Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak dla uczczenia pamięci naszych bliskich motocyklistów oraz wszystkich tych co za pasję oddali już swoje życie SPOCZYWAJCIE W POKOJU [*][*][*]
W tym sezonie dwóch kolegów [*][*][*]

XoXo

[*][*][*]
"Oni" tam dzisiaj mają niezłą balangę. Bawcie się dobrze.
[*] [*] [*]

http://kwejk.pl/obrazek/620974/pamieci,w...adach.html

wielu tam jeździ teraz Red_icon_smile [*]
[*][*][*]
[*][*]
[*][*]
[*][*][*]