Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: zimowanie moto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kolega mnie dziś rozjebał
Nieźle, ale chyba bezpieczniej byłoby postawić na tylnym kole.
dobre, dla chcącego nic trudnego Red_icon_smile
"Like" za kreatywność Red_icon_wink
oooooo kurka nie spodziewalem sie motocykla w windzie fakt byloby bezpieczniej na tylnym ale ciezej podniesc przod
"musk" rozjebany Red_icon_cheesygrin wolałbym po schodach wprowadzić. ciekawe czy by się wyrobił na zakrętach
jak by to był cross to mógłby nawet wjechać po schodach Red_icon_cheesygrin
Remi Gaillard się kryje Red_icon_cheesygrin
Zawsze chciałem mieć moto w pokoju Red_icon_cheesygrin
(2016-11-15, 12:14 AM)Grzegorz86 napisał(a): [ -> ]Zawsze chciałem mieć moto w pokoju Red_icon_cheesygrin
Jeszcze w poprzednim sezonie miałem w pokoju 4 sztuki z tą różnicą, że mieszkam w domu a nie w mieszkaniu ale wjazdu łatwego też nie było Red_icon_wink
Ciężko by mi się oglądało coś w tv ze świadomością że tuż nad głową "wisi" Ducat...
(2016-11-15, 01:43 AM)fishuennt napisał(a): [ -> ]Jeszcze w poprzednim sezonie miałem w pokoju 4 sztuki z tą różnicą, że mieszkam w domu a nie w mieszkaniu ale wjazdu łatwego też nie było Red_icon_wink

Zazdroszczę Red_icon_cheesygrin
Ha ha Red_icon_cheesygrin Pomysłowe chłopaki Red_icon_cheesygrin