Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Pierdu pierdu czyli co na codzień :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuje założyć temat... Chodzi mi by napisać kilka słów kto czym się zajmuje i ewentulanie później może pomóc w danej dziedzinie Red_icon_smile

Jeżeli chodzi o mnie poza pracą mam duże możliwości załatwienia czego kolwiek...

Popracowywuje sobie w rodzinnej firmie http://www.sklep.kartplast.com.pl/ ,branża opakowaniowa, głównie produkcja folii stretch oraz dystrybucja taśmy tesa..
Zawsze mogę przygotować dobrą ofertę cenową Red_icon_smile

Mogę jeszcze pomóc w gestii transportowej Red_icon_smile bo również obracam dostawczakiem vw lt.

NO I TYLE A WY?

artuszko

ja czasami pracuje na koparce więc bardzo chętnie pozrywam przewody z prądem lub urwę rure z gazem
ja na codzien marze i snuje wizje, kiedys chwile mowilem innym co maja robic a na koniec dnia sam robilem za nich. Obecnie mam total luz od ubieglego poniedzialku i niczym sie nie przejmuje :]


PS: Monia, skoro mozesz wszystko zalatwic to poprosze namow Pana z BIPolska zeby sprzedal mi te cholerne mieszkanie za 430K z garazem... dzieli nas tylko 30K na ktore nie chce sie zgodzic :FFF Icon_LOL
daj namiaryRed_icon_smile sile przekonania mam Red_icon_wink a w negocjacjach dobra jestemRed_icon_smile
a ja robię w grach video (People Can Fly) jak Pi-eM... średnio mogę coś pomóc, chyba, że ktoś ma problem z konsolami Red_icon_wink
ale mam tu rzeszę grafików i programistów, więc zawsze coś można fajnego wykminić - część robi aplikacje na iPhone'a Red_icon_wink

aha... no i wcześniej dłuższy czas zajmowałem się programowaniem, więc nie straszny mi jest PHP i SQL dla potrzeb tego forum Red_icon_cheesygrin

EDIT:
hihi... ale jak będzie trzeba, to za forumowiczami idę w ogień... łapy, dynia, nogi jeszcze nie takie stare, więc nosa można komuś (w ramach uzasadnionego rewanżu) przytrzeć Red_icon_wink
więc Nowaku... jak nie wynegocjujesz, to pomogę Red_icon_cheesygrin
Doradca Klienta
tel: +48 512 252 676

mieszkanie DD5004 za 430K z garazem Red_icon_cheesygrin Red_icon_tongue

z gory uprzejmie dziekuje Red_icon_cheesygrin
musze sie z nim spotkac by cos zalatwic ale by zejsc z ceny trzeba mu cos odstapic Red_icon_wink
ja prowadzę własną działalność zajmuję się zaopatrzeniem rolnictwa więc jeśli ktoś coś potrzebuje z tego tematu nie ma sprawy.Nie mam może wszystkiego ale wszystko jest do załatwienia oczywiście dla wariatów na dwóch kółkach super ceny hihihi no i zawsze służę radą na każdy temat.Pozdrawiam was i lewa w górę
Ludzie, jak ktoś będzie chciał się zabrać za gamedev dajcie znać - opowiem jak jest przejebane, a w skrócie: dwa ostatnie tygodnie 12-13h dziennie (też w soboty i czasem w niedzielę - zwłaszcza przed demo), czasem 14, a wczoraj 16h i dziś od 7:00 w pracy...

nooo, wiem - jestem hardcorem Red_icon_tongue

ale muszę sobie jakoś "popierdolić" Red_icon_wink
(2010-10-26, 10:44 AM)BeMisz napisał(a): [ -> ]...jestem hardcorem Red_icon_tongue

raczej marudą Red_icon_cheesygrin
ja tylko ładnie Was ostrzegam - aby nikt nie poszedł w moje ślady, bo nie będzie miał czasu na pisanie na forum Red_icon_tongue

a o ruch na forum trzeba dbać se se se Red_icon_cheesygrin
nie ma to jak dobry ruuuuch Red_icon_cheesygrin
ale coś ostatnio ten ruch mały niestety Red_icon_sad
Podobno rozmiar się nie liczy Red_icon_cheesygrin
proszę oto trailer:
! BULLETSTORM !
Dobry temat Misz`u Red_icon_wink
hehe... myślę co by w creditsach przemycić pozdrowienia dla naszego forum Red_icon_wink
hihi... a że ostatnio, to ja je układałem w grze, to jest szansa... tylko nie wiem czy się wydawca nie wkurwi Red_icon_wink
KILL WITH SKILL... tekst robi robotę!!! Piękna nawalanka, ja na moim PS3 gram tylko w wyścigi... Takich gier się boję.
dla rozluźnienia i odstresowania się... polecam, ale nie za długo - zwłaszcza w ciepłe dni, kiedy można polatać Red_icon_wink
No moi drodzy stracilam prace i szukam czegos new...
moze macie jakies kontakty czy cos w Poznaniu?
chyba ze do drogówkiRed_icon_smile
Stron: 1 2