be/kWISYbiZhp8?is=yo44NChqhRfEIiPv (https://youtu.be/kWISYbiZhp8?is=yo44NChqhRfEIiPv)
Koczis Sport motocyklowy 1 337 2026-03-04, 08:51 PM
    Wątek: Oceny Koczis'a
Post: RE: Oceny Koczis'a

- zadrapanie na prawym dekielku silnika - możliwe że miała jakiś epizod na torze, bo korek od wlewu oleju zabezpieczony linką - fajnie, że ma wkręcony czujnik ciśnienia oleju (Szymek może potwierdz...
Koczis Handel obwoźny R1 151 51,708 2026-02-25, 11:44 PM
    Wątek: Oceny Koczis'a
Post: RE: Oceny Koczis'a

Czyli już nie ma co opisywać hehehe
Koczis Handel obwoźny R1 151 51,708 2026-02-24, 07:54 PM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl
Koczis Świeżaki 3 470 2026-02-18, 07:44 PM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl Masz jakoś na imię?
Koczis Świeżaki 1 412 2026-02-18, 07:44 PM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl
Koczis Świeżaki 3 464 2026-02-18, 07:43 PM
    Wątek: Fajny filmik. [cz. 3]
Post: RE: Fajny filmik. [cz. 3]

Film jak film, ale jest kilka momentów, gdzie wyjaśniają co i jak poprawić i jak jechać. Cena szkolenia 3tyś $ za dwa dni jest kosmiczna.  https://youtu.be/V7Ox4Qgz_LY?si=EGFCfhBLILz-YwfW (https:/...
Koczis Nie tylko dwa koła 919 365,429 2026-02-05, 01:03 AM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl
Koczis Świeżaki 4 528 2026-02-05, 12:59 AM
    Wątek: Torowanie 2026
Post: RE: Torowanie 2026

tomekwwl napisał(a): (2025-12-12, 09:57 PM) -- W połowie lipca Stelvio Ring  :D -- Tomek jaki szacunkowy koszt wyjazdu? Masz jakieś wyliczenia?
Koczis Liczy się skill 13 1,466 2025-12-16, 10:55 PM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl
Koczis Świeżaki 7 1,012 2025-12-16, 10:53 PM
    Wątek: Kody rabatowe od yamaha-sklep.pl
Post: RE: Kody rabatowe od yamaha-sklep.pl

Siema. Jest nowy kod rabatowy do sklepu: 777HX7398W3H4P459A36389
Koczis Ciekawe oferty 15 8,618 2025-12-15, 12:56 PM
    Wątek: witam
Post: RE: witam

Witaj na R1-Forum.pl
Koczis Świeżaki 7 1,107 2025-12-02, 07:30 PM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl Też miałem FZS600 z 2000 roku. Tyle, że u mnie była przesiadka na RN12 2004. Mega różnica :D
Koczis Świeżaki 3 668 2025-11-17, 08:24 PM
    Wątek: Nowe przepisy 2026
Post: Nowe przepisy 2026

Jak tam Wasze zdanie na temat przyjętych przez sejm nowych przepisów, które mają wejść od 2026. Kilka z nich: 1. Za jazdę po autostradzie pow. 210km/h - więzienie od 3 miesięcy do 5 lat. 2. Za jazd...
Koczis Luźne gatki 2 539 2025-11-11, 08:45 PM
    Wątek: Witam
Post: RE: Witam

Witaj na R1-Forum.pl
Koczis Świeżaki 4 833 2025-10-14, 09:55 PM
    Wątek: Sprzedam RN65 2024 Salon Polska
Post: RE: Sprzedam RN65 2024 Salon Polska

shogun_zag napisał(a): (2025-09-18, 10:08 AM) -- To haki w ściane i nad kanapez nim :faja: -- Może kiedyś, na razie od czasu do czasu wyciągam, aby się dziewczyna przewietrzyła i pająki z wydechu w...
Koczis Handel obwoźny R1 9 2,005 2025-09-27, 11:26 PM
    Wątek: I tak wszyscy skończycie na GjeEsach
Post: RE: I tak wszyscy skończycie na GjeEsach

Gratulacje Tomek. Kawał maszyny i wszędzie tym wjedziesz. Można polatać po asfalcie, ale i nie ma lęku, aby zjechać na boczne drogi.
Koczis Luźne gatki 64 10,191 2025-09-27, 11:24 PM