Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Buty Torx
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
znalazłem takie coś. http://www.dzyr.com.pl/m-110/p-1878/torx...ing-czarne

ciekawią mnie wasze opinie. Moze ktos akurat uzywa albo uzywał
miałem podobne tylko inny napis jako pierwsze buty
powiem tak jednosezonowe lepiej odrazu dołozyc i kupic cos lepszego
ale zrobisz jak zechcesz
popieram, jednak jak juz bym miał iść w coś takiego to dołożyłbym te 50 zyla i kupił forma- za te piniendze naprawde solidnie wykonane...
ja słuchałem i nie kupiłem tanich bytów bo zabrałem do domu SIDI ST , dostałem w moim sklepie solidny rabat a co do obuwia to naprawde polecam , b. dobrze się w nich jeździ , i są wygodne Red_icon_smile no i do tego naprawde ładnie wyglądają Red_icon_smile
odpuśc sobie wg mnie przejście w nich 10 metrów może być kłopotliwe, ja mam sidi model zapomniałem ale ogólnie bardzo wygodne do jazdy a jak trzeba pospacerować w nich to nie jest to uciążliwe...