kolega mnie dziś rozjebał
Nieźle, ale chyba bezpieczniej byłoby postawić na tylnym kole.
dobre, dla chcącego nic trudnego

"Like" za kreatywność

oooooo kurka nie spodziewalem sie motocykla w windzie fakt byloby bezpieczniej na tylnym ale ciezej podniesc przod
"musk" rozjebany

wolałbym po schodach wprowadzić. ciekawe czy by się wyrobił na zakrętach
jak by to był cross to mógłby nawet wjechać po schodach

Remi Gaillard się kryje

Zawsze chciałem mieć moto w pokoju

(2016-11-15, 12:14 AM)Grzegorz86 napisał(a): [ -> ]Zawsze chciałem mieć moto w pokoju 
Jeszcze w poprzednim sezonie miałem w pokoju 4 sztuki z tą różnicą, że mieszkam w domu a nie w mieszkaniu ale wjazdu łatwego też nie było

Ciężko by mi się oglądało coś w tv ze świadomością że tuż nad głową "wisi" Ducat...
(2016-11-15, 01:43 AM)fishuennt napisał(a): [ -> ]Jeszcze w poprzednim sezonie miałem w pokoju 4 sztuki z tą różnicą, że mieszkam w domu a nie w mieszkaniu ale wjazdu łatwego też nie było 
Zazdroszczę

Ha ha

Pomysłowe chłopaki
