2013-06-12, 04:51 PM
2013-06-12, 06:10 PM
miałem podobne tylko inny napis jako pierwsze buty
powiem tak jednosezonowe lepiej odrazu dołozyc i kupic cos lepszego
ale zrobisz jak zechcesz
powiem tak jednosezonowe lepiej odrazu dołozyc i kupic cos lepszego
ale zrobisz jak zechcesz
2013-06-12, 08:05 PM
popieram, jednak jak juz bym miał iść w coś takiego to dołożyłbym te 50 zyla i kupił forma- za te piniendze naprawde solidnie wykonane...
2013-06-18, 09:29 PM
ja słuchałem i nie kupiłem tanich bytów bo zabrałem do domu SIDI ST , dostałem w moim sklepie solidny rabat a co do obuwia to naprawde polecam , b. dobrze się w nich jeździ , i są wygodne
no i do tego naprawde ładnie wyglądają 
2013-06-19, 10:53 AM
odpuśc sobie wg mnie przejście w nich 10 metrów może być kłopotliwe, ja mam sidi model zapomniałem ale ogólnie bardzo wygodne do jazdy a jak trzeba pospacerować w nich to nie jest to uciążliwe...