zakladam wątek oczywiscie wiem ze na forum bedzie zawsze najlepsza yamaha ale chcialbym zaczerpnąć paru opini mianowicie zastanawiam sie nad przyszlym sezonem lub za dwa nad jakims moto biore pod uwage :
Honda cbr 1000rr 2012
GSX-R 1000 2012
KAWASAKI 2008
KTM rc8R
Hayabusa 2010
a wiec biore pod uwage wywazenie motocykla/prowadzenie dobre jebniecie , niezawodnosc przedewszystkim
pomożcie podzielcie sie opiniami
z góry dziekuje

Ja bym brał aprilie rsv4aprc z 2012.Moto prowadzi się jak 600, ma mega przyspieszenie i zajebiste heble brembo na pełnym zawiasie ohlinsa no i pięknie wygląda albo ducati 1098 tylko tam Sprzęgło trochę tarbani i to mi jakoś nie podchodzi, ale jeżeli chodzi i wygląd to cudo
Tez stoje przed podobnym problemem i osobiscie chyba bede sklanial sie ku gsxr 2012 lub nowszej , ladna, zapierdala jak kuna, duzo modyfikacji od rocznika 2012 i zaciski brembo w standardzie

A ja bym się zdecydował na BMW HP4

to jest dopiero zajebisty sprzęt..
[
attachment=5034] przeczytałem tylko tytuł, a nie treść posta

Jeżeli to nie tajemnica to dlaczego nie bierzesz pod uwagę RN22 lub S1000RR? Z tych które wymieniłeś to jak piszą wyżej pewnie Giesikser lub Blady będzie dobrym wyborem

bez różnicy jaki wybierzesz to będziesz zadowolony, mam porównanie pomiędzy rn22, sc59 ( z tym ze 2009), gsxr ( l0 1000) i powiem ci że każdy z tych moto zajebiście się prowadzi, zajebiście przyspiesza i hamuje. Tyle że to opinia po wojażach drogowych a nie torowych wiec zależy do czego szukasz sprzęta. Z tych 3 najlepiej jeździ mi się rn22 ale to chyba już zboczenie do marki i dlatego.
Jezdzilem przed wczoraj na K9 1000. Fajny sprzęt ale jakiegoś szału nie ma. Oczywiscie w porownaniu do 12\19 jest duzo lepiej. Ale hamulce ma slabsze. BMW prowadzi się wyśmienicie i to jest mój cel , ale jeszcze nie teraz.
Z pewnościa nie jest to R1

Baca to tak jak i mój cel

Następny będzie BMW S1000RR a jak mnie będzie stać to kupię BMW HP4
S1000RR od 2012 - jeżdziłem '13 - prowadzenie, moc, gumowanie - poezja, tylko cena... starsze modele każdy odradza ze względu na wadliwe piece
ZX10R 08-10 - mam '09, zapierdala lepiej niż R1, ale do gumy z gazu na 2 też trzeba zębatki zmienić, prowadzenie extra, silnik pracuję ładniej niż w R1...
ZX10R od 2011 - Podobno najlepsza dycha jaka wyszła...
RN22 - piękny design (nie jeździłem)...
K9 1000 - słyszałem dokładnie to samo co Baca, dwóch ziomków ma K7 i K8 i twierdzili też to samo o K9
CBR 1000 - Ciekawe czy w nowych CBR naprawili problem znikania oleju

. Bo osiołków 08-11 ludzie nie chcą za bardzo kupować... Kumpel ma na handel... Pierwsze pytanie przez tel "Ile to oleju pali?

Ja planuje dyszką polatać jeszcze ze 2 sezony..
Gdybym miał hajs na luzie to bez wahania S1000RR...
A tak to będzie dylemat czy ZX10R od 2011 czy RN22...
Reszty stawki nie będę brał pod uwage

Ja kiedys bylem milosnikiem kawasaki ale te nowe pomijajac juz wszelkie walory jezdne i silnikowe sa tak badziewnie wykonane ze wygladaja jak ubrane w chinskie plastiki, szczegolnie czarne nie malowane wypelnienia, no jak z jakiegos kingwaya zdjete.
Mi tez kawa jakos tandetnie wyglada nie obrażając tu nikogo, ale mam zdanie jak kolega wyżej napisał.
Ja bym brał pod uwage Bmw s1000rr lub ktm rc8r ewentualnie gax-r. Jezdzilem Bmw i jest bajka. Ktm jezdzilem tylko rc8 i tak mnie oczarował, ze bedzie to chyba mój następny cel. Gax-r nie jezdzilem nowszymi wiec nie mam opinii ale podobaja mi sie
Mając dylemat RN22 czy ZX10 zdecydowanie i bez chwili zastanowienia RN22 !!! Kawa do mnie nie przemawia

U mnie RN22 z góry odpada przez silnik bez mocy w górnym zakresie obrotów. Oczywiście kwestia indywidualna, ale zdecydowanie lepsze odczucia mam w rn12 przy słabym dole ale świetnej górze silnika
Jeździłem S1000RR 2015r, i nawet tam nie czuć tak fajnie przyspieszenia przez to że ciągnie równo od samego dołu, mimo dużo większej mocy.
Bierzcie pod uwagę panowie przedewszystkim bezawaryjnosc też bo bmw mogę kupić ale piec jebnie i po ptakach na 3 lata..
zx10r 2007 w oryginale beznadzieja, jakby wysoki srodek ciezkosci.balem sie isc w zakret. hamulce slabe, przy hamowaniu jakies wibracje lag,lagodna ale szybka, slaby dol jak i w r1 w stocku. porazka
sc59 ktora nie bierze oleju,full repsol, full yoshi pc3 strojenie. czacha lata z lusterkami po nierownosciach.szyba ori wieje,hamulce ok. przyspieszenie dobre,z dolu szalu nie ma,moja z dolu idzie lepiej + 2x zywsza, przygotowana i czeka na dodanie gazu.ale dosc ma przyspieszenie
cel wiadome co ;]
rn22 pomijam