Yamaha R1 Forum PL
Yamaha R1 Forum PL
>
Dookoła koła
>
Luźne gatki
> kupie r1 albo cos innego
Pełna wersja:
kupie r1 albo cos innego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum.
Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem
.
tomek110283
2014-02-21, 10:49 PM
witam kolega szuka motocykla za okolo 20 tysi macie cos dobrego??
bart
2014-02-22, 12:14 AM
http://tablica.pl/oferta/yamaha-r1-dofin...4a1Jn.html
Goraco polecam
tomek110283
2014-02-22, 12:35 AM
kolego w gre wchodzi cos nowszego
bart
2014-02-22, 12:17 PM
Spoko, ale kazda okazja zareklamowania sie jest dobra
Yamaha R1 Forum PL
>
Dookoła koła
>
Luźne gatki
> kupie r1 albo cos innego