Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Moto gp 2018
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
(2018-03-13, 10:55 PM)Artur86 napisał(a): [ -> ]Czy ja dobrze rozumiem...? to ten weekend? Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin


Kafel - Blin jest teraz w Hiszpanii z ziomkami z Siedlec. Powinieneś ich znać bo na Białej szlifowali kolana. Zobacz na fb RACING TEAM Siedlce.

Wiem Artur. Widziałem na fejsie u Kocaka
Stron: 1 2