2013-09-15, 05:45 PM
Miał ktos z tym stycznosc??
http://allegro.pl/ocieplacze-jedwabne-do...22601.html
Z racji tego ze robi sie coraz zimniej, a mam mocno perforowane rekawice cholernie marzna mi łapy, wiem ze najprosciej byłoby kupic druga pare ciepłych ale na razie mam inne wydatki, gdyby ktos miał jakies opinie albo inny patent bede wdzieczny za podzielenie sie
http://allegro.pl/ocieplacze-jedwabne-do...22601.html
Z racji tego ze robi sie coraz zimniej, a mam mocno perforowane rekawice cholernie marzna mi łapy, wiem ze najprosciej byłoby kupic druga pare ciepłych ale na razie mam inne wydatki, gdyby ktos miał jakies opinie albo inny patent bede wdzieczny za podzielenie sie