witam.czy ktoś z okolic Chrzanów /Oświęcim ma chęć polatać jutro popołudniu lub 1-go maja.pozdrawiam.
Cześć Przemo. Dawno Cię nie było... Wpadnij ma zlocik.... Niestety nie ma mnie w okolicy... Polatałbym[emoji41]
no w tamtym sezonie padła mi skrzynia i troche odpuściłem.niedawno odebrałem moto od mechanika i chciałbym z kimś polatać żeby sobie przypomnieć jak się jeżdzi.jaki zlot gdzie i kiedy.
Moze 3 maja dam radę... Napiszę Ci.
dobra to daj znać. jakby jeszcze kto chciał jutro abo 1-go to pisać.
Katusia dziś przewietrzyłem
Ktoś wietrzy motór ... tak z 200-300 km?
Ja mam dalej chore gardło i nie mogę jeździć :/
Kuruj sie Grześ, bo do zlotu mało czasu.
To lece sam, bo jutro motoGP i nie będzie czasu .... bayyy

Oglądałem na ipli w takiej scenerii
![[Obrazek: af0bdfd7ae817ad1gen.jpg]](https://images84.fotosik.pl/1061/af0bdfd7ae817ad1gen.jpg)
... na skarpie, w cieniu pod drzewkami

Wąchałem, gdzie sandacze będą na mnie czekały od czerwca

Dzisiaj moto imprezka w Trzebini nad Balatonem. Będę z kumplami od 10.00. Jak ktoś - coś, to zapraszam na spotkanko. Małe brum brum lub kaffa/piffko[emoji6]
Pany bo to cheba ostatni słoneczny weekend tego sezonu, leci kto co w niedziele polatać ??
Sie zastanawiam ... dziś, czy jutro.
Chętnie KTMa bym przewietrzył przed snem zimowym
dziś mokro w moim terenie, ja chyba jednak jutro, ale tak w porze obiadowej bo10:45 do kina idemy z moją na Klera, jedyny wolny termin na tą godzinę
(2018-06-16, 06:30 AM)GoProR1 napisał(a): [ -> ]Dzisiaj moto imprezka w Trzebini nad Balatonem. Będę z kumplami od 10.00. Jak ktoś - coś, to zapraszam na spotkanko. Małe brum brum lub kaffa/piffko[emoji6]
Tyś był na pikniku w Trzebini a ja nawet tego nie widziałem

?
Ja ide na Klera dzisiaj na 22.15

.. Coś muszę na tą tace rzucić

(2018-09-29, 09:09 PM)Kamool napisał(a): [ -> ] (2018-06-16, 06:30 AM)GoProR1 napisał(a): [ -> ]Dzisiaj moto imprezka w Trzebini nad Balatonem. Będę z kumplami od 10.00. Jak ktoś - coś, to zapraszam na spotkanko. Małe brum brum lub kaffa/piffko[emoji6]
Tyś był na pikniku w Trzebini a ja nawet tego nie widziałem
?
Szybko odjechałem gdy się zorientowałem, że tablicę po drodze zgubiłem[emoji41]
no ja dziś tys nawinąłem 280km, ale fotki nimom żadnej,
bo ino jazda, wylądowałem na Patelniach, a tam okazało się że kumple polecieli na zakopower, to faja na dużą krokiew, i powrót przez Namestowo......
P.S spotkałem Giza, ale dziś nic nie jeździł bo parował

A jo z tobałami zza Jarocina zamiast 300km zrobiłem 355km od strzała bo gościu co prowadził myślał ze też jadę na Wrocław[emoji41]
Jak się skapłem że to droga nie do mojej chaty to w 3 godziny i 15 minut wróciłem[emoji16]