2018-03-12, 07:33 AM
2018-03-12, 11:08 AM
ja zrobiłem swoją wyliczankę, ale czekam na Koczisa co by się nie wydurnić
,
zobaczę ile zauważyłem....
zobaczę ile zauważyłem....
2018-03-12, 01:22 PM
Przed kompem bede dopiero jutro wiec dawaj co maz. Kazdy moze sie przeciez wypowiedzieć.
Ja bym wolal kupic moto od TomaszM, czyli byle moto Gizu. Pewna sztuka w takiej samej cenie
Ja bym wolal kupic moto od TomaszM, czyli byle moto Gizu. Pewna sztuka w takiej samej cenie
2018-03-12, 01:29 PM
Jest gdzieś link do tej "Tomaszowej"?
2018-03-12, 01:56 PM
Jest na FB. Jutro poszukam. Foty sa forum 
2018-03-12, 02:22 PM
Już nie aktualne motocykl zostaje u mnie
a pozatym po oględzinach kilku ,,Januszów " to motocykl nie taki pewny 
2018-03-12, 02:32 PM
hahah czyżbyś dowiedział się kilku nowych rzeczy o swoim motocyklu? 
2018-03-12, 02:37 PM
za ten motocykl dałbym sobie rękę uciąć ale jak ktoś chciałby pRawie za dato motocykl wyrwać to wymyśla jakieś historie że bity bo z Hameryki . A że udało mi się pozalatwiac tak sprawy że nie ciśnie mnie na sprzedaż to wolę sobie zostawić pewny motocykl 
2018-03-12, 02:53 PM
norma...wystarczy zajrzeć na grupę sprzedam/kupie i już widać ilu mamy w Polsce znawców,mechaników czy znachorów, który gdzieś coś tam kiedyś usłyszał od kolegi wujka sąsiada
szkoda gadać
2018-03-12, 03:17 PM
Obczajam tez r1 od Zielonki94 szkoda ze niebieska bo w lava red juz bym dzwonil 
Moze to nie r1 ale mysle jeszcze nad tym moto. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-...xtor=SEC-8 co do tej 1000rr nie wiem czy przejmowac sie przebiegiem.? Nie wiem tez czy honda w porownaniu do rn12 nie wydaje sie taka lichutka? Chodzi mi wizualnie. Nigdy nie mialem okazji jezdzic
Moze to nie r1 ale mysle jeszcze nad tym moto. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-...xtor=SEC-8 co do tej 1000rr nie wiem czy przejmowac sie przebiegiem.? Nie wiem tez czy honda w porownaniu do rn12 nie wydaje sie taka lichutka? Chodzi mi wizualnie. Nigdy nie mialem okazji jezdzic
2018-03-12, 09:16 PM
(2018-03-12, 05:49 PM)R1_2001 napisał(a): [ -> ]Moze to nie r1 ale mysle jeszcze nad tym moto. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-...xtor=SEC-8 co do tej 1000rr nie wiem czy przejmowac sie przebiegiem.? Nie wiem tez czy honda w porownaniu do rn12 nie wydaje sie taka lichutka? Chodzi mi wizualnie. Nigdy nie mialem okazji jezdzic
tego repsol mogę Tobie polecić w 100% widziałem słyszałem i jakbym teraż szukał motocykla to sam bym dawno go kupił .
tutaj masz filmik tego repsol
https://youtu.be/8ueDGBRXQ1Q
2018-03-12, 10:08 PM
Daje domyslenia. Mam kawal drogi do niej bo ja z Częstochowy. Zawsze chcialem sprobowac 1000rr moze tym razem sie uda , przebieg spory ale jak prawdziwy i.bylo dbane to moto jeszcze długo polata. Fajnie za taki dopchany w dodatku.
No. Repsol stal caly 1 dzien na aukcji , poszedl.
No. Repsol stal caly 1 dzien na aukcji , poszedl.
2018-03-13, 12:10 PM
Jak handlarz kupił, to zaraz magicznie przebieg będzie 35tyś i moto wystawione za 3 tysie więcej 
RN20 też już jest archiwalna, więc chyba też poszła.
P.S. prośby o oceny proszę zadawać w odpowiednio do tego przygotowanych działach. Dziękuję.
RN20 też już jest archiwalna, więc chyba też poszła.
P.S. prośby o oceny proszę zadawać w odpowiednio do tego przygotowanych działach. Dziękuję.