29 marca rozpoczecie sezonu motocyklowego w sobowidzu.Wybiera się ktoś z forum ?

Ja bede na 100% ... oczywiscie o ile pogoda dopisze.

Jadąc od poludnia to jest kawałek za TCZEWEM

Sprawdzcie sobie na google maps

Tam jest na prawdę grubo. Bylem w 2014 i była pogoda świetna i od chuja moturow

To prawda, sprzętu troszku będzie - mała ustawka znajomych w niedzielę 29-ego o 09:30 na Orlenie koło Toyoty w Oliwie - kawa i do xMaślaka

pzdr dariooo
SIEMA !

Jutro otwarcie sezonu w SOBOWIDZU ! Czy ktoś sie jutro wybiera ?????????? Ja raczej bede , moze z kims sie przybije PIONTKĘ ? hehehe

Szkoda, ze nikt z forum sie na jutro tam nie wybiera... na pewno bedzie sporo r1 ale pewnie z poza forum. No coz, ja tam bede

Pozdro !
Ja byłem ale jakos przeoczyłem temat.
Sprzętów od chuja pana... r1 naliczylem z 30

Bylo zajebiscie.
Jak wracałem niestety jeden leżał pod barierkami. Podjechałem by podpytać i kierownik niby spanikował przy wyprzedzaniu i wsadził nogę w nadkole auta. Żył i helikopter go zabrał.
O cie chuj to grubo .... szkoda czlowieka

Byłem, ale temat oczywiście przeoczyłem...

(
Jest ok. Ma połamane nogi ale wyjdzie z tego.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Korek się ciągnął aż do Kowal....
Ten kto zna to miejsce i ten piękny łuk za Osową, wie ile można tam polecieć, dlatego
wypadki z udziałem motocyklistów często się tam przytrafiają.
Swoją drogą, skoro wsadził nogę między koło a nadkole to wysoce prawdopodobne jest to, że przecinał między barierką a samochodem...