Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Uwaga użytkownicy RN22
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprawa tyczy się odległości pomiędzy wentylatorem a chłodnicą. Wczoraj podczas stania na światłach załączyły się wentylatory i nagle kłęb pary i plama pod moto :/ po dojechaniu (dowiezieniu moto do domu) i zdemontowaniu chłodnicy okazało się że wentylator, który był pomimo tego że seryjnie zamontowany był za blisko chłodnicy i przetarł 3 listki Red_icon_sad niby nic bardzo poważnego ale jednak jakiś kłopot był ponieważ cały przód moto tzn kolektory,przód silnika,pług,boczki, wypełnienia czachy całe w borygu, użyłem chemii do mycia samochodu i kolektorki jak nowe :/ chłodnice mi naprawili Red_icon_smile koszt powiedzmy stosunkowo nie duży w porównaniu do nowej chłodnicy bo wyniosło mnie to 100zł ale nie zmienia to faktu że za te pieniądze byłby zbiornik paliwa Red_icon_cheesygrin więc sprawdźcie u siebie jaką macie odległość pomiędzy wentylatorami a chłodnicą żeby nie było przykrych niespodzianek nie było. Jeśli odległość jest zbyt mała wystarczy dać podkładki Red_icon_cheesygrin PZDR Red_icon_cheesygrin
ale TObie chodzi o wiatrak który może szlifować aluminium ?
AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH dobre dobre Red_icon_smile moze ten wiatrak mial dzikie kolce ? Red_icon_smile
jeśli kupiłeś moto po szlifie to normalne że wiatrak był bliżej chłodnicy, dosyć często tak się zdarza...czasami wystarcza lekko odgiąć jedno z mocowań