Yamaha R1 Forum PL

Pełna wersja: >>R1 rn09<<
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!!
Jestem nowy na forum na imie mam Łukasz jestem z Jaworzna Red_icon_wink)
oto moja R1 rn09 koncówka 2003r Red_icon_cheesygrin
zamontowany komin Arrow poddany przerobce w MG motorsport Red_icon_smile
amor skretu HP Red_icon_madRed_icon_mad
[Obrazek: IMG0920JP_xhqxwsx.JPG]

[Obrazek: SDC13082J_xhqxwqn.JPG]
siemanko! chyba widziałem niedawno ten sprzęt na allegro Red_icon_smile kupiłeś czy sprzedajesz?
Fajny sprzęt ale najpierw zapraszam do powitalni Red_icon_wink
Witam!
była do sprzedania na allegro posiadam ja 2 sezon ogólnie
tylko weź te felgi zrób w jednym kolorze, bo tak to kiepsko wygląda
Ładna R1ka. Na czym polegała przeróbka wydechu?
heh co do felg to juz poprzedni wlasciciel odwalił tarło z tym malowaniem nie wiem mi sie jakos podoba inaczej to wygląda w rzeczywistosci Red_icon_cheesygrin
a co do przeróbki wydechu czyli tak wydech skrocony od wewnatrz czyli naciagnieta pelna rurka z nierdzewki zostalo tylko 20 cm perforacji przy koncu wydechu wlozona wewnatrz rurka o wiekszej srednicy i twarde wytlumienie przez co nie pochlania tyle dzwieku tylko odbija Red_icon_smile chropowato basowy dzwiek
mi tam pasuje takie zróżnicowanie felg, wygląda cała ok
Mi bardziej by się podobało jak by były obie fele niebieskie