tak jak pisał MarioCFC: trzeba tulejki przełożyć z oryginałów, klamka ma wszystko co ma mieć czyli wysięgnik na czujnik. Lakier się nie zdziera. A co najlepsze ze można wybrać kolor klamki oraz wykończenia w postaci tych przełączników - takiej opcji to nawet nie mają te super klamki za 400 zł.
przy zamowieniu zwróćcie uwage na model R1 bo to ważne !
Subar1 wrzuć linki co byś chciał to się zastanowie

, Irek ja zamawiałem do swojej czarne z czerwonym regulatorem(motór mam srebrno-czarny).
Ok, to mogę zamówić je bezpośrednio do Ciebie, zawsze to parę złotych zaoszczędzone na przesyłkach. Za całość wyjdzie około 85-90zł w zależności od kursu funta. Jak coś to pisz na pw to wyśle nr konta.
bay.co.uk/itm/Gold-CNC-Short-Brake-Clutch-Levers-For-Yamaha-YZF-R6-2005-2012-YZF-R1-2004-2008/370842602505?rt=nc&_trksid=p2047675.m1851&_trkparms=aid%3D222002%26algo%3DSIC.FIT%26ao%3D1%26asc%3D17233%26meid%3D1726717482337160640%26pid%3D100005%26prg%3D8045%26rk%3D1%26rkt%3D5%26sd%3D330774682964%26
http://www.ebay.co.uk/itm/Blade-Fork-Pre...51a99edc9a
dzis zalozylem nowe womet-techy i powiem szczerze ze jak na polski produkt wykonanie jest naprawde rewelacyjne...szczerze polecam ta firme!!!
wszystko idealnie pasuje, montaz trwal 5 minut
ja mam podobnie z czinczykami,za 90zł kolor super ,oby niezszedł po zezonie.czhodz sprzegło dziwnie jakos ale 20lat smigałem na długich klamach
chcialem zamowic polecane klamki. Czy do RN12 i RN19 są takie same klamki? Te z linka bedą pasowały do 19?
Na każdej aukcji masz podane do jakich roczników pasują klamki.
przyszły kklamy do gixa

No to gixx ma troche inna pompe

zamawiałem do gixa i przyszły do gixa. info było dla marioCF który ogarnął mi temat
Ciesze się że przyszły odpowiednie

Do mnie również dotarły, dzięki jeszcze raz MarioCFC
