Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: HAPPY NEW YEAR 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: pnHg.jpg]

Wszystkim Wam razem i każdemu(każdej) z osobna składam najserdeczniejsze życzenia samej pomyślności, wymarzonego moto na sezon 2015, wielu nawiniętych kilometrów, po których banan z fejsa nie zejdzie przez tydzień.
Samych pogodnych dni, suchego i czystego asfaltu.

Przy okazji chciałbym bardzo serdecznie podziękować za kolejny rok z Wami.
Miło, że jest Nas coraz więcej Red_icon_cheesygrin

Hucznej imprezy sylwestrowej i do zobaczenia na trasie już w 2015!!!!!!!!!
Przyłączam się do życzńRed_icon_smile
Wiem, ze jest jeszcze za wczesnie na zyczenia noworoczne, ale mam tylu znajomych: biednych, brzydkich, alkoholikow i innych wariatow do ktorych musze jeszcze napisac, wiec zaczynam od atrakcyjnych, inteligentnych, pieknych oraz bogatych i od razu pomyslalem o Was :-) Szczesliwego Nowego Roku!
Najlepszego ^_^
HAPPY NEW YEAR 2015 Red_icon_smile
Szczęśliwego roku podatkowego 2015 :]
SzczęśliwegoRed_icon_smile I Dobrego sezonu:p Szeroko na trasie, Wąsko w domuRed_icon_tongue
wszystkiego najlepszego w nowym roku, slonecznej pogody, sezonu od lutego do grudnia Red_icon_smile oraz hucznej imprezy sylwestrowej wszystkim!!!
z powazaniem ziolek Red_icon_smile
Najlepszego Panie i panowieRed_icon_smile
Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Szczęśliwego Nowego Roku !!!!!
szczęśliwego Nowego Roku !!!
szerokości, przyczepności cały rok w doskonałości !! Red_icon_smile
Wzajemnie Red_icon_smile
Najlepszego dla Was na ten Nowy Rok Red_icon_smile
wszystkego dobrego I szerokosci bo po nowym roku zazwyczaj lata sie na boki pozdrowienia