Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: wyprawa do pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W taki piękny poranek pani mi wymusiła pierwszeństwo jak jechałem do pracy
Zamiast ladowc w te kurew wybrałem mniejsze zło wybrałem pobocze skutek fatalny
Saab do kasacji a ja do szpitala kurwa co za pech3
Saaba się wyklepie i pójdzie do ludzi. Ważne, że gorzej się nie skończyło.

Szybkiego powrotu do zdrowia i pamiętaj, że za pobyt w szpitalu należy Ci się odszkodowanie od tej "Pani".
Zdrowie najważniejsze! tak jak Koczis napisał się wyklepie Red_icon_wink
wracaj do zdrowia a inne zeczy zepchnij na drógi plan

wracaj do zdrowia a inne zeczy zepchnij na drugi plan
Miły poranek widzę miałeś Bartek... no cóź stało się i trzeba sie z tym pogodzić ważne, żeś Ty cały !
o kurde szkoda ,że i Ciebie pech dorwał ,jak koledzy ,wracaj szybko do zdrowia bo ono najważniejsze Red_icon_smile z autem nie ma tragedii ,gorsze uszkodzenia widziałem ,da sie naprawić
Ja też widziałem gorsze bo 4lata robiłem w serwisie saab i volvo właśnie rozbitków najwięcej było , ale nawet dach polamalo i tylne koła się nie kręcą więc huk w niego silnik decha i tapicerki do sprzedania reszta warta tyle co złom
Zdrówka ! Bo tego nie kupisz. Resztę się ogarnie, liczę że Pani zostanie pociągnięta do należytej odpowiedzialności. Może i brzmi to trochę bezdusznie, ale skoro chce się być dorosłym, i chce się mieć prawo jazdy trzeba brać pełną odpowiedzialność za popełnione czyny.
Taki lajf :/ Zawsze coś. Powodzonka
wkurw bierze jak nie z twojej winy ty rozjeb.. ny a ona pojechała dalej
Pech. Baba sie zatrzymala czy spier...... z podwojna predkoscia?
Dala dzide ale świadek zdarzenia zrobił foto tablic więc teraz czekam na rozwiązanie zobaczymy co i jak
To miałeś szczęście w nieszczęściu że chociaż jest foto tablic.
Współczuje... kiedyś miałem podobne zdarzenie, tyle, że sam zdołałem spisać tablice, po tym jak gość wjeżdżając mi w auto, spierd*lił. Przyjechał pan władza i mu mówię co i jak, że mam nr tablic itd... Powiedział, że to nie los angeles i gościa znajdą. Po dwóch dniach telefon, że musiałem coś pomylić nr bo na tych widnieje stary komarek... Masakra... po kolejnych 2 tygodniach namierzyli typa i miał dokładnie takie nr jakie podałem - mają bajzel w WK.
Suka, że uciekła - powinni jej dojebać na maxa, a Ty wyciągnij wszystko co idzie z jej ubezpieczenia OC - polecam firmy odzyskujące odszkodowania - zawsze wywalczą więcej, aby mieć też dla siebie prowizję.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
Już samochód stoi w firmie odzyskujacej ubezpieczenia to był mój pierwszy ruch jaki wykonałem może i coś za ten szpital wyrwę kilka groszy od tej Baby teraz żałuję że w nią nie zajebalem chociaż miałbym sprawcę na miejscu
Mam nadzieje ,że ze zdrowiem lepiej niż z samochodem .Oby tylko ubezpieczyciel nie przegrał w ch.ja i należycie zrekompensował twoje straty. Zdrowia , zdrowia , zdrowia ...
Ot Marcin paczka doszła???
bpr1 - współczuję dzwona Red_icon_sad ... zezwolenie na OT, bo: 1. to Twój wątek; 2. dział "Luźne gatki" Red_icon_wink
(jednak na przyszłość polecam PRIVa Red_icon_cheesygrin )

Milvith

Teksas ranger nie śpi.. ;p

Baba ma przejechane chociaż może powiedzieć ze nic nie widziała...