Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Allegro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wrzucajcie swoje aukcje, jak potrzebujecie zeby podbic lub chcecie cos sprzedac Red_icon_smile Oprocz oczywiscie obwoznego bazarku.


Jest obecnie na rynku i szukam jakiegos bike-a, ale nie jest to R1 Red_icon_madRed_icon_mad z tego wzgledu ze nie wiem jak z noga i co z operacja, wiec hajs sie przyda Red_icon_smile

W gre wchodza nast paździerze z przeznaczeniem torowo-stuntowym:

http://moto.allegro.pl/item1190609336_su...r6_k6.html

http://moto.allegro.pl/item1188306718_ka...2005r.html

Ewentualnie:
http://moto.allegro.pl/item1183235728_su..._2007.html

z tm ze K6-K7 +++ lubia pekac ramy od gumowania Icon_LOL Red_icon_mad3


R1 bedzie za 2lata jak wstane na nogi Red_icon_smile
bierz tą 750, ale ja bym się pozbył tego niebieskiego badziewia na felgach Red_icon_tongue

no, chyba, że zamienisz to na róż Red_icon_cheesygrin

aha... wiem, wiem... karbonik... tylko mat byłby od tego lepszy Red_icon_wink
hehe ,nawet nie sadzilem ze takie tanie te gixery. Kuzwa,na jednym z forum jest obszerny temat co do pekania tych ram,fotek tez sporo i po tym bym sie gleboko zastanowil nad kupnem gixera
niestety niosla za soba cos wiecej niz "okazja"...

Jeden gixx poszedl szybciutko wiec nawet nie mialem okazji zobaczyc, natomiast drugiego ogladalem wczoraj. Jesli ktos lubi sie bawic przy moto i szuka 600tki w dobrej cenie to jest do oddania za 14K.

Co jest do zrobienia?

a) zbiornik do wymiany
b) lewa owiewka do wymiany (ewentualnie jak komus sie chce dosztukowac, dospawac, pomalowac to jest do odratowania, ale nie wiem czy naklejki na model z USA latwo dostanie sie w PL?)
c) prawy plastik w czaszy do wymiany
d) lusterka do odratowania
e) opony do wymiany
f) blad EXUP nie wiadomo czy to tylko czujnik czy powazniejsza usterka
g) uszkodzony ogranicznik prawy

to tak na 10min ogladania po 20ej przy oswietlniu pod CH... pewnie w dzien by wiecej wyszlo.

Zastanawiam sie jednak nad kawa, moze wciagne kawe tylko cena musialaby byc troszke nizsza... tak za 12 - 12,5 wszedlbym w nia Red_icon_smile Koniec sezony sie zbliza wiec jeszcze okazji bedzie wysyp Red_icon_smile

aha, gdyby ktos z Waszych znajomych sie wybieral po K7 750 z wawy za 16K to zdaleka od niej. Szrot prostowany mlotkiem na kowadle... moze wart z 10K bo jest caly rozwalony
szukaj i się nie poddawaj, a jak zobaczysz już bezskuteczność swoich poszukiwań, to wtedy rozejrzyj się za R1 (a nie dopiero w przyszłym roku) Red_icon_cheesygrin
w weekend moze pojade po RR 600 w dobrej kasie, ale nie wiadomo czy to nie bedzie kolejny rozjeb... zobaczymy, cos sie zakupi na pewno bo ciagnie do moto znow Red_icon_smile Chociaz i tak myslalem ze bedzie gorzej wytrwac sezon bez moto...
a ja coś wiem! a ja coś wiem! Red_icon_cheesygrin

ale lepiej niech Nowak sam nam o tym napisze... tylko nie flugajcie na niego za bardzo... kiedyś chłopak 'dorośnie' do... Red_icon_wink
kupiem kawe 636 z 2006 czarna Red_icon_tongue nie jezdzi, ale skreca i jest zajebiscie wywazona! do zabawy na gume jak znalazl ale do jezdzenia srednio... brak mocy oj brak Red_icon_sad

chyba sprzedam ja soon or later ale narazie jest i czekam az przestanie padac Red_icon_smile
no ale jest na chodzie, prawda? do Poznania i z powrotem da radę? Red_icon_wink
Dlaczego akurat kawa i do tego mała ?
1. Kawa bo byla w zajebistej cenie i zajebistej formie na ta cenee.
2. Kawa bo jest zajebista do stunt-u , przezajebiscie wywazona
3. Kawa mala bo potrzebuje teoretycznie sprzeta do zabawy i na tor a nie do jezdzenia
4. Kawa bo czesci duzo tanich
5. Kawa bo byla tania....

jak juz bede mial ochote pojezdzic na moto to kupie znow R1 Red_icon_cheesygrin a do zabawy mala kawa bdzie w sam raz... zbieram na mieszkanie, wiec nie szastam hajsem w lewo i prawo teraz Red_icon_sad


Wybaczycie? Red_icon_cheesygrin Red_icon_tongue
Wyczerpująca odpowiedź Red_icon_wink
nono Red_icon_wink Przyszly sezon bedzie full stunt albo R1, jakby to powiedziec... trafia mnie ostatnio cos
jezu jak mi sie podoba to malowanie .... chetnie bym zamienil moja czarnuszke na niebieska Red_icon_smile
tez bym nie zamienil. Jedyny sluszny kolor to czarny mat Red_icon_cheesygrin

niestety ta sztuka nie jest w cale dobra, bijace tarcze, wymieniona kierownica, cala malowana do tego przyznal sie wlasciciel przez telefon... to ciekawe co to za "igla" przy kontakcie 1 stopnia. Szkoda mi czasu nawet...

szukam dalej ;]
Jest ktos z nowego targu??? Potrzebowalbym zeby obejrzec sprzeta!


ach och ach och !!!!!

http://moto.allegro.pl/ducati-1098-2008-...63563.html
wygląda kozacko Red_icon_wink
Wiem ale 5-6b drogi w 1 stronę żeby go zobaczyć Red_icon_cry
won z forum z tym badziewiem!Red_icon_tongue
Stron: 1 2