Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Ocieplacze dłoni???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miał ktos z tym stycznosc??

http://allegro.pl/ocieplacze-jedwabne-do...22601.html

Z racji tego ze robi sie coraz zimniej, a mam mocno perforowane rekawice cholernie marzna mi łapy, wiem ze najprosciej byłoby kupic druga pare ciepłych ale na razie mam inne wydatki, gdyby ktos miał jakies opinie albo inny patent bede wdzieczny za podzielenie sieRed_icon_smile
jak ktos duzo jezdzi na jesien i wczesna wiosne lepiej drugi komplet rekawic np takich http://www.24mx.pl/motocykl/p/r%C4%99kaw...gtx/25804/ mam podobne i mozna smigac przy naprawde niskich temperaturach