Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Kamerka sportowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
[attachment=5603]

Takie taśmy Red_icon_wink
kozi_86 .. to jakie czasy że awans był Red_icon_smile ??

Ja mam jakieś kaszaloty najtańsze .. Widać od razu że obraz słaby .. Po kompresji do YT to już w ogóle lipa ... no ale kamery za 200 zł i to dwa lata temu >> teraz są po 89 zł czy 100 Red_icon_smile

www.youtube.com/watch?v=9ZKllA1ydF4
ja mam sj4000 , gopro hero 4 i 3+ black

sj4000 obraz niekompatybilmy z żadnym z tych gopro (kolory zupełnie inne i nawet po obróbce nie da sie ich dobrze połączyć) ale kamerka ma plus w postaci seryjnego LCD

hero 4 (ta najtańsza wersja bez wyjmowanej baterii) uzywam jej w aucie na codzień i naprawde daje rade jak na kamere za 500zł.

hero 3 + najlepszy obraz z tych trzech, najdluzej trzyma baterie i chyba tylko po zakupie był z nia jakiklwiek problem tylko zwiazany z aktualizacja, po niej problem minął.

tak w skrócie bo opowiadać można wiele, jak np o obudowie sj4000 ktorej nigdy nie wsadziłbym do wody po tym jak jest wykonana względem gopro, nie próbowałem i nie mam zamiaru.

co do przylepców itd to można kupić zamienniki za grosze, ja kupiłem taki zestaw za chyba 180zł gdzie jest tego pierdylion razem z uchwytami na głowe,klate,nadgarstek itd, cała walizke musialem sobie zorganizoać,żeby to zmiescic, to ze cos jest 3M to koszt tylko za marke (ktora badz co badz nie jest jakas rewelacja tylko dobrze rozleklamowana,okleiny na auta są mega chujowe tej firmy dla przykładu)
te uchwyty ktore mam nie roznia sie niczym od ori gopro prócz brakiem znaczka...
ale wiem,ze z tym trzeba uwazac bo sa podróby i podróby...i potrafia byc wykonane tragicznie.
Sam mam gopro Hero 4 black i jestem bardzo zadowolony. Karta pamięci tez ma duża rolę żeby wszystko działało jak należy. Tak czy siak bardzo lubię korzystać ze swojej kamery bo jakość audio i wideo jest świetna. Towarzyszy mi przy wszelkich wypadach Red_icon_smile
Ja mam 2x sj4000 i powiem Wam, że stosunek cena/jakość bezkonkurencyjny. Pod warunkiem, żę kupimy oryginał.

Tak to wygląda na youtubie:
https://www.youtube.com/watch?v=lsoxJUMfc9M
sj4000 jak własnie widać dokładnie na Twoim filmie, tak samo i u mnie ma problemy z odcieniami żółtego i brązu (widać po trawie,łące,słońce itd) nie da sie z tym nic zrobić żeby to połączyć z gopro.
dlatego jeśli ktoś chce kompatybilnosci lepiej dołożyc pare groszy i mieć to

http://allegro.pl/kamera-gopro-hd-hero-2...14830.html

gopro 4 black ma jeden minus, bateria potrafi trzymać 40min.
Draco dlatego mam jedną oryginalną i 3 dodatkowe zamienniki. Które wytrzymują tyle co oryginał wiec nie martwię się czasem pracy Red_icon_smile
dokładnie , ja też tych baterii nabrałem jak debil bo w 3+ trzyma mi max 1:40h ale potrafi po 1:10 walnąć Red_icon_wink a to zanim wyjade dobrze z domu to zostaje 50min Red_icon_wink

tych podrób też już przerobiłem wiele, i ze stanów brałem wieksze pojemnosci na testy, wychodzi na to,że te podróbki u nas dostepne NEWELL są chyba wystarczajaco dobre.

nie testowałem tylko baterii WASABI POWER które ponoc sa najlepszymi podróbami dostepnymi do gopro.
Ja mam newell i jestem zadowolony do tego dodatkowa ladowarka i jest jajo.
Korzystam od zeszłego sezonu z Quer. Kupiona za 300zł, wg mnie jest świetna za te pieniądze. Bardzo fajnie nagrywa i robi zdjęcia, wszystko jest wyraźne. W zestawie miała dużo uchwytów i wodoszczelną obudowę. Łatwa w montażu. Tu filmik z neta ale jak ktoś byłby zainteresowany jej zakupem to mogę przesłać mój jakiś filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=Pg1a7o4AvG8
Balbina pewnie nie tylko ja bym był zainteresowany twoim filmikiem z tej kamerki ale jeśli na filmiku w roli głównej będziesz ty :x
Bart panuj nad swoimi kosmatymi myślamiRed_icon_cheesygrin
Sama prawda hehehe
Zamienniki baterii są ok, ale raczej tylko na początku.
Po ponad roku czasu na Ori ciągle mogę nagrywać 2h+ a na Newellu niecała godzinka i umiera.
Też mam hero3+ black i uważam że super kamera. Obraz żyleta, kolory piękne. Bateria tak jsk pisał draco ok 1:50-2:00(w trybie 30fps, w 60fps połowa tego) na oryginale, a na newellu ok 1:30-1:40h. Używam i na moto i na snowboardzie i jest gitRed_icon_smile
Ciekawe jak obraz z tego czegoś ... bo patent z zegarkiem - fajny gadżet

http://www.fc-moto.de/GoXtreme-WiFi-Pro-...ion-Kamera
Jeżeli jakość jest jak na tym filmiku na dole to szału nie robi. Z tego co wiem to zegarek mający wi-fi lub smartfon może odtwarzacz obraz z każdej kamerki z wi-fi
(2015-12-06, 12:33 AM)bart napisał(a): [ -> ]Balbina  pewnie nie tylko ja bym był zainteresowany twoim filmikiem  z tej kamerki ale jeśli na filmiku w roli głównej będziesz ty :x

W sumie jedyny jaki mam z kamerki gdzie ja jestem to jak jadę... rowerem Red_icon_tongue2
(2015-12-06, 03:03 PM)Balbina napisał(a): [ -> ]
(2015-12-06, 12:33 AM)bart napisał(a): [ -> ]Balbina  pewnie nie tylko ja bym był zainteresowany twoim filmikiem  z tej kamerki ale jeśli na filmiku w roli głównej będziesz ty :x

W sumie jedyny jaki mam z kamerki gdzie ja jestem to jak jadę... rowerem [emoji14]p
Dajesz Red_icon_smile obejrzymy co masz za rowerek heheh
Haaa Eco Bike Red_icon_smile Proponuje taka kamerke sportowa -
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12