Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
a ja proponuje zebyscie wrzucili krotkie filmiki swoich kamer
Mad podoba mi sie wideo

Mam podobne ale z jazdy po miescie hehehehe bez mozliwosci wrzucenia na YT

Domyślam się jak wyglądała ta jazda hehe

(2015-10-26, 05:03 PM)mad666 napisał(a): [ -> ]gopro 3+ black:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs
dane nagrywania:
full hd 50 klatek na sekunde
bez protune
w opcji super wide
youtube kompresuje do 30 klatek i wiadomo że uwala jakość
Mad pytanko, jakiego programu używasz do obróbki filmów?
Nie ma włączania stabilizacji ale dlacEgo z sj4000 obraz lata jak pojebany, a z gopro dużo lepiej to wyglada. Wiec jakaś stabilizacja musi być w kamerze
Tak jak pisałem mam sj 4000 ale nie zauważyłem żeby aż tak obraz latał chyba że jadę po nierównej drodze wtedy głowa jest stabilizacją

po drugie kolega ma gopro i wymieniamy się filmikami i nie widać różnicy przynajmniej na pierwszy rzut oka.
(2015-10-26, 09:57 PM)kozi_86 napisał(a): [ -> ] (2015-10-26, 05:03 PM)mad666 napisał(a): [ -> ]gopro 3+ black:
https://www.youtube.com/watch?v=ZLgu7FUAHCs
dane nagrywania:
full hd 50 klatek na sekunde
bez protune
w opcji super wide
youtube kompresuje do 30 klatek i wiadomo że uwala jakość
Mad pytanko, jakiego programu używasz do obróbki filmów?
mam najtańszy program Adobe Premier 11, kosztuje grosze bo chyba 200 zł. Banalny program.
Jeśli chodzi o program to ja Corel Video Studio Pro X5 i polecam.
Najlepsze mocowanie dla kamerki to chyba do kasku, tak mi się wydaje, bo najmniej trzęsie, miał ktoś przypadek że uchwyt się odkleił?
Tak prawdę mówiąc to jest problem ale z odklejeniem uchwytu tak mocno trzyma

(2015-11-01, 10:05 PM)zybiy napisał(a): [ -> ]Tak prawdę mówiąc to jest problem ale z odklejeniem uchwytu tak mocno trzyma 
podgrzej suszarką to ładnie odejdzie i bez problemu

albo opalarką

Po odklejeniu da sie jeszcze raz przykleic?
Nie da się

jak kupisz nowe przylepce to się da

Da sie... Wystarczy tasme nowa 3m zalozyc.
To co zwykła taśma dwustronna załatwi sprawę i kamerka nie odpadnie? Albo nie odklejać uchwytu, niech sobie będzie na oryginalnej taśmie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12