2018-03-14, 02:18 PM
(2018-03-13, 10:55 PM)Artur86 napisał(a): [ -> ]Czy ja dobrze rozumiem...? to ten weekend?![]()
![]()
![]()
Kafel - Blin jest teraz w Hiszpanii z ziomkami z Siedlec. Powinieneś ich znać bo na Białej szlifowali kolana. Zobacz na fb RACING TEAM Siedlce.
Wiem Artur. Widziałem na fejsie u Kocaka