Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Pokrowiec Oxford Aquatex
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://sklep.scigacz.pl/pokrowiec-wodood...ath=36_154

Macie jakieś zdanie na temat tego produktu??? I czy rozmiar L będzie dobry???
Pokrowiec ma służyć podczas letnich wycieczek w razie deszczu lub porostu do nocnego przykrycia jak i oczywiście na zimę do okrycia moto w garażu.
jest spoko, przednie koło będziesz miał zakryte całe a z tyłu będzie widać końcówke tarczy hamulcowej i kawałek oponki
To jak myślisz jest to odpowiedni rozmiar czy lepiej XL i przykryć do samej ziemi???
Możesz powiedzieć w jakich warunkach go użytkowałeś i czy jest wystarczająco trwały (czy łatwo go uszkodzić???)
A ja się zastanawiam nad takim:

http://www.moto-akcesoria.pl/pokrowiec-m...ny,p,48513

Fakt, że tylko do garażu.
ja osobiscie mam hein gericke jest naprawde duzy i z powodzeniem miesci moja R1 ma duzo zapasu. Co prawda nie wiem jak by sie sprawował jak moto stało by pod chmurka bo ja swoj garazuje i mam go po prostu zeby sie nie kurzył... ale jestem zadowolony :-)
Fajna lala, takich pokrowców jeszcze nie widziałem, ale do jedynki to tylko taki:

http://www.bikersport.com/acatalog/info_659.html

Red_icon_smile Red_icon_smile Red_icon_smile tyle, że kosztuje 199zł
hehe bajerancki fajne USZY:-) jakby taki dopadł napewno bym kupił ;] ale cena druga strona medalu
Były ostatnio na alledrogo.
Mi najbardziej zależy na ochronie przed deszczem podczas letnich wycieczek!
Dobra skoro nikt nie wnosi zastrzeżeń to zakupie ten Oxford