Proponuje założyć temat... Chodzi mi by napisać kilka słów kto czym się zajmuje i ewentulanie później może pomóc w danej dziedzinie
Jeżeli chodzi o mnie poza pracą mam duże możliwości załatwienia czego kolwiek...
Popracowywuje sobie w rodzinnej firmie
http://www.sklep.kartplast.com.pl/ ,branża opakowaniowa, głównie produkcja folii stretch oraz dystrybucja taśmy tesa..
Zawsze mogę przygotować dobrą ofertę cenową
Mogę jeszcze pomóc w gestii transportowej

bo również obracam dostawczakiem vw lt.
NO I TYLE A WY?
ja czasami pracuje na koparce więc bardzo chętnie pozrywam przewody z prądem lub urwę rure z gazem
ja na codzien marze i snuje wizje, kiedys chwile mowilem innym co maja robic a na koniec dnia sam robilem za nich. Obecnie mam total luz od ubieglego poniedzialku i niczym sie nie przejmuje :]
PS: Monia, skoro mozesz wszystko zalatwic to poprosze namow Pana z BIPolska zeby sprzedal mi te cholerne mieszkanie za 430K z garazem... dzieli nas tylko 30K na ktore nie chce sie zgodzic :FFF

daj namiary

sile przekonania mam

a w negocjacjach dobra jestem

a ja robię w grach video (People Can Fly) jak Pi-eM... średnio mogę coś pomóc, chyba, że ktoś ma problem z konsolami

ale mam tu rzeszę grafików i programistów, więc zawsze coś można fajnego wykminić - część robi aplikacje na iPhone'a
aha... no i wcześniej dłuższy czas zajmowałem się programowaniem, więc nie straszny mi jest PHP i SQL dla potrzeb tego forum
EDIT:
hihi... ale jak będzie trzeba, to za forumowiczami idę w ogień... łapy, dynia, nogi jeszcze nie takie stare, więc nosa można komuś (w ramach uzasadnionego rewanżu) przytrzeć

więc Nowaku... jak nie wynegocjujesz, to pomogę

Doradca Klienta
tel: +48 512 252 676
mieszkanie DD5004 za 430K z garazem
z gory uprzejmie dziekuje

musze sie z nim spotkac by cos zalatwic ale by zejsc z ceny trzeba mu cos odstapic

ja prowadzę własną działalność zajmuję się zaopatrzeniem rolnictwa więc jeśli ktoś coś potrzebuje z tego tematu nie ma sprawy.Nie mam może wszystkiego ale wszystko jest do załatwienia oczywiście dla wariatów na dwóch kółkach super ceny hihihi no i zawsze służę radą na każdy temat.Pozdrawiam was i lewa w górę
Ludzie, jak ktoś będzie chciał się zabrać za gamedev dajcie znać - opowiem jak jest przejebane, a w skrócie: dwa ostatnie tygodnie 12-13h dziennie (też w soboty i czasem w niedzielę - zwłaszcza przed demo), czasem 14, a wczoraj 16h i dziś od 7:00 w pracy...
nooo, wiem - jestem hardcorem
ale muszę sobie jakoś "popierdolić"

ja tylko ładnie Was ostrzegam - aby nikt nie poszedł w moje ślady, bo nie będzie miał czasu na pisanie na forum
a o ruch na forum trzeba dbać se se se

nie ma to jak dobry ruuuuch

ale coś ostatnio ten ruch mały niestety

Podobno rozmiar się nie liczy

hehe... myślę co by w creditsach przemycić pozdrowienia dla naszego forum

hihi... a że ostatnio, to ja je układałem w grze, to jest szansa... tylko nie wiem czy się wydawca nie wkurwi

KILL WITH SKILL... tekst robi robotę!!! Piękna nawalanka, ja na moim PS3 gram tylko w wyścigi... Takich gier się boję.
dla rozluźnienia i odstresowania się... polecam, ale nie za długo - zwłaszcza w ciepłe dni, kiedy można polatać

No moi drodzy stracilam prace i szukam czegos new...
moze macie jakies kontakty czy cos w Poznaniu?
chyba ze do drogówki
