Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Xoxo, słusznie próbujesz udowodnić wyższość GoPro, jednak jak pisze irek - nie każdy potrzebuje wszystkich bajerów o jakich piszesz, a wystarczy im po prostu bardzo dobry obraz w fullhd i przycisk record na obudowie. Poza tym mimo tak zaawansowanego wnętrza GoPro nie ma podglądu nagrywanego obrazu na ekranie, a SJ4000 owszem - myśle że to znacznie bardziej przydatna opcja niż np. wifi. A co do filmów 4k - mam note 3 i wiem że filmy w tej rozdzielczości to kosmos, jednak nigdy w życiu nie byłoby to dla mnie argumentem do zakupu kamerki sportowej, którą nagrywa się jazde. Jak wiesz 5 min filmu 4k to grubo ponad 1GB. Zupełnie bezużyteczna funkcja w kamerze sportowej. Odnośnie wnętrza - nie pisałem o matrycy, SJ400 korzysta z tego samego chipsetu NTK96650+AR0330 co GoPro3. Oczywiście jak ktoś ma hajs to kupi sobie GoPro3+ i będzie śmiał się z sj4000, ale wskaż chocia jedną kamerke która oferuje w tej cenie podobny obraz. SJ rozkłada na łopatki znacznie droższe kamery - napaliłem się kiedyś na kamerke JVC - fajny wygląd, wodoodpornoś, a jak zobaczyłem filmy na YT to sobie odpuściłem. SJ wygrywa z ponad 2x droższym JVC pod każdym względem.
Rozumiem, przycisk ON, film w hd ale ważna jest tez obudowa a niestety w sj4000 jest jaka jest. Wiec średnia oszczędność jak sie roztrzaska lub trafi sie na jakaś wadliwa sztukę ( ciekawe wtedy jak z akcja wymiany). Nie zgodzę sie, ze WiFi jest mniej praktyczne bo masz rowniez podglad dodatkowo nie zdejmując np. Kasku na swoim smartfonie, możesz zmieniać ustawienia, robić zdjecia i wiele wiele innych. Ja np. Do swojej gopro 2 kupiłem na allegro za 100 zł zestaw LCD + dodatkowa bateria + rożne body za 100 zł. Co do 4k to raczej największym zmartwieniem jest możliwość odtworzenia na odpowiednim sprzęcie

bo jakbym miał taki tv to chętnie bym nagrywał w 4k, wtedy dobra karta i ogień

z tymi filmikami tez jest rożnie na yt bo często po wrzuceniu obraz drastycznie sie zmienia. Ja tylko wyrażam swoje zdanie, nie moje pieniądze wiec i tak zrobicie jak uważacie.
Najprawdopodobniej u tego gościa z linku od Koczisato podjebki. Także nie bierzcie u niego. Ja dostałem i jest inna niz na zdjęciach. - CHUJE NIE LUDZIE

Mario pokaż co Ci przyszło o ile jeszcze nie odesłałeś.
Widziałem to i niestety obudowa jest fejkowa. Dzwonilem przed zakupem czy jest jak na zdjeciach i pies sciemnil ze tak. Drzewo ta ochrona kupujących na Allegro to lipa. Jesli bedzie chciał to odda kase a jak nie to nie.
No to troche lipa, ale może pod groźbą negatywa zwróci kase. Trzeba próbować.
Jakoś na początku roku kupiłem Sony ac hdr-as15 z osprzętem do nurkowania, rowerowym etc. i wg. mnie do nakręcania filmików z jazdy na moto i nie tylko w zupełności wystarcza (teraz ponoć ok. 700 pln kosztuje). Co prawda nie ma bajerów typu ekran do przeglądania nagrań (chociaż jest ekran nastawczy do funkcji), natomiast bawiąc się smartfonem można zmieniać i przestawiać dowolnie ustawienia za pomocą wi-fi.
Odeśle i zobaczymy. Co ciekawe na pudelku jest water resistant a na instrukcji juz resistabt...
Dziwne, bo raczej ma same pozytywne komentarze. Napisz do gościa i tak jak napisał Drzewo postrasz negatywem. Daj znać co odpowie. Według opisu ma siedzibę w Warszawie, to można do Niego podjechać i zapytać czemu sprzedaje podrobiony towar i postraszyć nasłaniem UOKiK.
Napisałem do gościa co kupil tez u niego czy dostał taka jak na zdjeciach, odpisał ze tak a za chwilę ze dokładnie sprawdzil i ze tez fake ale jeszcze inna niz moja te srobki ma srebrne, tylko on ma pecha bo używał i juz pozytywa wystawił. Dzisiaj do tego sprzedawcy dzwonilem to zarzekał sie ze oryginal i obudowy sa różne, ze ma certyfikaty itp. Powiedział ze moge odeslac jak chcem i kase odda.
Tu jeszcze jedna odpowiedz od kupującego ktory wystawił pozytywa:
Witam. Podczas sprzedazy sam sprzedawca do mnie zadzwonil z pytaniem o kolor kamerki poniewaz nie podalem w mailu i sam mnie zatwierdzal ze to jest oryginal z certyfiaktem i nawet nie zastanawialem sie nad czym ty to jest podrobka i kiedy Pan napisal az z ciekawosci sprawdzilem. I faktycznie w porownaniu do innych podrobek pod NIEKOTRYMI drobiazgami jest podrobka. Na przyklad na opakowaniu jest normalnie napisane water resistant lecz miejsce na ktorym lezy kamera w pudelku jest inaczej wyprofilowane w przypadku oryginalu, kolejnym sa na tylnej klapce te materialowe kulki ktore podtrzymuja kamere nie sa na krawedziach tylko blizej srodka usytuowane , sruby na obiektywie sa srebrne lecz wewnatrz mam tylko dwa plastiki podtrzymujace kamere a powinny byc trzy, przyciski powinny lekko wystawac poza plastik a patrzac na oryginal obudowa powinna byc wezsza... Lecz kamera nagrywa w dobrej jakosci ja nie narzekam i szczerze mowiac nie mam checi ani czasu na wysylanie reklamowanie i cudowanie.
http://www.foxoffer.com/blog/2014/07/05/...ke-sj4000/ tu moze Pan sobie porownac oryginal z podrobka i jutro sam do nich zadzwonie i zapytam o co chodzi a jezeli sie rozlacza albo powiedza ze ich to nie obchodzi to ladny opis tego sklepu wystawie na kazdej stronie odnosnie kamer sj4000. Pozdrawiam
No to dziwna sprawa. Może chińskie rączki robią z tego co im wpadnie w ręce i kamerki mogą się delikatnie od siebie różnic. To kolejna przewaga dla oryginalnego GoPro.
Jak widać sprzedawca jest chyba ok, skoro możesz oddać. Byle oddał kasę, bo różnie to bywa. Daj znać jak zrobisz, czy oddajesz, czy może jednak będziesz coś filmował? Jak to drugie to czekam na Twoją opinię.
OO ja tez zamówiłem od tego typa wczoraj i dzisiaj ma być u mnie... Ale widze ze nawet nie odbieram tego..
jak sie ma Andka to sie nie poogląda to co sie nagrywa podczas nagrywania jak sie ma iOS to juz inna bajka. Zew. Zasilanie ? Proszę bardzo
http://youtu.be/xpMsR-BFMqk jest masa takich tutoriali
A w go pro 3 silver jest ta funkcja co zaczyna nagrywać na ruch??? Tzn. Automatycznie sie zalacza jak wykryje ruch jakiś.
IsThePower, nie ma takiej funkcji.
A co do podglądu live na Andku to u mnie działa pełne sterowanie kamerą w Silver więc nie wiem o czym piszesz Xoxo, nawet bym pokazał że działa ale kamerę Suchy pożyczył

Z tego co wiem to na niektórych wersjach Andka pogląd działa na innych nie. Mi na One X i teraz na One M8 śmiga

kur właśnie ta opcja by mi się przydała max :/ muszę dorwać skur złodziei co mi kradną ryby na stawach

Malikowy No to juz wiesz o czym pisze, na jednych działa na innych nie.
A wiec tak, kamerki nie zwracalem. Potestowalem i postanowilem ja sobie zostawić. Z jakosci obrazu jestem zadowolony, z dzwieku... też ale od pewnej predkosci sobie trochę szumi ale przy markowych pewnie to samo. Bateria trzyma jak podano, akcesoria, uchwyty wykonane solidnie, taśma 3M trzyma fest. Wodoszczelnosci nie sprawdzalem

Tak wiec za ta kase dla mnie jak najbardziej ok.
Jeśli to oryginał super jeśli fake to oryginał powinien być tylko lepszy.

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12