Ktoś z was może czytał tą książkę albo lepiej może oglądał to na CD i może coś powiedzieć ???? Podobno chwalą to ludzie i tak się zastanawiam czy nie kupić żeby zająć czymś głowe

Napewno nie zaszkodzi poczytam. Ja nie pamiętam czy tą czytałem. Napewno Motocyklista Doskonały miałem na kompie w pdf
To ja też proszę o kopię

Film oglądałem - jest świetny. Książki nie czytałem, ale zamierzam to naprawić.
Mam 2 czesci, swietna lektura czy film i dla swiezakow i dla zaawansowanych. Zdecydowanie polecam.
Jak wrócę na chatę to zobaczę. Pamiętam że miałem 2 książki o technice jazdy ściągnięte na dysk
Również polecam. Przerobiłem obie części książki. Bardzo zacna!

no ja właśnie słyszałem, że też zacna
