Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Kwesta Tomaszów Maz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam przepraszam ze tak puzno ale dowiedzialem sie dzis wiec napisze juz dzis w Tomaszowie Mazowieckim odbedzie sie kwesta organizowana przez automobil klub tomaszówski kwesta jest w celu zebrania pieniedzy na chorego Wojtusia Zarzyckiego mysle ze byloby fajnie wziaz w tym udzial zachecam serdecznie ja sie wybieram wiec nasze forum tez tam bedzie :-)ale przydaloby sie nas wiecej!!!!!