tak jak w temacie. Czy jest ktos taki na forum?
dla swoich potrzeb prywatnych oraz dla naszego forum zlecałem pracę firmie
LogoMotywa
zaproponowali kilka pomysłów (w oparciu o moje wytyczne)
przygotowali kilka rozwiązań wybranego pomysły
wszystko sprawnie i elegancko
dostarczyli pliki źródłowe na CD i przez maila (w 4 różnych formatach)
Ja jeszcze mogę polecić
www.singraph.pl mam u nich dwie strony zrobione, pozycjonowanie i logo. Podchodzą do klienta bardzo profesjonalnie