Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Grupa południe - reaktywacja.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
witam.czy ktoś z okolic Chrzanów /Oświęcim ma chęć polatać jutro popołudniu lub 1-go maja.pozdrawiam.
Cześć Przemo. Dawno Cię nie było... Wpadnij ma zlocik.... Niestety nie ma mnie w okolicy... Polatałbym[emoji41]
no w tamtym sezonie padła mi skrzynia i troche odpuściłem.niedawno odebrałem moto od mechanika i chciałbym z kimś polatać żeby sobie przypomnieć jak się jeżdzi.jaki zlot gdzie i kiedy.
Moze 3 maja dam radę... Napiszę Ci.
dobra to daj znać. jakby jeszcze kto chciał jutro abo 1-go to pisać.
Katusia dziś przewietrzyłem Red_icon_banana

Ktoś wietrzy motór ... tak z 200-300 km?
Ja mam dalej chore gardło i nie mogę jeździć :/
Kuruj sie Grześ, bo do zlotu mało czasu.
To lece sam, bo jutro motoGP i nie będzie czasu .... bayyy Red_icon_tongue2
Kwalifikacje ogladaj
Oglądałem na ipli w takiej scenerii
[Obrazek: af0bdfd7ae817ad1gen.jpg]
... na skarpie, w cieniu pod drzewkami Red_icon_tongue
Wąchałem, gdzie sandacze będą na mnie czekały od czerwca Red_icon_tongue2
Dzisiaj moto imprezka w Trzebini nad Balatonem. Będę z kumplami od 10.00. Jak ktoś - coś, to zapraszam na spotkanko. Małe brum brum lub kaffa/piffko[emoji6]
Pany bo to cheba ostatni słoneczny weekend tego sezonu, leci kto co w niedziele polatać ??
Sie zastanawiam ... dziś, czy jutro.
Chętnie KTMa bym przewietrzył przed snem zimowym
dziś mokro w moim terenie, ja chyba jednak jutro, ale tak w porze obiadowej bo10:45 do kina idemy z moją na Klera, jedyny wolny termin na tą godzinę
(2018-06-16, 06:30 AM)GoProR1 napisał(a): [ -> ]Dzisiaj moto imprezka w Trzebini nad Balatonem. Będę z kumplami od 10.00. Jak ktoś - coś, to zapraszam na spotkanko. Małe brum brum lub kaffa/piffko[emoji6]

Tyś był na pikniku w Trzebini a ja nawet tego nie widziałem Red_icon_cheesygrin?
Ja ide na Klera dzisiaj na 22.15 Red_icon_smile .. Coś muszę na tą tace rzucić Red_icon_tongue
Dziś 285 km pykło.
[Obrazek: 297d535157dcfd5fgen.jpg]

A przy okazji ... zobaczcie, jaka fota mi wyszła ... kliknijcie w fotke niżej i przyjrzyjcie się uważnie ... jedni mówią, że to "święte motocykle", inni, że "pokryte pajęczyną" Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3
[Obrazek: d1893b65c2b9bd0egen.jpg]
(2018-09-29, 09:09 PM)Kamool napisał(a): [ -> ]
(2018-06-16, 06:30 AM)GoProR1 napisał(a): [ -> ]Dzisiaj moto imprezka w Trzebini nad Balatonem. Będę z kumplami od 10.00. Jak ktoś - coś, to zapraszam na spotkanko. Małe brum brum lub kaffa/piffko[emoji6]

Tyś był na pikniku w Trzebini a ja nawet tego nie widziałem Red_icon_cheesygrin?
Szybko odjechałem gdy się zorientowałem, że tablicę po drodze zgubiłem[emoji41]
no ja dziś tys nawinąłem 280km, ale fotki nimom żadnej, 
bo ino jazda, wylądowałem na Patelniach, a tam okazało się że kumple polecieli na zakopower, to faja na dużą krokiew, i powrót przez Namestowo......

P.S spotkałem Giza, ale dziś nic nie jeździł bo parował  Red_icon_cheesygrin
A jo z tobałami zza Jarocina zamiast 300km zrobiłem 355km od strzała bo gościu co prowadził myślał ze też jadę na Wrocław[emoji41]
Jak się skapłem że to droga nie do mojej chaty to w 3 godziny i 15 minut wróciłem[emoji16]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7