Wszystkim Wam razem i każdemu(każdej) z osobna składam najserdeczniejsze życzenia samej pomyślności, wymarzonego moto na sezon 2015, wielu nawiniętych kilometrów, po których banan z fejsa nie zejdzie przez tydzień.
Samych pogodnych dni, suchego i czystego asfaltu.
Przy okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować za kolejny rok z Wami.
Miło, że jest Nas coraz więcej
Hucznej imprezy sylwestrowej i do zobaczenia na trasie już w 2015!!!!!!!!!
Przyłączam się do życzń

Wiem, ze jest jeszcze za wczesnie na zyczenia noworoczne, ale mam tylu znajomych: biednych, brzydkich, alkoholikow i innych wariatow do ktorych musze jeszcze napisac, wiec zaczynam od atrakcyjnych, inteligentnych, pieknych oraz bogatych i od razu pomyslalem o Was :-) Szczesliwego Nowego Roku!
HAPPY NEW YEAR 2015

Szczęśliwego roku podatkowego 2015 :]
Szczęśliwego

I Dobrego sezonu:p Szeroko na trasie, Wąsko w domu

wszystkiego najlepszego w nowym roku, slonecznej pogody, sezonu od lutego do grudnia

oraz hucznej imprezy sylwestrowej wszystkim!!!
z powazaniem ziolek

Najlepszego Panie i panowie

Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!
szczęśliwego Nowego Roku !!!
szerokości, przyczepności cały rok w doskonałości !!

Wzajemnie

Najlepszego dla Was na ten Nowy Rok

wszystkego dobrego I szerokosci bo po nowym roku zazwyczaj lata sie na boki pozdrowienia