Witam!!
Jestem nowy na forum na imie mam Łukasz jestem z Jaworzna

)
oto moja R1 rn09 koncówka 2003r
zamontowany komin Arrow poddany przerobce w MG motorsport

amor skretu HP

![[Obrazek: SDC13082J_xhqxwqn.JPG]](http://s6.ifotos.pl/img/SDC13082J_xhqxwqn.JPG)
siemanko! chyba widziałem niedawno ten sprzęt na allegro

kupiłeś czy sprzedajesz?
Fajny sprzęt ale najpierw zapraszam do powitalni

Witam!
była do sprzedania na allegro posiadam ja 2 sezon ogólnie
tylko weź te felgi zrób w jednym kolorze, bo tak to kiepsko wygląda
Ładna R1ka. Na czym polegała przeróbka wydechu?
heh co do felg to juz poprzedni wlasciciel odwalił tarło z tym malowaniem nie wiem mi sie jakos podoba inaczej to wygląda w rzeczywistosci
a co do przeróbki wydechu czyli tak wydech skrocony od wewnatrz czyli naciagnieta pelna rurka z nierdzewki zostalo tylko 20 cm perforacji przy koncu wydechu wlozona wewnatrz rurka o wiekszej srednicy i twarde wytlumienie przez co nie pochlania tyle dzwieku tylko odbija

chropowato basowy dzwiek
mi tam pasuje takie zróżnicowanie felg, wygląda cała ok
Mi bardziej by się podobało jak by były obie fele niebieskie