Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: Szukam grafika który wykonałby logo dla firmy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak jak w temacie. Czy jest ktos taki na forum?
dla swoich potrzeb prywatnych oraz dla naszego forum zlecałem pracę firmie LogoMotywa

zaproponowali kilka pomysłów (w oparciu o moje wytyczne)
przygotowali kilka rozwiązań wybranego pomysły
wszystko sprawnie i elegancko
dostarczyli pliki źródłowe na CD i przez maila (w 4 różnych formatach)

XoXo

Ja jeszcze mogę polecić www.singraph.pl mam u nich dwie strony zrobione, pozycjonowanie i logo. Podchodzą do klienta bardzo profesjonalnie
Juz mam ogarniete Red_icon_smile Dzieki!
zamykam temat