Wyniki szukania
Post Autor Dział Odpowiedzi Wyświetleń Napisane [rosn.]
    Wątek: Szyba przednia oryginał do RN12
Post: RE: Szyba przednia oryginał do RN12

Witam, Ktoś chce za darmo bo wyrzucam do kosza? Czekam do końca dnia dzisiaj. Pzdr. Waldek
waldi1 Sprzedam/Kupię, inne 2 1,363 2016-08-08, 09:14 AM
    Wątek: Szyba przednia oryginał do RN12
Post: Szyba przednia oryginał do RN12

Witam, Sprzedam szybę przednią używaną oryginał do RN12. Link poniżej: http://allegro.pl/szyba-oryginal-do-yamaha-r1-rn12-i6333348435.html P.S. Jak się nie sprzeda to wyrzucam do kosza. ...
waldi1 Sprzedam/Kupię, inne 2 1,363 2016-07-19, 02:18 PM
    Wątek: problemy prawne sprzedający - kupujący
Post: RE: problemy prawne sprzedający - kupujący

Wniosek jest prosty -> trzeba się samemu na tym chociaż trochę znać bo inaczej to zakup w salonie nówki. Ja tam wszystko robię sam i mam gdzieś tych całych mechaników łącznie z serwisem...
waldi1 Luźne gatki 26 8,287 2015-07-14, 08:08 PM
    Wątek: nowa kamerka gopro 4 sesion...
Post: RE: nowa kamerka gopro 4 sesion...

Ja kupiłem SJ6000 i też jest ok. a cena duuużo niższa
waldi1 Luźne gatki 1 1,161 2015-07-14, 07:35 PM
    Wątek: RN12 i ABS
Post: RE: RN12 i ABS

Moim zdaniem to kwestia rozwiązania i np. w samochodzie jak wyłączyłem zapłon to miałem pełne hamulce (trochę więcej siły do tego potrzebowałem, ale działały bez problemu). Ja może opiszę swój tego...
waldi1 Lanseria i nietylko 11 4,078 2015-06-18, 02:04 PM
    Wątek: RN12 i ABS
Post: RE: RN12 i ABS

Ciekawe Czy by się udało jakoś zamontować przynajmniej na przód?
waldi1 Lanseria i nietylko 11 4,078 2015-06-17, 10:48 AM
    Wątek: RN12 i ABS
Post: RN12 i ABS

Witam, Czy w RN12 by montowany ABS przynajmniej z przodu? Nie wiecie może gdzie można coś takiego dokupić lub zamontować? Które R1-ki miały już ABS najwcześniej?. Dajcie znać jak ktoś wie po...
waldi1 Lanseria i nietylko 11 4,078 2015-06-17, 10:09 AM
    Wątek: Easy Rider 1969
Post: Easy Rider 1969

Witam, Ma ktoś może ten filmik w dobrej jakości żeby obejrzeć jeszcze raz? Zciągnąłem przed chwilą z chomika (prawie 8GB) i kupa plik uszkodzony. Pzdr. Waldek
waldi1 Luźne gatki 2 1,257 2015-06-13, 07:08 PM
    Wątek: [s] Probna sprzedaz mojej Rki
Post: RE: [s] Probna sprzedaz mojej Rki

Nieeeeee tyko nie złoty. Mam u Siebie identyczny tylko że aluminiowy
waldi1 Z Forumowej Stajni 14 4,521 2015-06-13, 06:53 PM
    Wątek: o mały włos i dupa blada
Post: RE: o mały włos i dupa blada

Ja tam od razu wszystko zakumałem..
waldi1 Luźne gatki 12 4,022 2015-06-13, 06:50 PM
    Wątek: Kamera sportowa SJ4000
Post: RE: Kamera sportowa SJ4000

Ja mam SJ6000 no i chyba polecam jak za tę cenę. Chyba jest trochę lepsza niż SJ4000
waldi1 Luźne gatki 9 3,177 2015-06-13, 06:47 PM
    Wątek: Moja RN12
Post: RE: Moja RN12

Weź zamień te lagi na czarne bo nie wiem do czego pasuje ten złoty kolor.... To samo z tymi śrubami przy klockach... Ja u siebie od razu zmieniłem na czarny i jest dużo lepiej
waldi1 RN12 22 6,880 2015-06-13, 06:43 PM
    Wątek: [s] RN12 od Koczis'a
Post: RE: [s] RN12 od Koczis'a

Jeśli chodzi o zabieranie prawa jazdy to chyba jest jeszcze sposób http://odwolaniemandatu.yanosik.pl/artykuly/motocyklisci-kontra-fotoradary
waldi1 Z Forumowej Stajni 39 11,659 2015-06-13, 06:39 PM
    Wątek: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie
Post: RE: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie

No oczywiście że kwestia gustu ale zobacz tutaj naszą w czarnym kolorze. http://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_r1%2006.htm Ja sobie aż wydrukowałem i powiem Ci że coraz bliżej jes...
waldi1 Z Forumowej Stajni 8 2,647 2015-05-05, 04:50 PM
    Wątek: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie
Post: RE: [s] Perfekcyjna RN22 po lifcie

Koczis te nasze RN12 są dużo ładniejsze... Te złote felgi i lagi to jakaś porażka. Nie wiem do czego to ma pasować. Nie ma to jak czarny kolor... No i na dodatek te białe owiewki...
waldi1 Z Forumowej Stajni 8 2,647 2015-05-04, 12:13 AM
    Wątek: [S] Michelin Pure 2CT
Post: RE: [S] Michelin Pure 2CT

Ile masz bieżnika w porównaniu z nową oponą?
waldi1 Handel obwoźny R1 4 1,839 2015-05-03, 11:59 PM
    Wątek: torowanie rozpoczete
Post: RE: torowanie rozpoczete

No tak tylko z Warszawy to ja mam 300km w jedną stronę czyli 600km na sam dojazd, to chyba lepiej mi się opłaca już do tego Jastrzębia zwitać w środę...
waldi1 Luźne gatki 67 21,455 2015-05-01, 09:31 PM
    Wątek: Przebijanie biegów
Post: RE: Przebijanie biegów

Zmiana bez sprzęgła to masakra dla skrzyni. Nie ma takiego gościa żeby to zrobiłe idealnie. Nawet automat nie daje rady tak doskonale... Ja robię tak tylko i wyłacznie jak mi zależy na max osiągach i...
waldi1 Cholerne śruby 17 4,639 2015-04-27, 11:08 AM
    Wątek: torowanie rozpoczete
Post: RE: torowanie rozpoczete

Witam, Sruba1, czy ten tor to dalego od warszawki? Czy można sobie wykupić jakiegoś dobrego instruktora? Daj znać bo też miałbym ochotę trochę pośmigać. Pzdr. Waldek
waldi1 Luźne gatki 67 21,455 2015-04-27, 10:53 AM
    Wątek: WAKUOMETRY CARBTUNE
Post: RE: WAKUOMETRY CARBTUNE

Pytanie jak często trzeba to ustawiać np. w RN12.
waldi1 Lanseria i nietylko 24 7,849 2015-04-11, 03:07 PM