|
Wyniki szukania
|
| Post |
Autor |
Dział |
Odpowiedzi |
Wyświetleń |
Napisane
[rosn.]
|
| |
|
Wątek: Szyba przednia oryginał do RN12
Post: RE: Szyba przednia oryginał do RN12
| Witam,
Ktoś chce za darmo bo wyrzucam do kosza?
Czekam do końca dnia dzisiaj.
Pzdr.
Waldek |
|
waldi1 |
Sprzedam/Kupię, inne
|
2 |
1,363 |
2016-08-08, 09:14 AM |
| |
|
Wątek: Szyba przednia oryginał do RN12
Post: Szyba przednia oryginał do RN12
| Witam,
Sprzedam szybę przednią używaną oryginał do RN12.
Link poniżej:
http://allegro.pl/szyba-oryginal-do-yamaha-r1-rn12-i6333348435.html
P.S.
Jak się nie sprzeda to wyrzucam do kosza.
... |
|
waldi1 |
Sprzedam/Kupię, inne
|
2 |
1,363 |
2016-07-19, 02:18 PM |
| |
|
Wątek: problemy prawne sprzedający - kupujący
Post: RE: problemy prawne sprzedający - kupujący
| Wniosek jest prosty -> trzeba się samemu na tym chociaż trochę znać bo inaczej to zakup w salonie nówki. Ja tam wszystko robię sam i mam gdzieś tych całych mechaników łącznie z serwisem... |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
26 |
8,287 |
2015-07-14, 08:08 PM |
| |
|
Wątek: nowa kamerka gopro 4 sesion...
Post: RE: nowa kamerka gopro 4 sesion...
| Ja kupiłem SJ6000 i też jest ok. a cena duuużo niższa |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
1 |
1,161 |
2015-07-14, 07:35 PM |
| |
|
Wątek: RN12 i ABS
Post: RE: RN12 i ABS
| Moim zdaniem to kwestia rozwiązania i np. w samochodzie jak wyłączyłem zapłon to miałem pełne hamulce (trochę więcej siły do tego potrzebowałem, ale działały bez problemu).
Ja może opiszę swój tego... |
|
waldi1 |
Lanseria i nietylko
|
11 |
4,078 |
2015-06-18, 02:04 PM |
| |
|
Wątek: RN12 i ABS
Post: RE: RN12 i ABS
| Ciekawe Czy by się udało jakoś zamontować przynajmniej na przód? |
|
waldi1 |
Lanseria i nietylko
|
11 |
4,078 |
2015-06-17, 10:48 AM |
| |
|
Wątek: RN12 i ABS
Post: RN12 i ABS
| Witam,
Czy w RN12 by montowany ABS przynajmniej z przodu?
Nie wiecie może gdzie można coś takiego dokupić lub zamontować?
Które R1-ki miały już ABS najwcześniej?.
Dajcie znać jak ktoś wie po... |
|
waldi1 |
Lanseria i nietylko
|
11 |
4,078 |
2015-06-17, 10:09 AM |
| |
|
Wątek: Easy Rider 1969
Post: Easy Rider 1969
| Witam,
Ma ktoś może ten filmik w dobrej jakości żeby obejrzeć jeszcze raz?
Zciągnąłem przed chwilą z chomika (prawie 8GB) i kupa plik uszkodzony.
Pzdr.
Waldek |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
2 |
1,257 |
2015-06-13, 07:08 PM |
| |
|
Wątek: [s] Probna sprzedaz mojej Rki
Post: RE: [s] Probna sprzedaz mojej Rki
| Nieeeeee tyko nie złoty.
Mam u Siebie identyczny tylko że aluminiowy |
|
waldi1 |
Z Forumowej Stajni
|
14 |
4,521 |
2015-06-13, 06:53 PM |
| |
|
Wątek: o mały włos i dupa blada
Post: RE: o mały włos i dupa blada
| Ja tam od razu wszystko zakumałem.. |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
12 |
4,022 |
2015-06-13, 06:50 PM |
| |
|
Wątek: Kamera sportowa SJ4000
Post: RE: Kamera sportowa SJ4000
| Ja mam SJ6000 no i chyba polecam jak za tę cenę.
Chyba jest trochę lepsza niż SJ4000 |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
9 |
3,177 |
2015-06-13, 06:47 PM |
| |
|
Wątek: Moja RN12
Post: RE: Moja RN12
| Weź zamień te lagi na czarne bo nie wiem do czego pasuje ten złoty kolor....
To samo z tymi śrubami przy klockach...
Ja u siebie od razu zmieniłem na czarny i jest dużo lepiej |
|
waldi1 |
RN12
|
22 |
6,880 |
2015-06-13, 06:43 PM |
| |
|
Wątek: [s] RN12 od Koczis'a
Post: RE: [s] RN12 od Koczis'a
| Jeśli chodzi o zabieranie prawa jazdy to chyba jest jeszcze sposób
http://odwolaniemandatu.yanosik.pl/artykuly/motocyklisci-kontra-fotoradary |
|
waldi1 |
Z Forumowej Stajni
|
39 |
11,659 |
2015-06-13, 06:39 PM |
| |
|
Wątek: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie
Post: RE: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie
| No oczywiście że kwestia gustu ale zobacz tutaj naszą w czarnym kolorze.
http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_r1%2006.htm
Ja sobie aż wydrukowałem i powiem Ci że coraz bliżej jes... |
|
waldi1 |
Z Forumowej Stajni
|
8 |
2,647 |
2015-05-05, 04:50 PM |
| |
|
Wątek: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie
Post: RE: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie
| Koczis te nasze RN12 są dużo ładniejsze...
Te złote felgi i lagi to jakaś porażka. Nie wiem do czego to ma pasować. Nie ma to jak czarny kolor...
No i na dodatek te białe owiewki... |
|
waldi1 |
Z Forumowej Stajni
|
8 |
2,647 |
2015-05-04, 12:13 AM |
| |
|
Wątek: [S] Michelin Pure 2CT
Post: RE: [S] Michelin Pure 2CT
| Ile masz bieżnika w porównaniu z nową oponą? |
|
waldi1 |
Handel obwoźny R1
|
4 |
1,839 |
2015-05-03, 11:59 PM |
| |
|
Wątek: torowanie rozpoczete
Post: RE: torowanie rozpoczete
| No tak tylko z Warszawy to ja mam 300km w jedną stronę czyli 600km na sam dojazd, to chyba lepiej mi się opłaca już do tego Jastrzębia zwitać w środę... |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
67 |
21,455 |
2015-05-01, 09:31 PM |
| |
|
Wątek: Przebijanie biegów
Post: RE: Przebijanie biegów
| Zmiana bez sprzęgła to masakra dla skrzyni. Nie ma takiego gościa żeby to zrobiłe idealnie. Nawet automat nie daje rady tak doskonale...
Ja robię tak tylko i wyłacznie jak mi zależy na max osiągach i... |
|
waldi1 |
Cholerne śruby
|
17 |
4,639 |
2015-04-27, 11:08 AM |
| |
|
Wątek: torowanie rozpoczete
Post: RE: torowanie rozpoczete
| Witam,
Sruba1, czy ten tor to dalego od warszawki?
Czy można sobie wykupić jakiegoś dobrego instruktora?
Daj znać bo też miałbym ochotę trochę pośmigać.
Pzdr.
Waldek |
|
waldi1 |
Luźne gatki
|
67 |
21,455 |
2015-04-27, 10:53 AM |
| |
|
Wątek: WAKUOMETRY CARBTUNE
Post: RE: WAKUOMETRY CARBTUNE
| Pytanie jak często trzeba to ustawiać np. w RN12. |
|
waldi1 |
Lanseria i nietylko
|
24 |
7,849 |
2015-04-11, 03:07 PM |