Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Kamerka sportowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
a ja proponuje zebyscie wrzucili krotkie filmiki swoich kamer
gopro 3+ black:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs

dane nagrywania:
full hd 50 klatek na sekunde
bez protune
w opcji super wide

youtube kompresuje do 30 klatek i wiadomo że uwala jakość
Mad podoba mi sie wideo Red_icon_smile Mam podobne ale z jazdy po miescie hehehehe bez mozliwosci wrzucenia na YT Red_icon_cheesygrin
Domyślam się jak wyglądała ta jazda hehe Red_icon_smile
Gopro 4 silver
1080p 60 klatek
Ale tak jak kolega Mad pisał jakość przez yt jest niższa Red_icon_frown

https://youtu.be/J9jZ63V5f9w
(2015-10-26, 05:03 PM)mad666 napisał(a): [ -> ]gopro 3+ black:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs

dane nagrywania:
full hd 50 klatek na sekunde
bez protune
w opcji super wide

youtube kompresuje do 30 klatek i wiadomo że uwala jakość
Mad pytanko, jakiego programu używasz do obróbki filmów?
Nie ma włączania stabilizacji ale dlacEgo z sj4000 obraz lata jak pojebany, a z gopro dużo lepiej to wyglada. Wiec jakaś stabilizacja musi być w kamerze
Tak jak pisałem mam sj 4000 ale nie zauważyłem  żeby aż tak obraz latał chyba że jadę po nierównej drodze wtedy głowa jest stabilizacją  Red_icon_smile po drugie kolega ma gopro i wymieniamy się filmikami i nie widać różnicy przynajmniej na pierwszy rzut oka.
(2015-10-26, 09:57 PM)kozi_86 napisał(a): [ -> ]
(2015-10-26, 05:03 PM)mad666 napisał(a): [ -> ]gopro 3+ black:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs

dane nagrywania:
full hd 50 klatek na sekunde
bez protune
w opcji super wide

youtube kompresuje do 30 klatek i wiadomo że uwala jakość
Mad pytanko, jakiego programu używasz do obróbki filmów?

mam najtańszy program Adobe Premier 11, kosztuje grosze bo chyba 200 zł. Banalny program.
Jeśli chodzi o program to ja Corel Video Studio Pro X5 i polecam.
Najlepsze mocowanie dla kamerki to chyba do kasku, tak mi się wydaje, bo najmniej trzęsie, miał ktoś przypadek że uchwyt się odkleił?
Tak prawdę mówiąc to jest problem ale z odklejeniem uchwytu tak mocno trzyma Red_icon_smile
(2015-11-01, 10:05 PM)zybiy napisał(a): [ -> ]Tak prawdę mówiąc to jest problem ale z odklejeniem uchwytu tak mocno trzyma Red_icon_smile

podgrzej suszarką to ładnie odejdzie i bez problemu Red_icon_wink
albo opalarkąRed_icon_smile
Po odklejeniu da sie jeszcze raz przykleic?
Nie da się Red_icon_smile
jak kupisz nowe przylepce to się da Red_icon_smile
Da sie... Wystarczy tasme nowa 3m zalozyc.
To co zwykła taśma dwustronna załatwi sprawę i kamerka nie odpadnie? Albo nie odklejać uchwytu, niech sobie będzie na oryginalnej taśmie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12