Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Kamerka sportowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Nie jest źle - obraz nawet możliwy, ciekawe jak dźwięk Red_icon_smile
Wiesz bart, że mam na myśli kolejne 30s. na yt video+sound Red_icon_cheesygrinRed_icon_cheesygrin
Hehehehe no widei jest calkiem calkiem Wam powiem i da sie obejrzec spokojnie, dzwiek trzeba oceniac w zaleznosci od warunkow i tego juz Wam nie da sie ocenic bo musialbym z 10 filmikow dodac nagrywalem np stojac na swiatlach rozmawiajac z pasazerem i majac kolege obok na moto to rozmowe bylo mozna zrozumiec jak np sie zapieprza kolo 200 to juz slychac tylko swist i malo co silnik Red_icon_smile wiec wtedy jest slabo ... dlatego w zaleznosci od sytuacji to nagrywa audio raz lepiej raz gorzej, ta kamerka kosztowala mnie jakies 250zl wiec wiadomo, ze nie jest to go pro za 1500zl Red_icon_smile jednak ma mozliwosc nagrywania wideo np pod woda i to juz jest cos fajnego poza tym w zestawie bylo pare opcji mocowania co rowniez sie przydaje Red_icon_smile jak dla mnie jakosc do ceny wychodzi OK .
Miał ktoś może styczność z Sony hdr-as30VR? Jakieś wady tego sprzętu?...
namówiliście mnie na tego GOCLEVER DVR SPORT SILVER, zamawiamRed_icon_wink
Chłopaki mam te kamerkę, w sumie jakość niezła, gabaryty także ale mam zastrzeżenia co do mocowań:/ są kiepskiej jakości, te na przylepiec nie chce zbytnio się trzymać bo te cięgno odciągające powietrze samo się podnosi i uchwyt się luzuje więc strach tak jechać jak się na bak kamerkę przyczepi, uchwyt na kierownice roweru ciężko regulować jeżeli chodzi o pochylanie kamerki a nakrętki nie są zintegrowane ze śrubkami które są w środku i jak się nie trzyma nakrętki razem ze śrubką to można kręcić do usranej śmierci i się nie dokręci. Zobaczymy jak w użytkowaniu to wyjdzie.
za słabo zasysa, spróbuj poślinić tą gumkę całą co przykładasz do owiewki, przyłóż i dopiero zaciśnij, nie powinno na bank puścić chyba, że faktycznie taka lipa jest w zestawie
profilaktycznie jeszcze dokleję szarą taśmą bo jak na bak to przymocuje to raczej uchwytu zdejmować nie będę a jedynie kamerkę wypinaćRed_icon_wink
Małe OT. Zawsze mnie irytowało, jak widziałem moto na którym były te mocowania od gopro itp. Przecież później tego się łatwo nie oderwie, nie mówiąc już o stanie lakieru pod. Potem chcesz kupić moto i ma takie mocowania, ale przecież właściciel tego nie oderwie, aby pokazać, że nic się nie stało, bo nie chce ryzykować Red_icon_sad
Kuba po podgrzaniu np suszarką odkleisz bez problemu i ani śladu Red_icon_smile
To czemu tego nie robią jak sprzedają motocykle? Przecież kamerkę sobie zostawiają to i mocowania chyba się im przydadzą? hehehe Jeśli tak mówisz to niech Ci będzie, ja się zawsze obawiałem o stan lakieru pod takimi naklejkami i np. to było powodem dla którego nie ruszałem naklejki na zbiorniku w rn09, na której było logo ZX(czyli coś od kawy hehehe).

Gibacz, czekam na jakieś filmiki Red_icon_cheesygrin może na razie jakiś z prezentacją moto Red_icon_cheesygrin
Praktycznie te naklejki są jednorazowe. Jak już raz nakleisz i ją później odklejisz to zostaje samo mocowanie bez kleju. Oczywiście można podklejic później ten plastik taśmą 3d. Ja się obawiam takiego kombinowania że ją zgubie
dokładnie tak, traktujesz mocowanie suszarką i odchodzi od lakieru, ale potem już go nie przykleisz tak samo mocno, dlatego GoPro sprzedają dodatkowo same te naklejki, żeby można było je wymieniać w mocowaniach oderwanych
Panowie mial ktos do czynienia z ta kamerka? http://allegro.pl/aee-magicam-kamera-spo...72224.html ogolnie przymierzam sie do zakupu kamerki ale jest tego pelno i nie wiem co wybrac a chce cos kupic z czego bede zadowolony i bedzie mi sluzyla dlugo... wszyscy wala w GoPro ale obraz z tej tez nie glupi... Red_icon_smile
a powiedzcie mi jak mocować takie kamerki do kasku??
na wkręty jakieś czy na klej??

kolega pajak72 ma do lusterka przymocowane
No na wkrety nie bardzo Red_icon_smile przyssawka albo jakies mocowanie typu 3M Red_icon_wink
Mój kumpel sobie taka sprawił...zresztą sam sprawdź jak to nagrywa bo fajny filmik wrzucił na YT

http://www.youtube.com/watch?v=9agCd9SXK3M
Ladny obraz i zywe kolory hmm daje do myslenia Red_icon_cheesygrin a moze ktos jeszcze ma jakies filmiki swojej produkcji z innych kamerek np. hero? chetnie porownam bo te promujace dany produkt nie bardzo mi podchodza... Red_icon_smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12