Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: kupie r1 albo cos innego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam kolega szuka motocykla za okolo 20 tysi macie cos dobrego??
kolego w gre wchodzi cos nowszego
Spoko, ale kazda okazja zareklamowania sie jest dobra Red_icon_wink