bierz tą 750, ale ja bym się pozbył tego niebieskiego badziewia na felgach
no, chyba, że zamienisz to na róż
aha... wiem, wiem... karbonik... tylko mat byłby od tego lepszy

hehe ,nawet nie sadzilem ze takie tanie te gixery. Kuzwa,na jednym z forum jest obszerny temat co do pekania tych ram,fotek tez sporo i po tym bym sie gleboko zastanowil nad kupnem gixera
niestety niosla za soba cos wiecej niz "okazja"...
Jeden gixx poszedl szybciutko wiec nawet nie mialem okazji zobaczyc, natomiast drugiego ogladalem wczoraj. Jesli ktos lubi sie bawic przy moto i szuka 600tki w dobrej cenie to jest do oddania za 14K.
Co jest do zrobienia?
a) zbiornik do wymiany
b) lewa owiewka do wymiany (ewentualnie jak komus sie chce dosztukowac, dospawac, pomalowac to jest do odratowania, ale nie wiem czy naklejki na model z USA latwo dostanie sie w PL?)
c) prawy plastik w czaszy do wymiany
d) lusterka do odratowania
e) opony do wymiany
f) blad EXUP nie wiadomo czy to tylko czujnik czy powazniejsza usterka
g) uszkodzony ogranicznik prawy
to tak na 10min ogladania po 20ej przy oswietlniu pod CH... pewnie w dzien by wiecej wyszlo.
Zastanawiam sie jednak nad kawa, moze wciagne kawe tylko cena musialaby byc troszke nizsza... tak za 12 - 12,5 wszedlbym w nia

Koniec sezony sie zbliza wiec jeszcze okazji bedzie wysyp
aha, gdyby ktos z Waszych znajomych sie wybieral po K7 750 z wawy za 16K to zdaleka od niej. Szrot prostowany mlotkiem na kowadle... moze wart z 10K bo jest caly rozwalony
szukaj i się nie poddawaj, a jak zobaczysz już bezskuteczność swoich poszukiwań, to wtedy rozejrzyj się za R1 (a nie dopiero w przyszłym roku)

w weekend moze pojade po RR 600 w dobrej kasie, ale nie wiadomo czy to nie bedzie kolejny rozjeb... zobaczymy, cos sie zakupi na pewno bo ciagnie do moto znow

Chociaz i tak myslalem ze bedzie gorzej wytrwac sezon bez moto...
a ja coś wiem! a ja coś wiem!
ale lepiej niech Nowak sam nam o tym napisze... tylko nie flugajcie na niego za bardzo... kiedyś chłopak 'dorośnie' do...

kupiem kawe 636 z 2006 czarna

nie jezdzi, ale skreca i jest zajebiscie wywazona! do zabawy na gume jak znalazl ale do jezdzenia srednio... brak mocy oj brak
chyba sprzedam ja soon or later ale narazie jest i czekam az przestanie padac

no ale jest na chodzie, prawda? do Poznania i z powrotem da radę?

Dlaczego akurat kawa i do tego mała ?
1. Kawa bo byla w zajebistej cenie i zajebistej formie na ta cenee.
2. Kawa bo jest zajebista do stunt-u , przezajebiscie wywazona
3. Kawa mala bo potrzebuje teoretycznie sprzeta do zabawy i na tor a nie do jezdzenia
4. Kawa bo czesci duzo tanich
5. Kawa bo byla tania....
jak juz bede mial ochote pojezdzic na moto to kupie znow R1

a do zabawy mala kawa bdzie w sam raz... zbieram na mieszkanie, wiec nie szastam hajsem w lewo i prawo teraz
Wybaczycie?

nono

Przyszly sezon bedzie full stunt albo R1, jakby to powiedziec... trafia mnie ostatnio cos
jezu jak mi sie podoba to malowanie .... chetnie bym zamienil moja czarnuszke na niebieska

tez bym nie zamienil. Jedyny sluszny kolor to czarny mat
niestety ta sztuka nie jest w cale dobra, bijace tarcze, wymieniona kierownica, cala malowana do tego przyznal sie wlasciciel przez telefon... to ciekawe co to za "igla" przy kontakcie 1 stopnia. Szkoda mi czasu nawet...
szukam dalej ;]
Wiem ale 5-6b drogi w 1 stronę żeby go zobaczyć

won z forum z tym badziewiem!
