Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: zawór
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
panowie od nowości wymieniłem już 2pary
1 już powietrze uciekało i musiałem
ostatnio zmiana była wraz z oponami 2 sezony temu
teraz sprawdzam popękana guma już
myślę by to założyć
jaki otwór jest w feldze
jaki zawór z tego linku nabyć z metalowa czy plastikowym kapturkiem
sa 2 na otwór 8,3mm i 11,3mm
mi wydaje sie ten 11.3mm http://www.gruszka2005.pl/k20,zawory-zaw...erowe.html
Nie pomogę ci bo nie mierzyłem otworów w felgach na zawory, ale jedz do wulkanizatora i niech Ci wymieni na nowe oni mają rózne. Ja bym brał plastikowe by były jak najlżejsze. Metalowe przy większych prędkościach zaczynają ważyć.
raczej będzie chyba ten 11 mm a 8mm do skutera
tak mój wygląda
wolałbym kątowy ułatwia sprawę przy sprawdzaniu ciśnienia i nabijania powietrza
wentyl choćby alu ale i tak wywarzamy koła tak
apropo tyle mam ciężarków nie sporo
Śruba dlaczego masz tyle ołowiu na feldze? Moze oponę niech przesuną na feldze w większości to pomaga jesli felga prosta.
O kurde, az sie przerazilem jak to zobaczylem. Pewnie chlopaki z wulkanizacji nie wiedza jak poprawnie zalozyc opone... dla porownania ja mam 5g na przodzie zalozone tylko
na przodzie i ja mam 5gr
atył jak widać ciężarki założyli mi od wew strony felgi przy rancie tez myślę sporo
sprawdzałem na swojej zrobionej wyważarce tzn stojak z łożyskiem i koło staje w rożnych miejscach fela chyba ok nie trzepie
sprawdzę u innego wulkanizatora
ale jak by przesunęli opone na feldze może by wystarczyło 10g żeby stała w każdym miejscu ładnie. Sruba ja też mam statycznie koła wyważone.
ja sam sobie zrobiłem statyczna by sprawdzić po fachowcach,z łożysk z duza ilością małych kulek
jak najmniejszy opór toczenia
myślę fele pomalować ,dać nowe wentyle,i chromowane ciężarki zmieni się

tylko jak pisałem u mnie sa ciężarki na środku feli,i tylko z jednej strony a zazwyczaj widzę je po zew stronie
Każda markowa opona powinna mieć znak gdzie jest najlżejszy punkt i tam się daje wentyl, u ciebie chyba tak nie zrobili.
znak w formie namalowanej kropy żółta
czy sa tez jakieś punkty wypalone ,tłoczone oponka to pilot power
choć mam ok 2mm do ogranicznika 2 sezony ,a po tyle mało co widać zużycia ale tam mam road 2ct
Ten znak to ta żółta kropa. Dużo tych ciężarków nawet jak na samochód, może została shamowana w jednym miejscu. Jak już masz stojak to możesz jeszcze sprawdzić przekręcając koło powoli, co jakieś 45st. za każdym razem puść i poczekaj chwilę, wykonaj cały obrót, jeżeli koło nie będzie zmieniało położenia po puszczeniu ręką to znaczy, że tak ma być.
Definitely get angled and they are 11.3 mm. If they cost more than about $32 U.S., hit this guy up: http://www.aggracing.com/store/index.php...duct_id=65

[Obrazek: IMG_0327.JPG]