Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Najlepsze darmowe konto
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

mam takie pytanko- jaki obecnie bank daje najlepsze internetowe konto? chodzi mi o to że nie chce wiele płacić za jego utrzymanie jak i za przelewy, bo czasem coś tam zamówię z allegro i zawsze muszę brata prosić by zrobił przelew. dla tego też chciał bym otworzyć swoje konto Red_icon_smile do dzisiaj najlepszym moim kontem było konto ,,pod poduszką'' hehe ale chyba czas to zmienić! Red_icon_smile


z góry dzięki za odpowiedzi! Red_icon_smile
godlefas ja tez sie podpinam pod temat bo od paru dobrych lat uzywam Inteligo ale chyba czas to zmienic bo tak namieszali teraz ze ciezko sie polapac co i jak... :/ tak ze Panowie prosze o opinie odnosnie waszych kont kto jakie poleca! Red_icon_wink
coś słyszałem że BZWBK ma dobrą ofertę
Siema
Ja od samego początku jak tylko powstał mBank mam tam konto. I mogę w 100% polecić. Wszystkie przelewy mam bezpłatne. Serwis jest przejrzysty. I od samego początku, co dla mnie ważne bezproblemowo dostaję tam kredyty. W 100% POLECAM !
pozdro
Ja polecam ING konto Direct. Przelewy za darmo, wszystkie bankomaty w polsce też. Jeżeli chcesz mieć kartę do rachunku to jedyne co trzeba to wykonać transakcje kartą płatniczą na min 200 zł w miesiącu, bo inaczej 7 zł naliczają, ale z tego co wiem to w każdym koncie "bez opłat" tak jest.
Opłaty są tylko za wpłaty i wypłaty w banku (ale to wpłatomaty ing załatwiają).

o mBanku też same pozytywy słyszałem.
Alior Sync, uzywam od niedawna, dziala poki co jak trzeba i dodatkowo jest zintegrowane z PayPal'em jak trzeba cos za granica kupic a nie chrzanic sie z przelewami lub kartami kredytowymi Red_icon_smile
konto w inteligo , nic nie placisz jak nie uzywaszRed_icon_wink
zieli- a ten mbank bierze opłaty za karte ? czy coś ?
mam w Inteligo prywatne i firmowe konto i jestem jak najbardziej zadowolony Red_icon_wink
dostęp przez neta też jest bardzo dobry, ostatnio wprowadzili też dostęp przez aplikacje na telefon ale jeszcze nie korzystałem
Alior Sync - mam od niedawna i jest zajebiste Red_icon_cheesygrin przelewy free wszystko free plus 10 natychmiastowych przelewów w miesiącu za darmo Red_icon_wink kartą można płacić przez internet Red_icon_wink
wonsz a oplaty za karte? wyplaty z bankomatow? oplaty za sms? inteligo zeszlo na psy :/
Mam w mbank konto od dawna. Nie testowałam wszystkich funkcjonalności, ale przyjazne w obsłudze przy użytkowaniu w wersji "podstawowej" (przelewy własne, zus, pożyczki, msaver, historia itp). Brak opłat za prowadzenie. Z czystym sumieniem polecam.
tyle ze w mojej miejscowości nie ma żadnego bankomatu mBank Red_icon_cheesygrin
w alior sync wyplata z wszystkich bankomatów za 0zl no i zalozenie konta przez internet Red_icon_wink
dzięki Ziutek- rozmawiałem z ich bankierem i faktycznie. mają b, atrakcyjną oferte. jedyne opłaty jakie są to za przelewy międzynarodowe a takich nie robie Red_icon_smile
na prawde polecam! warto założyć u nich konto Red_icon_wink
Ziutek- prowizja za nagonienie klienta Ci sie nalezy Red_icon_bggrin
bzwbk za placenie karta zwracaja 3%. np kupujesz paliwo za 200 zl to Ci zwracaja 6 zl. masz litr za darmoRed_icon_wink
bez kitu 50 zl daje bank Red_icon_tongue