Witam czy już ktoś zgłębił gdzie oglądać w tym roku wyścigi wszystkich klas ?
MotoGP.com ale na Polsacie też będzie można oglądać wyścigi.
Tomek standardowo na Polsacie

Ehhh czy doczekamy się na otwartych antenach !????!!!!
(2018-03-13, 12:29 AM)tomek110283 napisał(a): [ -> ]Ehhh czy doczekamy się na otwartych antenach !????!!!!
Jak będzie jakiś Polak w stawce to tak.

Widziałem go na stoisku Yamahy ostatnio co byłem i więcej bardziej lub mniej znanych osobistości
Kafel i tu się pojawia sie pytanie czy on ciebie widział czy wiedział ze tam jesteś !:-)
Polsat Sport News
Sobota:
11:05-11:55 moto3 trening3
11:55-12:55 moto2 trening3
12:55-13:40 motoGP trening3
14:35-15:30 moto3 kwalifikacje
15:30-16:30 moto2 kwalifikacje
... i tyle na chwilę obecną, bez kwalifikacji motoGP i samych wyścigów

W niedzielę - cały dzień piłka nożna
Mam nadzieję, że im się jeszcze odmieni, jak to bywało w minionym roku
No zaczynamy !!!! Ubieram bratwy i jeździmy !!!!!
Widział ale nie wiedział że patrzy na tak wyśmienitego celebrytę i bywalca czerwonych dywanów a tak wogóle to kurwa gdzie mój Oscar

Czy ja dobrze rozumiem...? to ten weekend?
Kafel - Blin jest teraz w Hiszpanii z ziomkami z Siedlec. Powinieneś ich znać bo na Białej szlifowali kolana. Zobacz na fb RACING TEAM Siedlce.
Mój kolega z Kałuszyna pojechał z Nimi do Hiszpanii

Piotrek - będzie z nami na zlocie

Słuchajcie, a kwalifikacje motoGP gdzie można obejrzeć?